Välismaised e-loomapoed

Igasugune info loomapoodide teemal

Välismaised e-loomapoed

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 29. märts 2011, 08:04

Kahjuks on Eesti loomapoodidest ikka veel mitmeid tooteid keeruline või peaaegu võimatu leida. Välismaiste e-poodidega on ka selline kahtlane lugu, et tellides sellisesse väikeriiki nagu Eesti seda on, nõutakse tihti utoopilisi saatmiskulusid või ei saadeta üldse. Seega võiksgi jagada positiivseid kogemusi erinevate välismaiste e-poodidega, kust on kenasti kaup normaalse saatmiskuluga kohale tulnud. See ei ole koht, kus teha suvalisele e-poekesele reklaami vaid kirjuta konkreetselt sellest poest ainult siis, kui sa oled ise sealt kaupa tellinud.

---------------------------------

Mina olen kaupa tellinud Inglismaa väikesest e-poekesest The Rat Warehouse.
Saatekulu oli sealt üks väiksemaid mida mina üldse leidsin - ühe toote puhul ~£2,75, kahe toote puhul ~£4,80 jne. Võimalik valida airmaili ja surfacemaili vahel. Vaatamata sellele, et ise tellisin aeglasema ja seega odavama maaposti variandi, saadeti see mulle lõpuks ikkagi õhupostiga (ilma lisatasuta) ning tooted jõudsid mõne päevaga kohale. Seega väga positiivne kogemus.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Välismaised e-loomapoed

PostitusPostitas vants » 01. aprill 2011, 18:00

Oma kogemusest lähtuvalt - kui Eestit pole nende riikide hulgas, kuhu kaupa saadetakse, siis tasuks küsida, kas nad ei tahaks Eestit sinna lisada (eriti kui nt Soome on seal nimekirjas olemas). Tänu sellisele päringule on paaris kohas (mitte küll pisilaste poed) Eesti nimekirja lükatud ja saab sealt vabalt tellida.
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline