Parimad loomapoed

Igasugune info loomapoodide teemal

Parimad loomapoed

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 11. jaanuar 2004, 02:36

Eraldasin teemast 2004-2009 aasta postitused, need võib leida teemast "Parimad loomapoed 2004-2009".

Tekkis mõte arendada teemat loomapoodidest, kust on lahkutud parimate emotsioonidega. Teen otsa lahti.
Esimesel kohal on minu jaoks Järve Keskuse loomapood. Väga toredad, südamlikud, abivalmid, naeratavad ja päris kompetentsed müüjad. Suur valik erinevat varustust (eriti puuride osas). On tunda, et nad hoolivad oma hoolealustest - silmitsevad neid alati suure südamlikkusega ning räägivad nendest nagu oma loomadest.
Oleks meeldiv lugeda teistegi loomapoode külastanute arvamusi parimatest loomapoodidest.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Merily » 22. juuni 2010, 11:42

PetCenter on Viljandis ikka päris suur. Nüüd on ka Maxima oma Selverisse kolinud, ehk siis Viljandis ongi nüüd ainult üks PetCenter. Ruum on suur, kõike saab rahulikult vaadata, ei pea muretsema, et äkki kuskile otsa jooksed. Ma arvan, et see ongi Viljandis ainuke pood, kust kõike leida võib, ja seda mitte hingehinna eest.
Kesklinna Piia Vilu loomakliiniku pood on ka üpris kaubarohke, aga mulle on mulje jäänud, nagu seal oleks hinnad päris kallid.

(Vastus küsimusele, kas Viljandis on mõni hea loomapood)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Che » 25. juuni 2010, 19:04

Mulle meeldib käia Rapla loomapoes, see, mis on koos Konsumiga. Seal on alati tore ja sõbralik müüja, kes ei eelda, et kohe, kui sisse astud, pead ka kõik asjad ära ostma... Lisaks lubab müüja loomi sülle võtta ja on näha, et naine armastab neid... :happy:
"Jumal kaitsku mind sõprade eest, sest vaenlaste eest kaitsen ma end ise."
(Che Guevara)
Kasutaja avatar
Che
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 591
Teemad: 9
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas riinu559 » 09. juuli 2010, 10:36

Küsiks siis nii, et kas Tallinnas on veel loomapoode kus müüakse ka lemmikloomi? Ma pole enam mitte üheski poes loomi müügil näinud. :(
Rullike, jään sind alatiseks igatsema
[Lupsu, Emma, Lisa, Tutsu, Charlotte, Rullike, Tuffy]
Kasutaja avatar
riinu559
♥♥♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 767
Teemad: 12
Pildid: 17
Asukoht: Tallinna lähedal.
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas ufer » 28. juuli 2010, 14:16

Kas keegi oskab rääkida heast loomapoest Tallinnas punases tornis?- vist kirjutasin õieti, ei mäleta enam hästi.... :roll:
Kasutaja avatar
ufer
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas postituvi » 28. juuli 2010, 14:56

Riinu559le- Palju loomi, linde,kalu müüakse Lasnamäe Pet Centeris. Üldse on neil suht suur kaubavalik.
Samuti on mõned loomad/linnud müügil Järve Keskuse Bosses.
Veel müüakse loomi/linde/kalu ka Balti Jaama turul asuvas loomapoes(vastus küsimusele- kus on Tln. loomi müügis, kuid sinna ma iseenesest ei soovita minna ostma- müüjad ei oska eesti keelt ja tundus, et ei teata ka loomadest eriti)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Lillu » 29. juuli 2010, 16:05

Ufer-see loomapood mis punases tornis asub peaks olema Zoomaailm , seal on palju kalu ning akvaariumi tarbeid . Närilistele on suhteliselt suur valik puure , aga ka loomi ja linde peaks palju olema ja nad olid klaasiga inimestest eraldatud . Kahjuks pole kassas olevad tädikesed eriti sõbralikud :nono: . Vähemal siis kui ma seal viimati käisin tundus nii .
Mustsaba,Roosasaba,Paksu,Jasmin,Täpi,Hõbe ja Kämbu .
Kasutaja avatar
Lillu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 3
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas ufer » 30. juuli 2010, 11:50

Tänud Lillu!
Kasutaja avatar
ufer
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 111
Teemad: 5
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Sirtsu56 » 17. oktoober 2010, 19:19

Mustika keskusesse on uus loomapood tekkinud Zoo planet, soovitan kõigil uudistama minna, ning inimestel kel hamstri soov on ning just nimelt roborovski soov ,siis sealt saab, vähemalt laupäeval oli seal päris palju neid :) niiet väga meeldis pood, kaubad iseenesest samad mis igalpool mujal ,kuid hinnad olid ilusad ning mõned uued tooted näriliste poolel olid ikkagi :)
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Keilyke » 19. oktoober 2010, 09:00

Käisin ka eile seda uut loomapoodi uurimas. Ma pole vist nii suures loomapoes veel käinudki kunagi. Eriti meeldis mulle, et seal on selline kividest aiake ehitatud, kus kalpsasid ringi päris mitu jänkut, et nad ei pidanud pisikeses puuris istuma. Samas pidid nad küll ringi jooksma saepurugraanulite peal, mis ei ole minu arvates eriti mugav. Igasugu teisi loomakesi oli ka seal ja müüja oli ka sõbralik, tuli küsis, kas ma soovin mõnda looma äkki kätte võtta. (Arvas, et ma ilmselt osta tahan kedagi aga ei oska valida keda).
Hindade poole pealt jäid mulle transportpuurid meelde. Mina ostsin viimati transportpuuri 300 krooniga, seal aga vaatasin, et kõik maksid kuskil 600-700 krooni. :umm:
I got plenty of nothing and nothing is plenty for me.
Mida rohkem ma õpin tundma inimesi, seda rohkem hakkan ma armastama loomi.
Kasutaja avatar
Keilyke
Boss-E
Mängujuht & Jututuba
Mängujuht & Jututuba
 
Postitused: 2742
Teemad: 33
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Kallikera » 19. oktoober 2010, 22:52

Mina võtsin ennast kokku ja käisin täna Bramham trade laopoes. Ehk siis teisisõnu Bosse lemmiklooma laopoes. Asub see siis Harjumaal, Vatsa külas. Tabasalust paar kilomeetrit väljas. Ja peab mainima, et sain väga meeldiva üllatuse osaliseks. Valikut seal natuke ikka oli. Müüjad tulid kohe uurima, et kas saavad meid aidata ja informeerisid, et kõik kaup ei ole väljas ja kui midagi ei leia siis annaksime teada, vaatame koos arvutist järele, mis laos on. Riiulil ja tootel on hinnad samad, mis poodides. Kuid kassas võetakse erakliendil arvest -10% maha. Valida oli mul raske, eriti kräckerite ja dropside koha pealt. Neid lihtsalt oli seal nii mitmeid erinevaid. Sai siis ostetud 2kg Burgess Excel chinchilla (100,80), Vitakraft Menu 3 kg (küüliku kuivtoit, 120,60), Vitakraft Kräc chinchilla herbal 112g (23,40), Starsnack NOBBITS BERRY närilistele 75g ( 19,80), Vitakraft Kräck. Emotion well. küülik 112g ( 10.00), YOGHURT DROPS maius närilistele 50g (5,00), CHOC DROPS näriliste maius 50g (5,00), Cliffi stics chinchilla köögivilja 110g (10,00) ja Vitakraft kräcker küülik popcorn 108g (10,00). Igatahes mina jäin rahule ja soovitan minna ka kõigil teistel sinna, kellel on võimalus autoga liikuda. Pood ise on lahti E-R 9:00-17:00. Aadress on : Tammi tee 59, Vatsla küla, Saue vald 76915.

Ahjaa, unustasin lisada et jõudsin ka Mustika uuest loomapoest läbi hüpata. Pood on suur tõesti, valikut on nagu ka. Küülikute aedik ees on muidugi lahe, kuigi neil võiks tõesti allapanuks midagi muud olla ja ka rohkem majakesi, kuhu varjuda. Sest 7-8 küüliku peale 1 pisike maja on natuke vähe võitu. Muidu olid puurid korralikud ja tundus et loomadel hea olla. Eriti vahvad olid kaks tuhkrukutsikat, kes omavahel terve aja kaklesid, kuni ma poes olin. Hinnad tunduvad aga pisut kõrgevõitu. Samad versale laga toidud mida Pet centerist ostan 54 krooniga on seal poes 76 krooni ja kallimgi. Korra viskasin vaid pilgu peale ja rohkem ei viitsinud isegi keskenduda, loomad on tähtsad muidugi aga miks pean kallimalt ostma sama toitu?
Südame soov on seadus.
Kasutaja avatar
Kallikera
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 563
Teemad: 9
Pildid: 9
Asukoht: Tallinn.
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Liizkaa » 26. oktoober 2010, 17:26

Mulle meeldib ka väga Tartus asuv Ruudi . Ostan aind sealt oma kääbushamstritele toitu . Seal on tõesti väga lahked ja naeratavad müüjad ! Ostsin ka sealt endale oma kääbushamstrid , seal antakse alati head nõu . Aga käin ka vahepeal Tartu Eedeni loomapoodides . Aga minu lemmik on Ruudi !
Kasutaja avatar
Liizkaa
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 35
Pildid: 5
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Riin » 27. oktoober 2010, 02:52

Minu lemmikpood on Mustika Prisma ja sattusin täna täiesti juhuslikult üle pika aja ka kaubanduskeskuse tagumisse ossa ja oh seda üllatust, kui nägin, et uus loomapood avatud ja ohhhh seda rõõmu, kui nägin, et lausa 4 lontut ja 3 kikkkõrva kalpsab suuuuuuures puuris (kuigi puur on selle kohta küll vale öelda). Mina, kui suur nännude sõber jäin sinna ikka hulgimaks ajaks seisma, no oli ju vaja kõikide lontude näod üle vaadata :wink: . Mulle tegi muret see, et neil oli heina nii vähe ees, kuid samas see, et neil olid graanulid nii puhtad ja vesi ka kausis puhas, siis võib öelda, et sealsed töötajad on ikka väga hoolsad. Ka teised loomad olid puhastes puurides.
Kuna ma jänkusid nii kaua vaatasin, siis tuli üks müüja minu juurde ka, võttis ühe pisikese sülle ja lasi mul paiutada- jummel, kui pehme on ikka beebude karv.
Pood ise on suur, kuid kahjuks ühtegi sellist toitu, mida ma Nupsule ostan, seal polnud. Vitakrafti jm sarnast ma pole kunagi ostnud, sest seal on nii palju värvilisi asju sees, et kaotab igasuguse tahtmise seda osta.
Bosse pood aga Roccas on minu suur lemmik, seal on müügil Bunny erinevad toidud, isegi hein oli viimasel korral olemas ja see maitses Nupsule ikka väga, nii, kui maitse suhu sai, enam Eesti heina ei tahtnud. Panin talle mõlemad pakid prooviks ette, et kumba valib, kuid iga kord läks ikka Bunny heina juurde. See on küll kordi kallim, iga päev seda ei osta, kuid vahel võib ikka osta. Ka ehtne kristallsool on seal müügil. Mulle tundub küll Bunny parem olevat, müüja sõnul olevat see nr 1 küülikutoit, kuid kuna Burgessil oli sel korral müügil ka üle viieaastastele jänkudele eraldi söök, siis ostsin ühe paki prooviks. No see sisaldab küll kõike sellist, et seda oleks endalgi vaja hakata koos Nupsuga sööma, et sama hea ja nummi välja näha :wink: .
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas HamsterRules1 » 29. oktoober 2010, 23:08

Minu lemmik pood on uues kristiines Pet Center. Müüakse hamstreid,deegusid,küüliku poegasid ja merisea poegasid (2 sorti) Siis on seal veel ilusad kanaari linnud ja nümf kakaduud . Chincilla samuti ja ka rott. Kõik närilised keda võiksid endal koju tahta on seal ilsuti saadaval. ja samuti on seal kalu. Ja kaladele igasugu ägedaid asju akvaariumisse. Ja puurid on seal ilusad.Eriti linnupuurid. Ja üks akvariium ka: I love my Fish. Väga armas :-D ... Ja seal on kõik vajalikud tarbed erinevatele loomadele.
Sleepy ♥ ..
Kasutaja avatar
HamsterRules1
Õigekiri longab
 
Postitused: 262
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Maa Planeet
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Kessu » 22. detsember 2010, 13:34

Mull meeldib kuressaare lemmiklooma poodidest kõige rohkem Maxxima pet center. Seal on üsna kenad puurid loomadel. Ostan enamsti oma lemmikutele sealt toitu, alupanu ja puuri sisutust.
Deegud Birgit ja Kessu
Kasutaja avatar
Kessu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 875
Teemad: 5
Pildid: 17
Asukoht: Kuressaare
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 33
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas AmiEmi » 30. detsember 2010, 14:46

Mulle meeldib sytiste kaupluse petcenteri loomapood ,sest seal on alati loomi keda vajad
Kasutaja avatar
AmiEmi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Angoora » 30. detsember 2010, 15:48

Minu vajeldamatu lemmik on siiani Bosse poed (üks kõik kuss olen käinud). bosses on kuidagi suurem valik kui teistes.
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas tipatapa » 20. jaanuar 2011, 12:11

Mina kiidan Võrus asuvat loomapoodi.
Nimi oli vist Sinu Sõber.
Väga sõbralikud ja toredad inimesed seal.
Kohe näha,et hoolivad loomadest.
tipatapa
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Pildid: 13
Asukoht: valgamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 23. jaanuar 2011, 18:44

Lasnamäe Zoo Planet meeldib mulle väga. Müüjad käivad sõbraliku ilmega ringi ja kui näevad, et sa ei julge abi küsida ja ise mitte kuidagi ei saa, tulevad küsima, kas vajan abi.
Rotid olid seal ainult poisid. Torpeedod olid kõigil saba all ilusti näha. Kõik loomad on üldiselt hästi energiat täis, see tähendab ilmselt, et nende eest hoolitsetakse hästi. Varustuse osas oskan öelda, et sealt leiab kõik mis vaja, ainuke asi mis oli minu jaoks negatiivne, oli see, et seal müüdi ainult ühte Ferplasti puuri. Ferplast Furretit. Oleksin tahtnud küll hinda ka näha, aga puur oli niipidi, et seda ei olnud võimalik näha.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Neta » 30. jaanuar 2011, 17:06

Liizkaa kirjutas:Mulle meeldib ka väga Tartus asuv Ruudi . Ostan aind sealt oma kääbushamstritele toitu . Seal on tõesti väga lahked ja naeratavad müüjad ! Ostsin ka sealt endale oma kääbushamstrid , seal antakse alati head nõu . Aga käin ka vahepeal Tartu Eedeni loomapoodides . Aga minu lemmik on Ruudi !


Ruudi on tõesti väga tore pood! Ainus mis mulle ei meeldi, on see, et müüjad on korra või paar lasknud ühel küülikul (vist oli see küülik) mööda poodi ringi joosta. Sellest rääkisid mulle klassiõed, kes on käinud seal müüjatel abiks. Nemad pidid teda lettide vahel taga ajama. Igatahes mulle tundub see küll lubamatu! :nono: Aga muidu on see tõesti hea pood.
Neli lemmiktähte: S U V I
Neta
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 30. jaanuar 2011, 17:27

Ma ei usu, et müüjad sellel küülikul lasid terve päeva lahti olla. Pigem lasid nad ta puurist välja, et küülik käppu saaks sirutada. Ega sa ise ka ju ei suudaks vaadata, kuidas mõni loom sul päevast päeva puuris istub ja puurist välja ei saakski.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Neta » 01. veebruar 2011, 19:27

Nendel müüjatel on seal taga mingi niisama olemise ruum. Miks jänku seal sibada ei võiks? :shock:
Neli lemmiktähte: S U V I
Neta
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 01. veebruar 2011, 21:08

Äkki on ees suurem ja põnevam. Müüjad saaksid jänkul hoida silma rohkem peal. Muidu jänku kaoks ära äkki?
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Pinto » 01. veebruar 2011, 21:19

Jänksid ei kao seal kuhugi. Käivad pidevalt ringi lippamas. Ka deegusi olen seal ringi jooksmas näinud. Kõik lähevad pärast puuri tagasi. Arglikke loomi niiviisi ei lasta, ikka ainult julgeid.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 01. veebruar 2011, 21:35

Veel on hea kogemus Kristiine Bosse poega. Seal müüja tuli kohe kohale ja küsis:
"Kas otsite midagi? Ah, et kassile, noh mulle endale meeldivad väga need põrisevad. Mu pojale ja kassile väga meeldib." Ja siis demonstreeris kuidas põrisev hiireke töötab. Palju puure on seal ka. Ilmselgelt igaleühele midagi, väikesed närilistemaiustused, mis tekitavad endalegi isu ja suured jooksurattad, suur valik sööki on ka.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 24. veebruar 2011, 09:19

Ossu lemmiklooma pood on tõesti hea. Seal on rohkem valikut närilistele, kui nt koertele.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Kissu » 25. veebruar 2011, 12:44

Mul on täitsa mitu lemmik loomapoodi, kus ma pidevalt käin.

  • Tigutorni Zoo Maailm - äärmiselt meeldiv teenindus, üpris korralik valik, kliendikaardi olemasolu, võimalus kaupu kataloogist tellida.
  • Võru tänava väike loomapood Penner - äärmiselt soe ja meeldiv teenindus, väga loomasõbralikud ja tõeliselt abivalmis müüjad, võimalus tellida soovitud kaupu (müüja nõus selle kohta lausa uurimistööd tegema - kust ja mis hinnaga), suuremate kaupade kojuvedu.
  • Lõunakeskuse Betta - viisakas teenindus, üpris korralik valik, suur ja mõnus pood, võimalus kaupu kataloogist tellida, kliendikaardi olemasolu.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas vurtsuviirukas » 12. märts 2011, 18:15

Mulle meeldis lõunakeskuse loomapoed, Seal uues, Zoo Maailmas, kohe Betta kõrval, on nüüd uus ja kõige suurem loomapood ja ühtlasi ka loomaaed. Seal olid suured punased aarad kuni riisilindudeni välja, osad müügiks, osad iluks. Kaupa oli tohutult!!!!
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Tšinšiljahull » 16. märts 2011, 19:43

Minu meelest ei saa ükski loomapood Lasnamäe Centrumi Zoo Planeti vastu. Müüjad sõbralikud, värske näoga, rõõmsad. Loomad korras (kuigi ühel preeriakoeral paarist kohast karv maas), valik suur: kõik, mida vaja on!
R.I.P. Nupsu
Kasutaja avatar
Tšinšiljahull
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 95
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas LoveIsbestMagic » 16. märts 2011, 19:47

Selle Zoo Planeti kohta tegelikult ütleks seda, et seal on liiga vähe erinevate firmade rotisööke ja üldse näriliste toitu.
Ilma loomadeta poleks elu, aga ilma eluta poleks ka loomi.
Cesare - kiisupoiss ja Pisike - deegupoiss, R.I.P: Dumbo - väike ja väga noor deegupoiss ja Lötu - ka deegupoiss
http://kuldneretriiver.forum.co.ee/
http://koerakuut.forum.co.ee/forum
Kasutaja avatar
LoveIsbestMagic
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 520
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist