Reti loomapood (Tallinn)

Igasugune info loomapoodide teemal

Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Annie (Teema autor) » 15. jaanuar 2005, 20:16

Brit kirjutas:Küsimus ongi see,et kuhu kadus Tatari tn. loomapood.Seal olid leti peal ühed maiustused,mis mu kassile maitsevad.Seal olid ühed maiustused mis mu hiirtele maitsevad.Kõik mis seal oli maitses mu kassile ja hiirtele.See oli üks väärt väike pood.Sõbralikud müüad,odav hind.Tean,et see on alles,aga kolis kuhugi?Kas keegi teab kuhu?Kui teaks kuhu minna,siis läheks. :eek:


Reti pood on Olümpia hotelli lähedal. Kui seisad näoga Olümpia poole, siis Lauteri tänav jääb paremale. Kohe Olümpia juurest siis keerad Lauteri tänavale ja mõnekümne sammu kaugusel samal teepoolel see pood asubki. Enne oli samas majas kasiino.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kuhu kadus Tatari tn. loomapood?

PostitusPostitas Annie (Teema autor) » 15. jaanuar 2005, 22:05

Koertega võib sinna minna küll. Ükskord nägin isegi, kuidas üks taks kassa juures seismisest tüdines ja midagi ühelt riiulilt kraapima hakkas :P . Müüjad kas ei näinud või lihtsalt ei hakanud midagi ütlema.
Mulle tundub, et seal on müüjad üsna asjalikud ja teadlikud, samas ei kipu nad ka igal võimalusel sulle kaupa pähe määrima. Kui küsid, siis vastavad, aga niisama kaupa pakkuma ei tule (mis mulle meeldibki ja mis paljudest teistest poodidest erineb).
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 15. jaanuar 2005, 22:10

Minul näiteks oli seal ükskord selline juhus et ma seisin kassa juures asjad ja raha käes ja müüja rahulikult vaatas mulle otsa ja rääkis telefoniga!!! Sellised asjad ajavad täiega närvi aga kuna seal poes on hea suur valik ja tõesti müüjad teavad suhteliselt palju siis ei saa seal käimist lõpetada. Suhteliselt sellepärast et kunagi ma vaatasin seal puure ja siis küsisin müüjalt et kuidas see puur lahti käib vms. ja siis ta nähvas mulle et kust ma peaksin teadma ma võin ju üle vaadata kui väga vaja on. See ajas ka närvi.. Üldse sellised pisiasjad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Reti loomapood

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. jaanuar 2005, 18:20

Jah,mina käsisin Retis täna esimest korda.Vanasti oli t
Tatari tn. ja ma elasin seal lähedal ja käisin seal koguaeg.See oli nii mega pood.Nüüd kadus ära ja ma ei teadnud kuhu,siis lontu kaudu sain teada ausukoha ja muide seal on mega armas väike ahv.Vaataks teda kasvõi tundide kaupa noh..Nii lahe,aga tal tundub küll mõnus olevat..
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. jaanuar 2005, 18:30

Jahh kui me Britiga seal käisime siis jäigi kõige enam silma see, et merisead ja jänkud olid täiesti ära ehmatanud ja hoidsid täiesti puuri taha otsa sest sulgi kogu aeg lendas ja liinud kogu aeg kriiskasid. Ahv jahh sikutas. Mulle meeldib selle poe valik AGA jälle oli seal seekord nii et me ootasime Britiga kassas ja müüja istus seal kus saab vaateaknale asju panna seal ukse vahel piilus korra ja siis ronis redelist üles. Ta nägi et me ootame ja mul oli nagu raha ka juba pandud sinna leti peale ta vaatas ja tegeles teiste asjadega edasi. Vastikvastik...
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 20. jaanuar 2005, 21:05

Jah,müüjatelt on nagu väga ükskõikne suhtumine.Kui ma seal nüüd veel ühe korra käisin ,siis nt. müüja rääkis oma lapsega nagu täiesti kõva häälega üle poe,kõigile kuulamiseks!
Et,kuidas ta ei saa oma lapsele joogi jaoks raha anda .. :roll:
Imelik,minul oleks isegi piinlik oma pere rahast vms. kuskil ema töö juures ja eriti poes rääkida.
Imelik.Huvitav mis nad seal loomapoes teenivad siis kui lapsele joogiraha anda pole .. :o
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas kalakene » 10. mai 2005, 19:40

Leigiv OÜ Lemmikloomade kauplus Reti
Lauteri 8 10114 Tallinn
Tel. 660 4985
kalakene
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 596
Teemad: 78
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 17. juuli 2005, 15:08

See hais pole midagi sellist, nagu puhastamata puur vms. Ahvi piss haiseb jubedalt, spetsiifiline lõhn. Sellest ei saa lahti. Nüüd on saeal jälle kaks ahvikest, nad olid nii rõõmsad ja naljakad koos, mängisid ja ajasid üksteist taga. Hinnaks oli 15 000.- . Ma loodan, et kui keegi ostab, siis nad mõlemad.
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reti loomapood

PostitusPostitas Merkzus » 22. oktoober 2008, 11:07

Minu meelest on need müüjad seal lausa jubedad,esiteks kes on ülbed ja kui midagi küsida tahad siis vaadatakse sind seal mõrvarliku pilguga et mis sa tahad või lihtsalt ei saa aru mis sa küsid kuna ei räägi sõnagi eesti keelt.Looma tingimused on ka jamad kuna linnud tõesti kriiskavad seal ja närilised on ehmunud.Kauba valiku kohta paha sõna ei ole,see on neil seal enamvähem.
Kasutaja avatar
Merkzus
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 4
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reti loomapood

PostitusPostitas kuuki » 30. jaanuar 2009, 14:51

Kui mina neile helistasin, oldi küll väga abivalmis ning oskasid vastata mu küsimusele lembelindude kohta, kui teistes poodides vastati mök-mök.. niiet mina olen Reti loomapoega rahul :-)
kuuki
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Merisiga » 17. oktoober 2009, 19:53

Pole ise käinud seal, aga oskate öelda kas seal näriliste maju müüakse? (oleks vaja alla 33cm)
Merisiga
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas kluti » 23. detsember 2009, 17:37

Maju peaks seal ikka suuri olema, suhteliselt suur valik igast asju. :)

Aga ega minulgi pole müüjatega head kogemused. Esiteks on nad venelased, ei möika eesti keelt suht hästi ja teiseks, nähvavad töesti. Küsisin ükskord, et kas neil isast rotti on, öeldi, et ei tea, siis seisin kassas kuskil 15 minutit(kliente polnud) ja löpuks nähvas, et EI OLE!

Pood iseenesest on hea, aga müüjad, öppige käituma.

Kahju oli ka sellest, et loomad pisikestes puurides, kaklevad ja müüjad ei tee sellest väljagi. Ühel siiami rotul olid hammustused üle keha ja temaga puuris olnud teisel karvasel rotul olid ka hammustused. Kuigi see suht igas loomapoes nii. :S
kluti
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas marek50 » 09. veebruar 2010, 19:31

Minul on selle poega positiivsed kogemused. Müüjad on olnud abivalmid ja sealt ostetud rotipoisid igati asjalikud.
Kasutaja avatar
marek50
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 47
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Oliver23 » 22. veebruar 2010, 19:18

Minul on selle poe kohta
ainult halvad tegelt ka üks hea arvamus. Nimel mulle meeldib et suur valik loomasi ja palju kaupa aga ei meeldi müüjad! Ei saa eesti keelest aru ja nähvavad. Seal oli helesinine kaeluspapagoi , ta oli vigastatud , me andsime telefoni numbri ja nad pidid helistama ütlema kas ta on müügiks või mitte. Ootasime 2 nädalat, kannatus katkes , helistasime ja ütlesime, et te pidite helistama ju siis öeldi okei homme helistan . Ei helistanud , nüüd vaatan ainult loomi seal ja ostan vajalikud asjad :D
Oliver23
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 1
Asukoht: Viimsi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Sonnu » 18. mai 2010, 15:35

Ma ka kunagi käisin seal ühe korra, suur valik küll aga vaesed loomakesed.. Vaatasime närilisi ja kõik olid nii kartlikud ja ehmunud. Müüjad olid suhteliselt normaalsed, aga ikkagist :S võiksid nagu vaadata ka mis toimub vaesete loomakestega.
Olen kõigest rahule jäänud sellega, et suur valik ja suhteliselt odavad asjad.
Sonnu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 3
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reti loomapood (Tallinn)

PostitusPostitas Sirtsu56 » 25. september 2010, 17:09

Tänase seisuga on küll pood ikka loomade poolest hea, närilistel olid ilusad suured elamised ning linnud olid nii kaunid .. Ja seal oli ÜLI ILUS chinchilla tüdruk (ala 1 .aaastane) beezikas valge ning kõrvad täpilised (täpid olid mustad) . et kellel soov emast chinchillat saada siis palun väga :)))) :D
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline