Baltijaama loomapood

Igasugune info loomapoodide teemal

Baltijaama loomapood

PostitusPostitas remykristi (Teema autor) » 25. juuli 2007, 10:43

Täna hommikul käisime baltijaama turul ja seal on müügil Kaeluspapagoide paar. Kohutav pilt oli. Nad olid nii räsitud,mustad. Emasel kaeluspapagoil oli kõhualune paljaks nokitud :( . Hinda ma kahjuks ei küsinud, kuna ei suutnud kaua seal olla :( .
Kasutaja avatar
remykristi
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 6
Pildid: 10
Asukoht: Kadriorg
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Annie » 25. juuli 2007, 13:47

Mina juhtusin sinna eile (viimane külastus oli aasta tagasi) - kaeluspapagoide elu polnud tõesti kiita. Ja ega viirpapagoidelgi parem pole. Nad on küll suures puuris, aga pimdedas põrandal. Siiski positiivse poole pealt - viirpapagoid on seal noored ja ilusate värvidega (enamus sinise-rohelise-hallika põhitooniga ja paljudel kollakas pealagi), seega ilmselt leiavad endale peagi kodud.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Angel-a » 16. september 2007, 16:19

Mina isiklikult sellistest kohtades loomi ei ostaks. Haiged vms. Muidugi see on minu enda paranioa. Tore, kui on inimesi, kes ostavad nendest kohtadest meie väiksed lemmikud ära! :-)
Angel-a
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 13
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Eluciaelin » 17. september 2007, 21:35

Ma käisin seal poes viimati selle aasta augustis. Loomad-puurid olid siis enam-vähem korras, ainult 1 asi häiris. Et üks liivahiirte akvaarium oli otse ukse kõrval ( lahtine uks).
Eluciaelin
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 53
Teemad: 3
Asukoht: Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Ilonts » 18. september 2007, 18:27

Täna oli see kaeluspapagoipaar täiesti alles. Ühe linnu sulestik ei kannatanud mittemingisugust kriitikat. Hinnaks ütles müüa 1800.- paar.masendav...Ostaks ise ära, kuida finants ei luba :S Muidu saaks isegi lindudest elulinde ...teine puur on kodus olemas.....:(
Mina, minu pere ja muud loomad
Kasutaja avatar
Ilonts
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas maiks » 19. september 2007, 08:10

Kahju on tõesti sellistest lindudest, ostaks ka ise ära kui oleks vaba raha kohe võtta. Järelikult need linnud on juba kaua aega seal puuris olnud, sellepärast nad ongi juba sulgi välja noppinud. Ehk keegi halastab nende peale.
Kasutaja avatar
maiks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Rotuke4 » 21. veebruar 2011, 15:08

Samas on minu kaks esimest rotti ostetud samast poest, rotid olid v2ga s6bralikud, emased isased olid eraldi, ja siiamaani pole kummalgi neist esinenud mitte ainsatki probleemi. myyja teadis rottidest v2ga palju, ja pood oli perepood, rottidekasvandus oli isiklikult kodus tehtud, teada oli ka rottide sugupuu, ja rotte ostes n2itas poeomanik meile ka nende ema, isa. Rottide puuris oli igakord, kui seal k2isime uus sisustus.
Siis kui mina seal k2inud olen, on ka viirpapagoid t2iesti kenad ja ilusad olnud, puur on olnud kenasti sisustatud, neil on olnud alati toit ees, ja k6ik on olnud puhas ja korralik.
Seal poes on palju suurem hoolitsus ja teadlikkus loomadesrt, kui m6nes suures kristiine v6i rocca al mare poes. igaljuhul eelistan baltijaama poodi loomade ostuks, kui m6nda suuremat, kus myyja vaidleb mulle vastu roti soo osas. (Munad ripuvad all, aga ikkagi vaieldakse kangekaelselt vastu, et see on tydruk. :bang: )
Rotuke4
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Jube loomapood!!

PostitusPostitas Strawberryke » 25. juuni 2013, 00:35

Mõtlesin et kas teha see teema või mitte aga arvasin et pigem ikka teen.Nimelt käisin emaga ca. kuu aega tagasi Balti Jaama turul.Ja käime siis seal ringi ja näeme ühte hästi väikest loomapoodi.Mõtlesime emaga et lähme sisse ja pärast seal käiku mõtlesime et poleks pidanud sinna ikka minema.Kõigepealt astusime sisse ja esimene asi oli et kuulsime lindude karjumist.Seega saime aru et siin jube väikses poes on ka loomi :wacko: ja kui vaatasime kõrvale siis seal oli 6-8 keskmist u. 4 kuust rotti ühes pisikeses kahe korruselises koledas puuris (ära roostetanud ja väga jube).Rotid väevalt mahtusid seal liikuma mis on lihtsalt jube.Ja kõigele lisaks küsiti ühe roti eest 5 eur!Minu meelest on see ikka liiga kallis.Lahkusime sealt kiiresti sest hakkas lihtsalt kohutavalt kahju nendest rottidest.Hakka või nutma tõesti.Kui keegi sinna loomapoodi satub siis palun ostke mõni rotike ära et neile sinna juurde seda ruumi tekitada ja et osad sellest õudusest pääseksid.N.B puuris olid ilmselt emased-isased ühes puuris segamini :hanky:
Kasutaja avatar
Strawberryke
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 217
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Baltijaama loomapood

PostitusPostitas Kissu » 25. juuni 2013, 09:10

5 eurot ei ole tegelikult palju, 2-3 euroga ei saa enam ammu ühestki loomapoest rotti. Loomapoed ei jagagi oma loomi tasuta ning Eestis on isegi hinnad suhteliselt soodsad, Soomes näiteks maksab rott loomapoes 20-30 euro kandis. Kui soovid tasuta rotti, siis on erinevates kuulutuse portaalides tihtipeale ära andmise kuulutusi ja kui õnneks läheb, saad isegi sotsiaalsema rotikese, kui loomapoest.

Mis puutub üleskutsesse osta loomapoest rotte, siis see küll võib parandada konkreetse loomakese elujärge aga mida rohkem nõudlust, seda rohkem ka pakkumist. Seega, kui kõik tormavad nüüd ostma, siis toodab loomapood kiiresti juurde neid, et oleks ikka mida müüa. Tulemus on see, et loomapood saab kasumi ja loomakesed kannatavad edasi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 5 külalist