Poed, mida tasuks vältida

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas triini22 » 09. aprill 2008, 10:06

Kõik juba teavad, mis olukord Laguunis valitseb, aga ikka läksin ma sinna vaatama. Nüüd soovin, et poleks käinud. Puurid on endiselt väikesed ja üle rahvastatud. Liivahiired olid mega rasvased. Magasid sel ajal, kui seal olin. Tavaliselt, kui neile õrnalt õhku puhuda, siis tõstavad ikka pea üles ja vaatavad. Need ei liigutanudki. Üks väike transportpoor oli koos kahe liivakaga külmal kivipõrandal. Alati on seal poes külm. Kui ma kalade juures kükitasin alumises terraariumis konni vaatama, lõi ninna vastik lõhn - nagu miski oleks juba tükk aega surnud olnud. Ei mõista, kuidas see pood ikka veel loomi müüa tohib ja kes sinna oma loomade järeltulijaid viib.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 19. aprill 2008, 18:26

Võin ju siin foorumis otse nõu and Ülemiste Bosse (endise Bramhami) müüjatele, et liivahiirtele ei sobi võredega ratas, aga kui lähen sinna poodi on neile pandud see kõige väiksema diameetriga võredega ratas ja siis teibiga üle tõmmatud :wacko: See pisike ratas on jaapani tantsuhiirtele sobilik, aga mitte liivahiirtele! Ka poegadele on see liiga väike ja kurnab selga. Ja teipi ei tohi minu teada ühegi looma puuri panna.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Meloofia11 » 19. aprill 2008, 18:51

Pinto, kurvastuseks pean ma ütlema, et sama oli ka rocca al mare Bramhamis. :sleep: Seal polnud ka isegi teipi pandud ja sees oli kõige väiksem võreratas liivahiirtel.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 19. aprill 2008, 21:24

Seal ei olnud liivahiirt,praegult ei olegi meil liivahiiri,see silt on sinna kogemata jäänud ja viimati olid meil seal kääbukad.Kui midagi on siis tule poodi sisse ja räägime silmast silma,mitte ära vaata akna taga ja tule netti kaebama.Saame ka kohapeal räägitud.
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Meloofia11 » 19. aprill 2008, 21:25

Mind mõtled? Kas ma ütlesin, et mõtlen praegust ja kõik? See oli juba annu mitte praegu, niiet pole vaja õiendada. :sleep:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Eva4 » 19. aprill 2008, 21:33

Sahh kirjutas:Seal ei olnud liivahiirt,praegult ei olegi meil liivahiiri,see silt on sinna kogemata jäänud ja viimati olid meil seal kääbukad.Kui midagi on siis tule poodi sisse ja räägime silmast silma,mitte ära vaata akna taga ja tule netti kaebama.Saame ka kohapeal räägitud.


Nüüd hakkavad müüjad juba ähvardama :wacko:
See on küll väga halb reklaam Bosse poele.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 19. aprill 2008, 21:40

Pintoga rääkisin.Ma ei ähvardanud vaid rääkisin nii nagu asjad on,kui on midagi öelda,siis paluks tulla poodi ja kohe sellest rääkida,mitte kuskil foorumis seda arutleda.Kus siin ähvardus?Tundub,et mõnedel on mingi vimm meie poele kanda,või ma ei tea.
Viimati muutis Mercar 19. aprill 2008, 21:52, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Palun kirjuta korralikult. Kirjavahemärgile järgneb tühik!
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 19. aprill 2008, 21:49

Aga miks teil on poes siis eksitavad sildid? Puuris kääbushamster ja silt peal "liivahiir"? Ime ka pole, et siis inimesed ka deegude pähe liivahiiri ostavad või tont teab mida veel.

