Poed, mida tasuks vältida

Igasugune info loomapoodide teemal

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas aNeTe » 05. veebruar 2008, 11:52

Nendes loomapoodides mitte ei hoolitseta loomade eest, vaid piinatakse! :nono:
Ma tahaks nendele inimestele kohe virutada(ma ei ole vägivaldne inimene :bang: )
Ma ei saa aru kuidas nad saavad loomapoode pidada kui endal südant ei ole :mad:
Vihkan neid inimesi! :evil:
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Eva4 » 28. veebruar 2008, 09:18

Lauteri loomapoodi küll ei soovita kelllegi. Minu töökaaslase sõbranna läks sinna liivahiirtele terraariumit ostma. Küsis siis müüjalt, et tal vaja terraariumit mille pikem külg vähemalt 60 cm. Müüja küsis et kelle te sinna tahate panna? Tema ütles, et liivahiired. Müüja vaatas imestunult otsa ja küsis, et mitu siis? Tema vastas, et kaks. Siis müüja ütles, et ei-ei liivahiirtele ei ole vaja nii suurt ja hakkas talle pisikesi transportpuure näitama. Töökaaslase sõbranna ei teadnud mida teha ja tuli ära. Paar päeva hiljem läks ta mu töökaaslasega tagasi, kes teadis kui suurt terraariumit vaja. Sama müüja oli. Küsisid siis koos terraariumit, mille pikem külg oleks vähemalt 60 cm. Müüja hakkas jälle seletama, et mis asja, liivahiirtele pole vaja nii suurt puuri. Nemad ikka, et on küll vaja. Müüja üritas siis selgeks teha, et väikses võredega puuris saab ka elada. Nemad selle peale muidugi ütlesid, et liivahiired ju kaevavad. Müüja selle peale, et ei-ei, nad jumala rahulikud loomad. Peale pikka vaidlust nõustus müüja siiski sobiva suurusega terraariumit müüma ise samal ajal vihast pobisedes.
Et kui Lauterisse lähete ja tahate kahele liivakale terraariumit (min 60 x 30 cm), siis öelge, et tahate sinna mingi 20 liivakat panna ja siis teile müüakse ilma teie peale vihastamata ja kiidetakse takka :wink: !
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 28. veebruar 2008, 09:33

Lauteri tn poes ei pea nö teadlikumad müüjad lihtsalt vastu, ma arvan. Mis on selle põhjus, täpselt ei tea, aga olen sellisele järeldusele jõudnud lugedes erinevaid artikleid ja foorumite arutelusid ning muidugi olles ise selle poe püsiklient. Sealt on läbi käinud palju müüjad, kes on abivalmis, teavad loomadest-lindudest palju, kuid paraku on nad pidama jäänud vist maksimaalselt pooleks aastaks kui sedagi. Viimasel ajal olen seal harvem käinud ning nüüd on juba tunne, et iga kord uued näod. Selle poe maine ei ole müüjate, vaid omaniku teha.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas raheldeegu » 03. aprill 2008, 12:42

Ma ei tea kas just vältida tasuks aga muidu viru keskuse barhamis(vms.) on väga nigel valik närilistekaupu...
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas ekk- » 04. aprill 2008, 20:21

Ülemiste Bramhamis oli täna(reedel)musta värvi küülik põrandal(kahhelkivide peal)mis on üsna külm :wacko: .Võre oli tal seal ees ja oli toidu ja söögi kauss.
Ma loodan ,et see oli vaid ajutiseks ja homseks on ta juba puuris.Selline külma põranda peal magamine võib pika aja peale loomale saatuslikuks saada(minu arvamus).
Viimati muutis ekk- 17. juuli 2008, 15:47, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
ekk-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallin,Pirita lähedal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Kuri-Kiizumerka » 05. aprill 2008, 16:59

ekk- kirjutas:Ülemiste Bramhamis oli täna(reedel)musta värvi küülik põrandal(kahhelkivide peal)mis on üsna külm :wacko: .Võre oli tal seal ees ja oli toidu ja söögi kauss.
Ma loodan ,et see oli vaid ajutiseks ja homseks on ta juba puuris.Selline külma põranda peal magamine võib pika aja peale loomale saatuslikuks saada(minu arvamus).
Tegelt tegin oma telefoniga ka lühikese video kuid kahjuks ei saa ma oma Juustu telefoniga seda internetti panna.



Kullakallis Poisike.
Kas sa tõesti ei mõista ,et jänese välja laskmine oli tema enda heaolu pärast.!Kui sa just ei tea siis puuris lihtsalt olles jänes rasvub mis on kahjulik tema südamele ja kas sina tahaksid olla ainult ühes kohas kui sa oleksid ostetav puuriloom?Ma ei usu.!See on minu meelest ainult hea kui müüad võtavad endale selle eesmärgiks ,et loomadel oleks hea ja ,et nad saavad vahest jalgu sirutada.Sinule ei meeldi juu ka päevast-päeva ühes toas olla.Loomadega on sama moodi.!Mina käisin ka sealt mööda ja mul oli siiralt hea meel,et on hoolitsevad müüjaid.Bramhami poeketis hoolitsetakse loomade eest väga hästi ja sellepärast ma ainult sealt ostangi oma loomadele asju.!
Mulle tundub ,et sul on mingi isiklik vimm selle poe peale.!
Ja muide kas sul pole muud teha kui istuda Bramhami poodide ees ja oodata ,et midagi halba juhtuks.Ma arvan ,et kui bramham oleks nii halb nagu sa räägid siis oleksid puurid ka mustad.Siiski seda sa väita ei saa ,sest puurid on alalti puhtad olnud kui mina seal olen käind.kõik müüjad tegelevad päevast-päeva loomadega.!Näe ka midagi head!Sa oled väga pessimistlik.!Kui teinekord ülemistesse lähed siis vaata head mitte halba.!
Kuri-Kiizumerka
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 05. aprill 2008, 17:18

Milleks kohe mingit isiklikku vimma järeldada. Ekk oli mures jänese pärast, kellel tema meelest võis külm olla, mina siin mingit vimma poe vastu küll ei näe.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 06. aprill 2008, 06:29

vimma ei näe?aga teemasse,kuhu ta kirjutas,on poed,mida tasuks vältida.Ülemiste lookmapood peab ennast minuarust hästi loomadega üleval,jäneseid peabki jooksutama,et nad saaksid kehalist aktiivsust,et nad ei rasvusks.Ma ei usu,et keegi kodus oma jänest ainult puuris hoiab,kuigi kes seda teab.Peace!
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas ekk- » 06. aprill 2008, 09:20

Mulle küll tundus ,et ta oleks seal elanud sest teistes puurides olid loomad sees juba.
Vabandust kui valesti aru sain :ups: .
Viimati muutis ekk- 05. juuni 2008, 14:06, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
ekk-
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 52
Teemad: 3
Asukoht: Tallin,Pirita lähedal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas samton » 06. aprill 2008, 11:24

Paistab, et pisi on loomapoodide müüjate seas populaarsust kogumas :razz:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 06. aprill 2008, 12:36

Kuri-Kiizumerka kirjutas:Ja muide kas sul pole muud teha kui istuda Bramhami poodide ees ja oodata ,et midagi halba juhtuks.
Võib-olla tõesti polnud postitus kõige õigemas teemas, aga milleks niisugused järeldused, ma aru ei saa.
Ilmselt on tõesti müüjad tulnud siia oma poode kaitsma. Iseenesest on see ju õige, aga alati ei maksa kohe solvuda ja kõike isiklikult võtta. Mina usun küll, et loomapoodides on vastutustundlikud müüjad siiski enamuses.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Babu » 06. aprill 2008, 12:47

Kui me täna Meloofiaga loomapoes käisime, siis me nägime ühte rotti. Tal oli seal mingi kasvaja moodi asi. Siis kui ta püsti tõusis, minestas jälle. Siis tal tulid krambid ja ta oli jalad taeva poole. Me ei saanud aru mis toimub ja me küsisime müüjalt, et "ega see rott haige ei ole?" Ta ütles, et ah ei ole tal midagi viga ja läks minema. :mad:

See on Rocca al Mare Bramham!

Ja muide siit saab Bramhamide kohta infot: http://www.bramham.ee/
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas sindrinahk » 06. aprill 2008, 17:46

Sattusin ka reedel Ülemistes asuvasse loomapoodi. Müüjatest jäi kehv mulje. Sugulane proovis veel kontakti otsida viisakalt, et natuke nõu pärida, müüja aga vaatas, kuidas kauba ruttu müüdud saaks ja kliendist käbedamalt lahti saaks. Ja esmamulje on kõikse tähtsam, mis paneb inimese otsustama, kas edaspidi tahab seal käia või mitte.

Muide kehtib 3/11 reegel. Heast kogemusest räägib klient 3 sõbrale/tuttavale ja kehvast 11-le. Paneb mõtlema...?
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 06. aprill 2008, 17:55

Ülemistes on kolm loomapoodi.
Mina olen põhiliselt käinud kahes - Bramhamis ja siis selles, mis Koduekstra vastas. Mõlemas on teenindus suhteliselt OK - kui müüjad ka kohe kõike ei tea, siis uurivad. Soovida jätab rohkem seal, kus ka kalastustarbeid müüakse.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas sindrinahk » 06. aprill 2008, 18:02

Oi seda ma ei teadnud, et seal 3 loomapoodi on. See oli Bramham, mida me külastasime. Vb oli müüjatel niru päev, aga me tundsime ennast väga ebamugavalt ja mulje jäi kehv.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Babu » 06. aprill 2008, 18:12

Muide ma ostsin eile Ülemiste Bramhamist omale merisea! :mellow:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 06. aprill 2008, 19:34

Mina enamasti Bramhami keti poodidesse ei lähe- seal lihtsalt pole mitte midagi närilistele. Paar korda joogipudeli olen sealt ostnud vaid. Müüdav näriliste toit on seal niru (liivahiirtele pole nagunii midagi) ja saepuru, mida nemad müüvad ei kõlba kah kuhugi. Eks vist odavam kraam, mida kätte saab vms. Käin neis vaid loomade olukorda vaatamas. Läbi lööb vist see kett vaid oma müügikohtade päras- suurematest keskustest inimesed ikka loodavad head kraami saada ja toovad seega poele oma raha..
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 07. aprill 2008, 19:50

Sluis näriliste toit on seal kõige parema kvaliteediga ja loomad järavad seda isuga.Kuidas närilistele midagi ei ole?Mida on siis vaja,too näiteid?

sindrinahk - kuidas müüja teist kiiresti püüdis lahti saada?Kas küsisite täiendavaid küsimusi ja ta lihtsalt ei vastanud,või milles seisnes müüja ebaviisakus?
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas sindrinahk » 07. aprill 2008, 20:01

Müüja ebaviisakus seisnes selles, et küsimustele vastust (küsisime, sest ise ilmselgelt ei teadnud) oodates neid lihtsalt ei tulnud. Ka mitte seda, et vastust lihtsalt ei tea. Pandi asjad kotti ja ulatati kott kätte. Paludes abi ühe asja leidmisel ja selle sisse õige asja ostmisel, et müüja kaasa tuleks, siis tuli kõigepealt põrnitsev pilk - kas tuleb tõesti kaasa tulla ja seejärel loivati järgi. Mokaotsast ei kuulnud isegi nägemist, mida me 2 ikkagi ütlesime, aga see on pisiasi. Olime persona non gratad. Omaarust olime väga sõbralikud ja lõbusas tuju.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 07. aprill 2008, 20:17

Kui kassidele ja koertele müüakse kvaliteettoitu, siis eeldaks ka, et närilistele leiab sama. Sluis pole mingi toit- minu loomad keelduvad selle söömisest ja koostis ei sobi pisinärilistele- proteiini ja tuhka liiga palju (hamstri omast räägin, liivahiirte oma nagunii pole). Sluis saepuru on liiga paljudele loomadele kannatusi tekitanud (kaasaarvatud ühele minu omale), nii et parem hoian selle firma toodetest kaugele eemale (kusjuures pole veel kuulnud, et välismaal mõni kasvataja Sluisi oma loomadele söödaks, huvitav miks?). Eks seda kraami vaid teadmatusest ostetakse- inimesed pole lihtsalt piisavalt teadlikud, mis nende loomale on parim ja ostavad seda, mida poes pakutakse.

Mitte ühtegi korralikku jooksuratast liivahiirtele ega deegudele müügil pole. Pood on täis vaid pisikesi puurinirusi, mis kõlbavad vaid hamstritele transportpuuriks (ok mõni veidi suurem ju on ka aga pisikesi on ikka hulga rohkem), mitte aga mõnele loomale mitmeks aastaks koduks.

Sellest, et valik on aastaid olnud täpselt samasugune ei viitsi rääkida. Teistes poodides ikka tuuakse uut sorti toitu ja asju müügile, aga teil on vaid üks ja sama asi. Aga ega inimesed, kes ei tea loomade õigetest vajadustest õieti midagi, saagi häid asju turule tuua. Just seepärast on ka Eestis üksikud poed, kust loomadele midagi saab osta, aga parem on siiski välismaalt tuua või tellida.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Scratchy » 07. aprill 2008, 20:29

Sluis närilistetoit pole tõesti suurem asi toit. See on liiga rasvane toit ka. Nagu rämpstoit närilistele.
Müügil võiks olla nt. XtraVitali toite, need on kvaliteetsed.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Eva4 » 07. aprill 2008, 20:36

Sahh kirjutas:Sluis näriliste toit on seal kõige parema kvaliteediga ja loomad järavad seda isuga.


Sluis toit on väga halva kvaliteediga ning ei sobi närilistele söögiks. See kas loomad söövad seda või mitte, ei ole määrav. Asi on kvaliteedis ja mida see söök sisaldab. Kuna Sluis on selle keti kõige kvaliteetsem toit, siis ütleb see nii mõndagi selle keti kohta.
Kasutaja avatar
Eva4
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 456
Teemad: 13
Pildid: 3
Asukoht: Talus
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Meloofia11 » 07. aprill 2008, 20:40

Mu küülik on Sluisi hull! :mellow: Ta lihtsalt on hull selle toidu järgi ja mitte mingit muud kuivtoitu ta ei söö. Kui ma talle mõni päev seda ei anna muutub ta väga kurjaks ja hammustab mind!

Läks küll natuke teemast kõrvale...
Viimati muutis Meloofia11 07. aprill 2008, 20:53, kokku muudetud 1 kord.
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Annie » 07. aprill 2008, 20:51

Nüüd läheb vist teema tõesti natuke vales suunas. Bramham ei ole ka minu lemmikpood, kuid kindlasti ei ole see pood see, mida tasuks vältida. Müüjad on seal ka ikka sõbralikud olnud (teadlikkus on muidugi iseasi) ja kaupa on viimasel ajal isegi juurde tulnud, vähemalt lindudele on kolme firma tooteid kindlasti. Tõsi, mitte kõike konkreetse firma omi ja mitte kõikidele lindudele, aga valik on suuremaks läinud ja asi seegi. Kas Slus on tervislik või mitte, ei kuulu siia teemasse. Ma kardan, et väga kvaliteetseid tooteid just pisilemmikutele (st linnnud, närilised, jänesed jm) ei müü Eestis ilmselt ükski kauplus.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 08. aprill 2008, 08:32

sindrinahk - Sa räägid ikka õigest poest,Bramhamis on just suured puurid ja me rõhumegi sellele,et mida suuremad puurid,seda parem loomale,seda rohkem ta saab ringi liikuda ja vabalt tunda.Mind ajab täiega närvi,kui näiteks üks mees tuli meie poodi,4 deegut olid ühes väikses transpordipuuris elanud ja ta andis nad lihtsalt meile,tal oli neist kopp eest!Paljud tulevad,vaatavad hamstripuure ja kui küsid siis,et kellele see mõeldud on - rottidele!Täiesti lõpp,mõnede kui mitte paljude inimeste teadlikkus on ikka madal ja sa seletad talle,seletad pool tundi,miks hamstripuur ei sobi rottidele,rottidele läheb suur puur ja ta ikka ei usu sind ja läheb pahaselt minema,et ostab teisest poest,seal müüdakse.Ma lähen nii marru selle peale ja ma olengi vist paranoiliseks muutunud ja küsin igalt kliendilt,kes läheb puure vaatama,et kellele ta mõtleb puuri osta,sest ma ei kannata,kui loom peab elama väikses puuris vangistatuna.


Sluisi kohta niipalju,et kliendid kes käivad seda ostmas,on seda kiitnud,et see olevat mõnedel ka ainuke toit,mida loomad söövad.Toit on tõesti erivev ja mõned loomad on lihtsalt valivamad.Vitakraft on näiteks suht uus näriliste ja lindude toit,mis meile on tulnud.Selle kohta pole tagasisidet veel saanud,kuna see on vähe aega meil olnud.

Milline jooksuratas on siis ideaalne?Inimesed,te kurdate,aga ei räägi,milline mingi asi võiks olla ja mis teile meeldib,võtan teatavaks ja püüame asja parandada,ei pea mitte koguaeg kritiseerima.Nõuanded kuluvad marjaks ära :)
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas triini22 » 08. aprill 2008, 08:54

Jooksurattad peavad olema kinnised (ilma vahedeta) ning suuremad. Need kinnised plastmassist ferplasti omad on liiga väikesed ja sobivad ainult hamstritele.
Tore kuulda, et on ka müüjaid, kes ei soovita rottidele hamstripuure. Kuid liivahiirtele sobiliku toitu ning puure Bramhamis saada pole.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Pinto » 08. aprill 2008, 09:09

Triini jutu lisaks pilt ühest korralikust rattast (mida õnneks juba paljudes poodide müüakse). Sinna ei jää sabad vahele nagu vahedega ratastele, mille tõttu just ongi väga paljudel deegudel ja liivahiirtel sabad pooleks.

Ja kui juba soovitamiseks läks, siis ehk hakkate ka liivahiirtele mõtlema ja tulevad ka teile müügile neile sobilikud eluasemed: umbes sellised või lihtsalt sobiva suurusega terraariumid.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas samton » 08. aprill 2008, 09:17

Sluisi rotitoitu pole söönud ükski minu rott - ja olen seda ikka päris mitmele pakkunud. Tõsi, mõned palakesed on sealt välja nokitud, aga enam kui kolmveerand on kõlbmatuks tunnistatud.
Vitakraft (räägin jälle rotitoidust) oli päris arvestatav ja suuresti söödav ninaesine siis, kui seda veel vanas pakendis tutustati (see oli ikka üsna mitu aastat tagasi). Asi pole muidugi pakendis, aga paraku muutus koos pakendiga täiesti ilmselt ka toidu koostis ja seda uut lihtsalt ei sööda (st jällegi - enam kui pool jäetakse järele, mis tähendab, et kuigi toit täies komplektis võib sisaldada kõike rotile vajalikku, jäetakse suur osa sellest vajalikust lihtsalt järele).
XtraVital on sari, mida olen kuulnud kiitvat ka teiste väikeloomade omanikke. Selle sarja rotitoit on minu (seni) kaheksa roti näitel vaieldamatult parim Eestis saada olevaist. Järele ei jää peaaegu midagi, seega ei tähenda ka mõnevõrra kallim hind midagi.
Loomulikult, kui XtraVitalit saada ei oleks, peaksin kombineerima teiste firmade toite, neid omavahel segama ja lõpuks ikkagi suure osa lihtsalt ära viskama. Kui ei teaks paremat tahta, oleksin rahul sellegagi.
Samamoodi kasutasin rottidel allapanuks aastaid saepuru - polnud vajadustki muud otsida. Kuni ühe rotikese allergia selleks sundis ja niiviisi Chipsi Maizini jõudsin. Siis ei vaadanud enam saepuru poolegi.
Me lepime olemas olevaga, kuni ei tea paremat tahta. Koos võimalustega kasvavad ka nõudmised, sest me hoolime oma loomadest ja tahame neile parimat pakkuda. Aitäh kõigile loomapoodide müüjatele, kes meid selles osas aitavad :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas sindrinahk » 08. aprill 2008, 11:02

Sahh kirjutas:sindrinahk - Sa räägid ikka õigest poest,Bramhamis on just suured puurid ja me rõhumegi sellele,et mida suuremad puurid,seda parem loomale,seda rohkem ta saab ringi liikuda ja vabalt tunda.


Ei tasu mulle sõnu suhu panna. Pole rääkinud sõnakestki Bramhami poe puuridest. Kiikasime hoopis kasside ja koerte asju. Tasuks ikka lugeda ka eelnevaid postitusi. Asi oli hoopis müüjate suhtumises, mida annab ja saab parandada. See loomapood oli ainus, mida ma Tallinnas käies külastasin ja mulje jäi õite niru.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Poed, mida tasuks vältida

PostitusPostitas Sahh » 08. aprill 2008, 16:15

Sorry,sindrinahk,see vastus oli hoopis Pintole,väike kirjavääratus tekkis siin :wacko:
Sahh
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

EelmineJärgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline