Lehekülg 1/1

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 17. aprill 2005, 17:21
Postitas avalanche
Mõmmik kirjutas:Nimelt, kui ma ükspäev läksin sinna poodi loomi vaatama, mida ma pea iga nädal teen, oli seal ühes puuris umb. 12 hiire suurust rotipojakest. Kuulsin, kui müüjad omavahel rääkisid, et rotid pole kuskil 3 päeva juba juua saanud. Seega pandi neile siis see üks joogipudel sinna puuuri külge joomiseks. Kujutad ette, kui 12 rotti kõik tormavad selle ühe joogipudeli juurde? See oli hullumaja. Hiljem pandi kaks joogipudelit veel, aga siiski osad jäid joomata.Veidi aja pärast läksin ära. Järgmine päev tulin vaatama ja enam polnud seal 12 rotist haisugi. Kuhu need võisid minna? Vaevalt inimesed ostavad 1 päevaga 12 rotti ära, sest hiirigi ei osteta ega teisi looomi.Kuidas on üldse võimalik, et rott püsib elus kui on 3 päeva joomata? Inimenegi sureks selle aja peale ära, rääkimata siis rotist, kelle ainevahetus on kiire ning veetarbimine päris suur.
Karvapallile: Me ju ei tea, kas need olid samad rotid? Kus nad siis vahepeal olid?

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 17. aprill 2005, 19:32
Postitas Endised kasutajad
See kui mina käisin oli suht ammu, mitu nädalat ikka tagasi, aga reedel ma ei käinud. Sinna tuuakse pidevalt rotte juurde. Kõik samasugused musta valge laigulised.
On küll võimalik, et rott püsib mingi 3 päeva joomata. Minu enda hiirtel oli kord nii, et joogipudel oli kuidagi ära kukkund ning mind ennast pold kodus. Tulin kahe päeva pärast tagasi ja nägin seda. Andsin juua neile ja jõid kui hullud.

PostitusPostitatud: 18. aprill 2005, 10:01
Postitas Endised kasutajad
Hmmm, järelikult nad peavadki rotte karjakaupa puuris, sest neid, keda mina nägin, oli ka umbes 12-13. Ja väga võimalik et uued loomad....

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 08. mai 2005, 18:01
Postitas avalanche
Seda ma tõesti ei teadnud , et rotid nii kaua joomata püsivad. Hamstritega on teine asi, nad ju kõrbeloomad.
Kristiine keskuses olen rotte näinud küll ja vahel ka üsna pisikesi. Süda hakkab alati valutama rotitittede pärast, kuid üritan mitte sellele mõelda, sest mida ma ikka teha saan.
Väga kurb on ju seegi, et tihti ostetakse loom lapsele, kes temaga tegeleda ei viitsi, looma vajadustest midagi ei tea ja loomakest kiusab. Paljudel vanematel on ju ka mingist n-ö mõttetust pisinärilisest suva.
Aga jah, mis ma ikka kurdan. Koju ju rottide varjupaika ka teha ei saa.

PostitusPostitatud: 16. september 2005, 12:36
Postitas margitikas
Ei usu,et loomapoed mingit petlikku nö.läbimüüki tahavad näidata,küll aga leidub tihti külastajaid,kes loomi torgivad ja müüjad viivad stressis loomad taharuumi rahunema.Nimelt arvavad osad inimesed,et kui loom magab,on ta tarvis üles torkida,et ta liiguks ja ennast näitaks,arvestamatta seda,et kui selliseid häirijaid on päevas palju võib see looma jaoks infarktiga lõppeda.Olen ka ise loomapoes müüja ja uskuge või mitte tuleb päevas oma 20-30t inimest keelata loomi segamast.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 04. veebruar 2008, 16:38
Postitas helen125
jalutasin kristiine loomapoest mööda, seal oli hunnik rotte ühes puuris ja siis nad ronisid üksteisel seljas seal. jube.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 10. veebruar 2008, 01:17
Postitas kertu0208
Minu arust oli Kristiine loomapood väga normaalne. Kui ostsin sealt puuri, küsis müüja, mis linnud sinna panen.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 23. veebruar 2008, 14:15
Postitas Pippi
Loomade kohtlemise pealt eriti ikka ei ole - paar päeva tagasi(u. 3) jalutasin sinna poodi sisse ja näen, et rottide puuris on joogipudel osaliselt aluspanu sees ning tegin siis müüjale märkuse, et kas ta teab sellest probleemist. Tema ütles KÕIGEST "mhmh, mhmh, jajah," ja ta isegi ei vaadanud! Ma olin selle müüja peale nii kuri! :mad: Ning ükskord, kui ma endale merisiga läksin emaga ostma siis me ostsime asjad sealt poest ning see sama müüja soovitas mu emale ikka okaspuust saepurugraanuleid koguaeg ja väitis samal ajal, et höövlilaastud on ikka palju halvemad ja tolmavad mis jube ning graanulid ikka palju paremad. Ma tahtsin emale öelda, et need on okaspuust aga mu ema kahjuks ei kuulanud, sest müüa koguaeg segas vahele.

Edit: eemaldasin ühe lause.
:razz:

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 23. veebruar 2008, 16:01
Postitas nuuu
No ta võib küll olla halb loomapoemüüja, aga sellepärast eriti siin pisis ei ole sobiv tema rindadest rääkida :razz:
Igaljuhul oleneb jah loomapoest. Mõnes poes on väga head ja kogenud müüjad ja nad on veel sellised kes armastavad loomi, aga mõnedele on see lihtsalt töö, et palka saada. Samas kui nad ei tea sugu loomal ja soovitavad valesid asju ka. Õnneks meil on siin hea loomapood, aga minagi käisin kunagi Kristiine loomapoes ja minule see pood eriti ei istu. Üks asi on veel see, et nad võtavad erinevast soost loomi ja panevad nad kokku. Samas võiks olla ka natuke mõistus sellel inimesel kes loomapoodi loomi viib. Võiks siis viia esialgu ainult nt emased loomad, aga paljudel inimestel on ka selline mõtlemis viis, et peaasi saaks loomast lahti.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 14. mai 2008, 18:23
Postitas Kuldhai
Käisin hiljuti Kristiines. Müüja jutust sain aru, et seal on tavaks panna emased ja isased rotid ühte puuri. Otsisime mulle isast, aga hetkel õnneks olid kõik emased.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 18. oktoober 2008, 00:30
Postitas Ketsu
Olen seal poes korduvalt käinud, kui juba Kristiinesse lähen. Seega olen ikka üritanud vaadata poodi sellise pilguga, et äkki leian siis kas rottidele või küülikutele kolmanda seltsilise juurde. Paraku Kristiine loomapoega tõesti rahule ei jäänud - rottidel polnud sööki absoluutselt ja märki toidustki polnud. Veepudelit polnud, üks rott lamas surnult puuri nurgas ( ei hinganud ) ja müüjale seda öeldes, ütles ta: "Ma ei hakka ju ometi praegu seda laipa sealt ära korjama! Ta oli juba eile hommikul surnud!" Vihastasin, trampisin jalgadega peaaegu vastu maad. MIS KÄITUMINE ?! Teised rotid ( neid oli 6 seal peale selle laiba ) peavad elama ( no, mis elu see on? ) rotilaiba kõrval. Mida? Ma ei saa aru, mida lähed sinna poodi tööle, kui sa ei oska isegi loomade vastu huvi tunda.
Kaks pisikest tüdrukut tulid, valisid välja imepisikese rottide transportpuuri ja üks rääkis nii õnnelikult, et see peaks olema parajalt suur puur tema kolmele rotiplikale. Ma mõtlesin, et ma minestan ära. Haiglane! Müüja naeratas lahkelt ja ütles, et eluruumi peaks neil jätkuma. Vaidlesin rangelt vastu, mispeale mind poest üldse välja saadeti.
Järgmine päev tagasi minnes vedeles laip ikka puurinurgas, samamoodi ka kaks liivahiire laipa.
Mida teha? Kaebamine oleks mõttetu, keegi ei teeks midagi ju?

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 18. oktoober 2008, 10:34
Postitas triini22
Millise müüjaga tegu oli?

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 18. oktoober 2008, 21:48
Postitas Liisu-
Selliste loomapoodide jaoks on olemas Eesti Loomakaitse Selts. Kohutav, mis loomapoodides juhtub! :mad:

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 18. oktoober 2008, 23:11
Postitas Merkzus
Räägi milline see müüja oli?Kas noor või vanem või hoopis meesterahvas?

Ja mis kuupäeval sa seal käisid?

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 20. oktoober 2008, 17:55
Postitas helen125
Kui poes on mingi jama siis nõuad juhatajat või muud bossi. Ei tea kas tarbijakaitse ka neile midagi teeks, sest sisuliselt loom on seal poes ju kaup. No ja loomakaitsjad võib ka kutsuda kui muud lahendust ei leia.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 10:51
Postitas Ketsu
Merkzus kirjutas:Räägi milline see müüja oli?Kas noor või vanem või hoopis meesterahvas?

Ja mis kuupäeval sa seal käisid?
Kuupäeva ma nüüd tõesti ei mäleta, mingi septembri lõpupool vast oli.
Müüja oli noor, naisterahvas.

Eilegi sai käidud seal, no lihtsalt läksin mööda ja ei saanud jätta sisse vaatamata. Ühes pisikeses linnupuuris oli KOLMTEIST papagoid. Nende kõrvalpuuris oli kaks Austraalia Naerutuvi, kellest üks külastajate silme all nurka läks ja suri. Rottide ja hiirtega oli lugu seekord okei, söök - jook oli olemas, kuid ühes väikses puuris oli KOLM JÄNEST, samal ajal ühes teises väikses puuris oli üks lontkõrv jänes, kes parajasti end pikali ajas ja uinus.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 13:39
Postitas triini22
Ma olen kristiine loomapoes päris tihti käinud ja pole seal kordagi ühtegi looma surnult näinud. Imelik, et need loomad just siis kipuvad surema, kui sina sinna juhtud :huh: . Teinekord, kui midagi sellist näed ja müüa keeldub looma puurist eemaldama, helista poe juhatajale. Nr peaks saama nende visiitkaardilt.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 14:00
Postitas Meloofia11
Vabandust millist Kristiine poodi te mõtlete? Kus asub jne.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 15:41
Postitas triini22
Bosse lemmikloomapood Kristiine keskuses.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 18:31
Postitas Carmen
Alguses ma mõtlesin, et ei võta sõna, aga...
No ei ole võimalik, lihtsalt ei ole võimalik. Kuidagi uskumatuna tundub mulle see lugu. Lihtsalt seetõttu, et käin Kristiine keskuses päris tihti ja ka sinna Bossesse satun iga kord kui Kristiine keskusesse lähen. Mitte kunagi pole ma seal näinud ühtegi surnud looma, alati on olnud kõigil toit/vesi ees. Viimased korrad kui ma seal käinud olen, olen ma erilise hoolega spetsiaalselt kõik üle vaadanud.
Ja see tundub ka kuidagi kummalisena, et tuvi läheb nurka ja sureb kohe ära. Mul on ka tuvi kodus. Oled sa ikka kindel, et ta ära suri? Minu tuvi ka lihtsalt vahel istub vaikselt maas ja ei liiguta end. Tuvid ei armasta lisaks eriti lennata (vähemalt minu omale ei meeldi see).
ja 13 viirut ühes väikeses puuris on jah liig, aga mis teha. See on loomapood ja... See on ainult ajutine olukord. Vähemalt on neil seal söök ja jook ees. Munad korjavad nad seal poes niikuinii ära, et suguluspaaritusest poegi ei tuleks.
Kui mina tahtsin sealt endale tuvi osta, siis alguses kaalusin 2 tuvi osta- emase ja isase. Tookord küll ostsin ainult ühe. Aga nii tookord kui ka järgnevad korrad kui olen läinud sinna mõttega, et ehk ostan endale emase tuvi juurde, on mulle alati sõnad peale loetud, et ma mitte mingil juhul ei laseks neil tibusid saada. Ehk mulle on alati pandud südamele seda, et ma pean kõik munad ära korjama, kui neid tuleb.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 27. oktoober 2008, 19:57
Postitas PrinCess
Oot, ma ei saagi aru... Ühed räägivad üht juttu, teised teist. Kumba pidi see värk siis on?
Ma siiski loodan, et seal poes on siiski kõik hästi, mitte nii, et 12 rotti (või mitu neid oligi?) olid 2 päeva joomata jne... :umm:

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 28. oktoober 2008, 07:58
Postitas triini22
Käisin eile Kristiines - mõlemad tuvid olid elus ja terved. Rotte oli ka ikka vähem kui 12, kuigi vahel on sinna toodud terve pesakond, siis on neid rohkem puuris.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 30. oktoober 2008, 22:40
Postitas Ketsu
Jah, vabandan ise ka nüüd, tuvi oli tõesti järgmine päev juba elus ja terve.
Triini22: polegi väitnud, et rotte oli 12. Räägin, et viirpapagoid oli 13'kesi ühes puuris, mis on liig. Jäneste koha pealt ütleks ka okei, rottidest ja hiirtest rääkimata.

Vabandan tuvi arusaamatuse pärast.

Re: Kristiine loomapood

PostitusPostitatud: 03. november 2008, 14:24
Postitas Viisnurk
Olen ka Kristiines käinud ja olen seal töötajatega juttu rääkinud,kõigist loomadest,kes neil müügis seal on ja enda omadest, keda kodus pean. Vahetasime arvamusi ja kogemusi, ei ütleks küll,et seal rõve on. Nad näevad ise ka,et vahel on loomi palju ja neil on kitsas, loodavad ka,et loomad leiaks ruttu omale omaniku ja kodu! Ei ole nii,et müüjad istuvad ja pläkutavad, et suva see söök ja jook. Tean ka seda,et Tallinnas vahetavad loomapoodides töötajad oma töökohti tänu sellele,et nad ei talu mõnes poes seda kaastöötajate lohakust ja ülbust ja korrapidamatust...aga siis on mindud kas teise loomapoodi tööle v üldse mujale,teisse töö valdkonda.
Ja kui viga märkad,siis teavita viisakalt sellest.
Ei väida, et ma pole ka jubedaid tingimusi kohand loomapoodides loomade pidamiseks, aga paraku olen õppinud,et viisakalt rääkides VÕIB asi paraneda!

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitatud: 08. detsember 2010, 19:56
Postitas atupotu
Kristiine keskuse Pet Centeris on palju pisikesi rotititasid, häästi nunnud ja energilised :-) ma tooks endale kõik, aga ei ole võimalik..

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitatud: 08. detsember 2010, 21:13
Postitas Angoora
Mis värvi rotti titted seal olid?

Re: Kristiine loomapood (Tallinn)

PostitusPostitatud: 08. detsember 2010, 22:52
Postitas atupotu
Tumedad, kirjud ja vist isegi sinised. Üleni tumedad olid kõige tublimad.