Ja kahjuks polnud mul tõesti rohkem aega, kui poe eest läbi joosta ja korra pilk puuridele visata ja kui ma iga kord läheks loomapoodi näpuga näitama, mis on valesti, siis ma muud vist ei saakski teha. Siia on hea kirja panna, naguni te käite siin lugemas ja väike lootus on, et ehk ka parandate asju. Ühtlasi saavad teised kasutajad teada, mis on vale ja saavad sellele siis kuskil mujal poes tähelepanu juhtida. Mis selles halba on kui foorumis arutletakse teie poe üle? Te nagu saaks poe maine kaitsmise eest palka juurde, et nagu emalõvid seda kaitsete, ise pidevalt mainides, et olete vaid müüjad ja midagi parandada ei saa. Kahjuks on aga teie see üli kaitsev seisukoht pigem negatiivse reklaamina mõjunud.

Äkki prooviks pigem loomade olukorda parandada näpunäidete põhjal ja tänada inimesi, kes juhivad tähelepanu, et midagi on nagu natuke valesti?
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 19. aprill 2008, 23:01

Minu viimane kogemus poes müüjale midagi soovitades oli ikka väge nigel, müüja nägu vajus kohe väga pikaks ning vastuseks tuli vaid mõmin, kuigi enne oli väga lahke ja naeratav müüja. Kuidas ma siis saan üldse midagi nõnda soovitada, kui õhkkond sellisel juhul muutub kurjaks ja eemaletõukavaks. Olen käinud vaid kahes loomapoes, kus müüja on tõesti nõus vestlema ostjaga ning vähemalt teeb nägu, nagu võtaks nõuandeid kuulda. Olen ka müüjana töötanud (mitte küll loomapoes, aga ega see müüja töö nii tohutult erinev ei ole) ning mind oleks küll töölt koheselt vallandatud, kui ma oleks iga suvalise kommentaari peale hakkanud mossitama ja mõmisema klientidele. Ükskõik kui vilets mu tuju oli (vahepeal olin 39 kraadise palavikuga tööl ja taskuräti karp kõrval) või kui kõva kriitika kliendilt tuli, ikka tuli talle naeratada ja rõõmsameelselt vastata.

Keegi väitis siin veel seda, et tuleks minna ja öelda müüjale, mitte kirjutada foorumis. Samas ongi foorum koht, kus arutada oma muresid ja kogemusi. Negatiivsed kogemused konkreetse poega ei anna õigust poe esindajal tulla siia ja hakkata kasutajaid maha tegema. Loomulikult võib seletada ja kaitsta oma poodi, kuid seda siiski viisakas toonis ja jättes võimaluse foorumi kasutajatel kommentaare ja kriitikat kirjutada siia. Pisi foorum ei kuulu ühelegi loomapoele ning seega ei toeta ega laida me konkreetselt ühtegi poodi. Need on siiski erinevate inimeste arvamused ning poe esindajad peaks pigem üritama leida võimaluse enda jaoks sorteerida välja nendest postitustest konstruktiivse kriitika ning üritama jõuda probleemide tekke põhjustele lähemale, et neid saaks siis lahendada ja muuta üldist arvamust oma poest. Foorumist loetut ei tohiks küll keegi negatiivse reklaamina, vaid ikka arvamuse avaldusena võtta!
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas triini22 » 20. aprill 2008, 09:45

Seoses nende valede siltidega. Netis müüs üks inimene kääbushamstreid (vist olid roborovski) liivahiirte nimega. Kirjutasin talle, et need ei ole liivahiired vaid hamstrid. Tema ajas vastu, et on küll. Neid on mitut värvi, paljunevad 2x aastas ning pealegi loomapoest öeldi, et need on liivahiired. Kahjuks ei tea millisest poest ta need ostis.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas väikehamsu » 05. juuni 2008, 10:40

Minule ei meeldi Tartus lõuna keskuse loomapood. Lihtsalt jubedad tingimused on seal. Loomadel on väga väikesed puurid(no kohe ikka väga väikesed :nono: ), hamstreid, liivahiiri, merisigu, rotte, ja hiiri hoiti viis tükki ühes puuris vähemalt. Joogivesi oli limane ja pudel oli peaaegu tühi. Deegu oli üksi puuris mille mõõtmed olid 20*30*50, rääkimata sellest, et deegud vajavad suurt puuri, sest nad on väga liikuvad ja nad on sotsiaalsed loomad, peab neid olema vähemalt kaks! Söök oli ühes puurinurgas maas ja seda oli väga vähe. Merisigadel oli aluspanuks ajaleht, teistel oli hein ja höövlilaastud! No ikka jube lihtsalt kuidas loomi koheldakse :mad: . Lõpuks ma ei ostnudki sealt midagi, kuigi tahtsin deegule sööki, aga läksin lihtsalt teise linna otsa ja ostsin sealt. Õnneks seal loomi ei müüdud.
Miks olla teistmoodi kui vegan?
Kasutaja avatar
väikehamsu
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 177
Teemad: 10
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 05. juuni 2008, 11:45

Ma ei tea küll millises Tartu Lõunakeskuse poes sina käinud oled või kuna aga praegu on seal loomadel küll täitsa talutavad puurid. Väikesed on nad loomulikud aga ühesgi loomapoes pole need kuigi suured. Samas on neil alati puhas saepuru all olnud ja mina küll ei ole näinud, et seal neid üle 2-3 looma ühes puuris oleks. Rotte minuteada nad üldse ei müü. Hamstreid ja deegusid oled seal aga küll näinud. Lisaks meeldib veel see, et loomad on kenasti klaasseinaga eraldatud poest, mis on minu meelest väga positiivne. Iga suvaline inimene, ei saa minna toppida näppe puuri. Kuna käin seal vähemalt korra nädalas (täiesti suvalistel aegadel) siis ütlen ausalt, et ei usu, et seal need tingimused nõnda palju kõiguvad.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sprite » 05. juuni 2008, 21:03

Mustamäel seal mustika keskuses.. Viimati käisin, kui see esimesel korrusel oli. Enam sinna kunagi ei lähe ka. Siis olid loomad kuskil ühes väikses poenurgas nagu 'kokku litsutud' Ainult tšintsiljal oli mõistlik puur vist. Mõndasi ei näinudki, pidi koguaeg selle väikse tarakese taga kõndima, et näeks nt. liivahiiri. Samas, hindasi pole ka kirjas, ning kõik töötajad vist venelased, seega kui ma küsisin palju liivahiired maksavad, sain kiire ja pudiseva venekeelse vastuse.. Õnneks isa oli juures, kui ostsin, ta oskab paremini tõlkida..
Kui ma siis nii kaugele jõudsin, et hiirekeste eest raha makstud , siis müüja tõi hiirte puuri.. Peale seda pidi hing kinni jääma.. Ta tõstis ja 'viskas' hiired jumala suvalt oma puurist karpi, tõmmates neid sabapidi. Hiirekesed rabelesid nagu segased, müüja nagu oli rohkem oma telefonikõnele keskendunud, plädises ja plädises koguaeg selle juhtme otsas oma venekeeles. Jube ! :sad:
Kohe ostes nägin, et Sprite-l on lühem saba kui teisel.
Kasutaja avatar
Sprite
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 26
Teemad: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 17. juuli 2008, 12:41

Keskturu loomaputkas (poeks ei nimetaks) oli eile Ferplasti keskmise suurusega transportpuuris 5 rotti :shock: (hästi ilusad hallid kaputsiinid muidu), natuke suuremas oli pea 10 liivahiirt... Tagapool paistsid veel kääbushamstrid ja veel miskit pisikesed transportpuurid, kus keegi sees.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas alpachino » 30. september 2008, 11:18

Käisin täna Haapsalus Veetorni taga (Turu tn) asuvas loomapoes. Loomad on seal täiesti eraldi ruumi paigutatud, mille uks on koguaeg kinni, niiet loomad ei ole rahvale näha koguaeg.
Küsisin, kas rotiplikasid ka müügil on ning siis ta näitas mulle seda ruumi.
Kuna see tuba oli väike siis oli pissi haisu seal tunda päris kõvasti. Kahele liivahiirele oli täitsa normaalne puur, deegudele aga natuke liiga väike puur.
Müügil oli kaks isast umbes nelja kuust rotti. Nende puur oli liialt väike ja täiesti sisustamata, kuid need loomakesed olid nii sõbralikud. Limpsisid mul kahekesi sõrmi ja ronisid käe alla, et pai saada. Müüja rääkis ka , et laseb neid iga päev jalutama. Need rotid on seal poes olnud umbes kuu aega ja on näha, et müüja tegeleb nendega, ka liivahiired olid hästi sõbralikud.
Merisead olid ka normaalses puuris. Seal oli üks noor merisiga kahe pojaga. Hamstrid olid ka normaalsetes tingimustes.
Kuigi on asju mis võiks paremad olla, ma arvan, et Turu tänava loomapood ei ole enam nii hull kui aasta tagasi.
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Loomahull » 30. september 2008, 15:02

Siis ei ole see ju pood, mida tasuks vältida, või kuidas?
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas alpachino » 01. oktoober 2008, 11:27

Kirjutasin selle pärast, et varem oli see pood, mida tasus vältida. Miks oli vale olukorra muutusest teada anda?
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Loomahull » 03. oktoober 2008, 13:06

Ilmselt siis mõistsime üksteist valesti. :-)
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas alpachino » 03. oktoober 2008, 13:57

Ju vist. Kirjutasingi selle pärast, et varem oli selles teemas olnud juttu Haapsalu loomapoest.
Kasutaja avatar
alpachino
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 91
Teemad: 2
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas LimPs12 » 03. oktoober 2008, 22:45

ma tean kahte head poodi, üks on Pärnus Maximas ( kõige suuremas) seal nad vahetavad aluspanu janii, hoolitsevad, ja tegelevad, üks poemüüja käis tuhkur õlal ringi ja ta oli väga sõbralik ( e4estalne muideks) ja seal oli üks venelane ka kes rääkis koguaeg telefoniga. Alati kui ma lähen Maximasse siis käin sealt poest läbi.
ja Tapal on üks, seal on suhteliselt heas korras loomad ja kalad, aga kitsas on inimsel liikuda. pm loomapuuri ja riiulite vahel on 50-100 cm vahet. aga muidu täiesti Ok pood, ja müüja oskab aidata ja soovitab veel ise ka, näiteks minu hamstrile soovitas vitamiine/toidulisandit vms.

see ei ole just teemasse aga, vähemalt kellegi teada kus on h e a pood .

ja halvad, kus mina olen käinud.

Tallinnas mustamäel , Magistrali läheduses on üks "kalatarvete ja lemmikloomade "pood, kalad on kõik kuskil väga taga ruumis ja ühes akvaariumis oli väga palju kalu, ( siiski ka elusolendid) ja hamtrid, rotid ja kõikvõimalikud muud närilised olid kokku pressitud , jjube.

Pärnu loomapoes olid väga väikesed puurid ja ühes puuris oli 3-5 looma, see oli kohutav. ma käisin seal aasta või kaks tagasi . loodan et asi on paremaks läinud.
Viimati muutis LimPs12 03. oktoober 2008, 23:07, kokku muudetud 2 korda.
Armastan Rotte
My Fav.
Kasutaja avatar
LimPs12
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 89
Teemad: 4
Asukoht: Eesti : )
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Liisu- » 03. oktoober 2008, 22:47

LimPs12, siia kirjutatakse loomapoodidest mida tasuks vältida. :wink:
Selleks, et olla õnnelik on tegelikult vaja väga vähe...
Aga keegi lihtsalt ei mõista seda.
Kasutaja avatar
Liisu-
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 328
Teemad: 8
Asukoht: Lagedi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Ketsu » 18. oktoober 2008, 00:07

Mina olen igatahel alati saanud kõik vajaliku kätte, kas siis Sõpruse pst ja Mustamäe tee ristmikult, punasest tornmajast ( sealt siis enamasti kalu ), tarbeid ostan pigem Hortesest, kuigi see on minust väga kaugel.
Seega väldiks ainult Laguuni loomapoodi, koht, kuhu tagasi ei lähe iial!
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas LIvingDevil » 18. oktoober 2008, 18:55

Lasnamäe mustakivis on üks loomapood , kust ma ise ostsin endale hamstrid , muidu on kõik ok , aga see müüa on kuidagi imelik , siis kui ma endale hamsterid valisin , siis ta tuli õiendama , et mida ma vahin neid seal , et mingu ma parem minema , aga sellel hetkel astus mul ema sisse ja küsis , et kas ma olen ära valinud? , mutt pärast ju vabandas oma käitumise pärast .
Viimati muutis samton 18. oktoober 2008, 19:47, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Kirjavahemärkide ette tühikut ei panda.
Õnn on kui tänavapoiss , kes naeratab korra ja kaob...
Kasutaja avatar
LIvingDevil
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas -ruigamnots- » 21. jaanuar 2009, 23:01

Mina ei mõista minu arust on Roc al Mare s täitsa ok loomapood ning looma poodides on väiksed puurid sest loomad on ju seal ju ikka ajutiseks mõeldud sest niikuinii ostab keegi looma ära ja väike puur looma ainult minevik
Kasutaja avatar
-ruigamnots-
Õigekiri longab
 
Postitused: 115
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kissu » 22. jaanuar 2009, 10:17

Mõni aeg tagasi, kui ma mööda Tallinna loomapoode käisin ja otsisin Dellile pisikest rotineiut kaaslaseks, siis sain küll suure pettumuse osaliseks Bosse poodides käies. Käisin vist kolmes Bosse poes ja mulje oli rohkem kui nigel, võrdlesin neid mõttes Tartu poodidega.

Nii pea kui poodi astud tunned kohe, et see on selline külm ja ebasõbralik paik. Rääkimata sellest, et ühelgi nende poodidest pole sellist omanäolisust (mida ma hea tahtmise juures isegi Tartu Betta poodidest leida võin). Valik on samuti selline kahtlase väärtusega ja ilmselgelt rohkem omanikule, kui loomale endale suunatud (valitud värvilisemad ja uhkemad pakid). Vaevu-vaevu leidsin venna küülikule midagi sobilikku hambaalla panemiseks, oma loomadele ei hakkanud isegi üritama.

Loomade klaassahtlitesse toppimine ei ole mulle kunagi meeldinud ja väga ausalt öelda olid seal mõned loomad ikka väga rääbaka välimusega. Sellise loomaga peaks otsemaid arstile tormama.

Müüjate osas ei ole küll midagi halba öelda, eks nad üritavad anda endast parima sellise viletsa valiku ja külma poevälimuse sees aga eriti palju see juurde ei anna. Seda pean küll mainima, et looma poodi viies võib neile vist küll täiesti suvalise vanuse öelda ja nad jäävad seda tõsimeelselt uskuma. Sest minu hiirest väiksemate tibude kohta ütles müüja sinisilmselt, et ohh need on 2 kuused rotipojud, kuigi ilmselgelt ei olnud tirtsud veel kuu vanusedgi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pizike » 25. veebruar 2009, 21:36

Laguun! Lihtsalt minu jaoks on negatiivsed kogemused nii müüjatega, kui ka üldse tingimustega. Iial ei lähe sinna tagasi, kuid never say never. Võib-olla hädaolukorras saab sealt isegi midagi vaadata, kui tõesti mujalt saada pole. Laguun on igatahel viimane variant.
Iga taevatäht on mõne hinge kodu.
Pizike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas tupsu82 » 26. veebruar 2009, 16:50

tere.ma ei ütleks et peaks lautri 8 lemmikloomade kauplust vältima aga pettumus oli küll suur .sai ostetud 1,5aastat tagasi emane testudo horsfieldii kilpkonn.hiljuti aga avastasime ,et on hoopis isane.hea et paaritama ei hakanud. :-D
tupsu82
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Ketsu » 29. juuni 2009, 13:52

Võtan oma sõnad tagasi tegelikult, Laguun on hetkel minu jaoks isegi üsna normaalne pood. Käisin spetsiaalselt sealt läbi, et näha, kas olukord on muutunud. Ja tõsi ta on - on küll muutunud. Olgu, ruumipuudus seal on, selles suhtes, et kaupa on palju, aga pind on väike. Samas minu arust pole puurid ülerahvastatud ja loomadel on piisavalt head tingimused. Kõigil olid söögikausid toitu täis ilusti, pisikesed ise tudusid nii rahulikult oma pesas. Hästi õrnalt puhusin, tuldi kohe uudistama ja piiksutama. Aja jooksul, mis mina seal veetsin (max. 10 minutit) käis seal 3 inimest (eraldi), kellest kaks ostsid omale liivahiired ( 2tk korraga ) ja üks ostis sisaliku moodi tegelase. Tundub, et poel on nüüd natuke parem maine, ei haise see ka enam.

Ainus pood, mida edaspidiselt väldin, on keskturu putka. No vot - on kohe vastu. Midagi lihtsalt ei meeldi.. :bang:
Igal loomal peab olema kodu, kuid igal kodul ei pea olema looma.
Ketsu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 48
Asukoht: Tallinn, Mustamäe.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas kkrislin » 26. august 2009, 08:16

Kunagi olin üsna tihe külaline Stockmanni juures asuvas Zoo loomakaupluses, kuna seal oli loomadest üpriski lai valik ja oli põnev neid seal uudistamas käia. Mõõdunud aasta sügisel läksin emaga sinna, et hamstreid osta. Just siis, kui me poegi valisime, tuli üks väga tige naine oma hiirepoegadega tagasi, (need olid tal sealtsamast poest ostetud) ja kurtis, et hiirtel on lestad (parasiidid), et mida te siin küll müüte. Meie emaga vaatasime seda siis läbi roosade prillide ja mõtlesime et ah, ju see oli juhus, hamstritel neid ikka pole ...
Ja kuskil nädal aega tagasi tuli välja, et hamstritel olid terve aja ka lestad, aga alles nüüd läks nende levik intensiivsemaks. Tore ! Nüüdsest ma küll käin vahetevahel seal loomi vaatamas, kuid ma ei osta seal ühtegi söögikotti ega looma, kuna kardan, et äkki on isegi asjadel mingisugused parasiidid küljes, ja neid ma oma pisikesele tagasi ei taha.
I'll spread my wings and I'll learn how to fly, I'll do what it takes, 'til I touch the sky
Kasutaja avatar
kkrislin
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Asukoht: Viimsi - Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas miisu262 » 26. august 2009, 10:44

Mina ei soovita Betta zookauplust, pidime sealt saama kaks emast merisiga . Alguses saime kätte ühe , ja u 10 päeva hiljem teise . Kaks päeva enne reisile minekut vaatasin ma et puuris (nad kahe merisea puuris koos ) on mingi vorst , ja mu ema vaatas et see on mingi soolikas . Võtsime selle puurist välja ja vaatasime et kummal on kõhu alt verine , oli sellel kes tulivarem ( Bianca). Ma nutsin õudselt ja hakkasime loomaarsti juurde minema, emme hakkas seda "soolikat" kaasa panema meile ja vaatas et see on poeg , kes on olnud enneaegne (merisead pidid olema noored ja emased ) . Võtsime teise merisea ka kaasa , et äkki see ka rase . Loomaarsti juures tuli välja et teine on isane ja osutus hoopis onu Bellaks kuigi see polnud tema laps . Bianca pidi võtma veel 10 päeva antibiootikume ja sai süsti . Betta zookauplust üldse ei soovita
miisu262
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist