Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

Igasugune info loomapoodide teemal

Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Jaks (Teema autor) » 14. märts 2011, 03:37

Ole kena ja vaata minu pilte albumis: http://pilt.delfi.ee/my_album/205163/

Seega üks korralik kauplus oma valikult ka Lõuna-Eestis.:)
Viimati muutis Jaks 17. märts 2011, 03:16, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Jaks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Pildid: 25
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 52
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vurtsuviirukas » 14. märts 2011, 10:26

Jah, see on tõesti üks vägevamaid loomapoode, kus ma käinud olen.
vurtsuviirukas
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 9
Pildid: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Pinto » 14. märts 2011, 11:10

Miks peaks keegi omale loorkaku või habekaku koju lemmikuks ostma :shock:
Vähemalt puuride suurused tunduvad vastavat loomade vajadustele aga eks näis, palju müüjad neist eksootilistest loomadest teavad.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Kissu » 14. märts 2011, 11:18

Isiklikult minu jaoks ei tee müügil olevate loomade valik ka loomapoest loomapoodi - tähtis on ikkagi müüjate oskus ja teadmised ning just tarvikute valik. Loodan südamest, et nad on sinna poodi siis vähemalt korralikumad müüjad hankinud, kui nende teistes poodides. Anne keskuse ja Sõbra keskuse müüjates olen ma igatahes äärmiselt pettunud ja ei oma mingit soovi noid konkreetseid poode enam külastada. Tarvikute ja toitude valik on nende kettide poodidel tegelikult enam kui nadi ja see kohe kindlasti mind sinna ei tõmba.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Liiiiisa » 14. märts 2011, 14:04

Käisin seal, ja osadest hakkas täitsa kahju.
Suurel kakul tundub eriti halb olevat seal, täitsa üksi. Stepihaukurid(?) aga tundusid isegi tähelepanu nautivat.
Ma oma Minnit, Norat, Nublut, Paksut ja Emilyt. :)
Kasutaja avatar
Liiiiisa
Minni, Nora, Paksu ja Nublu! (L)
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 327
Teemad: 9
Pildid: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas nirgike » 14. märts 2011, 22:16

Kakud ei olegi parvelinnud ju, nende puhul on üksi tegutsemine tavapärane. Samas oli mul seda kaku pilti valus vaadata. Eksootiliste lindude puhul nagu ei saa arugi, aga kodumaist looma-lindu puuris näha on ängistav.. küllap seetõttu, et tead, milline elu tal päriselt looduses oleks.
Ma saan aru, et inimene võtab enda juurde elama looma või linnu, kes niigi inimasustuses elab või kellele suudetakse pakkuda loodusega sarnaseid elutingimusi.. aga kakk!?

Edit: sain nüüd täiendavat infot. Need kakud ja kullid polegi seal müügil, vaid ainult rahvale näitamiseks. Keskkonnainspektsioon käis juba kohal, aga suure tõenäosusega neil on mingi luba olemas selleks :(

Edit2: sel teemal artikkel ka Õhtulehes: http://www.ohtuleht.ee/418368
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Jaks (Teema autor) » 17. märts 2011, 03:11

Eks vastumeelseid isikuid ole alati, kes kisavad ajalehes oma õigusi taga, just nagu näljaste kajakate parv. Samas tuleb tunnistada ka heaolu, et on ka lõpuks Lõuna-Eestis Tartus olemas mingisugunegi "minizoo". Tallinnasse paraku kõik ei jõuagi. Loomaaias on ju ka pilet kohustuslik. Seega oleme tänulikud selle tasuta positiivse elamuse üle, vaatame ja pildistame ilma välguta kauneid ning eksootilisi isendeid. Talletame neid hetki senikaua kui elame. Samas vahetades sõbralike muljeid selles foorumis.:)
Kasutaja avatar
Jaks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Pildid: 25
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 52
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas nirgike » 17. märts 2011, 10:39

Parem olgu olemata, kui "mingisugunegi". Väiksesse puuri pistetud ja oma loomulikest elufunktsioonidest ilma jäetud metsloom (või lind) pole kunagi positiivne elamus. Nagu keskaeg, kus turuplatsil puurides igasugu imeloomi ja -inimesi näidati.

Minu jaoks on meelelahutus, kui lähen praegusel kevadisel hilisõhtul parki ja kuulan kakkude pulma-huikeid ja kui veab, näen neid ka mõne puu otsas. Jah, isegi siinsamas, Tartu vanades parkides.

Oma loomade ja lindude peremeestena on paljude Pisi.ee kasutajate peamiseks eesmärgiks oma hoolealustes õnnetunde tekitamine ja neile sellise elukeskkonna pakkumine, kus nad saavad toimetada ja rahuldada oma vajadusi nii nagu nad looduses teeksid. Me ei arva, et inimese soovid on alati tähtsamad looma soovidest. Pisis pannakse pahaks isegi hamstripoja loomapoodi viimist, kuna sealne võõraste inimeste tähelepanu all olemine on loomale suur stress. Loodan, et see selgitab, miks me ka loomapoes kakku nähes ei vaimustu, vaid pigem murelikud oleme.

Aga kindlasti on ka neid, kellele Lõunakeskuse minizoo rõõmu pakub.

Ma arvan, et eriarvamuste avaldamine ja vaidlemine foorumis on okei, kui seejuures jäädakse viisakaks. Ma püüan end tagasi hoida ja rohkem mitte sõna võtta siin teemas, kuna olen oma seisukoha avaldanud ja edasine oleks tühi vaidlus, kuna maitse üle ei vaielda :-)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Kissu » 17. märts 2011, 11:49

Käisin ise ka seal poes siis lõpuks ära. Minizoo osas oskan ainult öelda, et eks neid rõõmustajaid oli omajagu seal - silmad suured peas ja fotokaamerad peos - rõõmukilgetest võis järeldada, et pole tõenäoliselt kunagi peale kassi-koera ühtegi looma näinud. Korra võis sealt ju läbi jalutada aga mingeid erilisi ja positiivseid emotsioone see küll ei tekitanud, eriti kuna minu jaoks kõige südamelähedasem näriliste osa nägi välja täpselt samasugune nagu nende tavapoodides - pisikesed klaaskuubikud ja palju loomi ühes kuubikus.

Üldse on see pood eelkõige koerte- ja kassiomanikele suunatud. Väikeloomade osa on olematu - väga kallis ja tundmatu hein, kahtlase väärtusega saepuru, mitte ühtegi tuttavat ega ostmakutsuvat sööki, mänguasjade osa ka suhteliselt nadi. Ainus, asjalik asi mida nad müüvad on Savicu igluud ja sputnikud aga neid saab mujalt ka. Ootasin, et nii suures poes on vähemalt väikeloomade puuride valik muljetavaldav aga jällegi pidin pettuma. Kokkuvõtteks isiklikult minul sinna rohkem asja ei ole.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Johhike » 17. märts 2011, 12:06

Käisin ka siis uudistamas uues poes. Viskasin kiire pilgu ka hindadele - nii mõnegi asja saab nt Bettast odavamalt. Tarvikute valik oli ka selline tavaline - väga palju midagi uut ja erilist nagu silma ei hakanud.
Minizoos olevatest loomadest-lindudest oli küll natuke kahju. Minu arust olid need puurid üsna pisikesed. Ninakarud (ei tea kas nimetasin neid õigesti? pika nina ja triibulise sabaga loomad) paistsid küll ilmselgelt stressis olevat.
Nad oleks võinud selle ruumi hoopis paremini ära kasutada ja pakkuda müügil olevatele loomadele paremaid elamistingimusi ja rohkem ruumi. Tavaliselt on nad ikka ju pisikestesse klaaskarpidesse pandud - kahju vaadata kohe.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas mesimummu » 17. märts 2011, 20:15

Ise ka nüüd seal käinud.Need suured linnud seal ju ei olegi müügiks.Aga need "suslikud"(pontsakad beezid loomakesed) või kuidas neid nimetatakse olid vahvad.No eks ongi nii,et rohkem loomade,lindude pärast sinna uudistama sai mindud...Aga näriliste,nt rottide ruum oli ikka nii väike(nagu ka juba üeldud) klaaskuubikutes...Ninakarud olid jah stressis,kahju neist. Tõesti oleks võinud näriliste osa suurendada.. Oeh.
Valgetuhkur Ritter Sport &
Moonshine Evil Princess Vesuuv ♥
Kasutaja avatar
mesimummu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1097
Teemad: 7
Pildid: 0
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vants » 18. märts 2011, 22:43

Mind häirib, et kui tähelepanu juhitakse loomade pidamistingimustele (see käib nii praeguse kui ka teiste loomapoodide kohta), siis sildistatakse tähelepanujuhtijad kohe näljaseks kajakaparveks. "Minizool" on siiski teistsugused nõuded kui loomapoel ning kui eksootilisi või metsloomi tahetakse tõmbenumbritena rahavoo suurendamiseks kasutada, siis tuleks raha sissetoojaid paremini kohelda. Oleks aeg oma mugavustsoonist ka väljapoole vaadata, kui linnainimene seda veel oskab.
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas lola0404 » 20. märts 2011, 11:16

Kui keegi käis poes, kas märkasite, et suures puuris, kus oli palju rosellasid, olid põhjas veel mingid linnud, nagu vutilised. Väikesed tutid olid ka peas. Üldiselt tundus, et saavad roselladega hästi läbi, keegi kedagi ei kiusanud. Sooviks teada, et mis lindudega võiks tegemist olla. Üritasin korra ka müüjalt küsida, aga juhtus olema vene rahvusest müüja kes minust eriti aru ei saanud.

Kuidas suhtute sellesse, et lindudele turbamulda aluspanuks panna? On see nende jaoks ohutu? Tasuks ka endal kodus seda kasutada?
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas ferret111 » 20. märts 2011, 12:45

Mina ka käisin loomapoes ära,ja väga huvitavad loomad olid seal ei teadnud osade loomakeste nimesidki.Ja öökulli oli nii lähedalt näha väha huvitav!
Pärl,Yogurt,Sprite,Jaffa,Tsester,Mizzy ja Hipi ♥
They make me happy ...
Kasutaja avatar
ferret111
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 726
Teemad: 12
Pildid: 0
Asukoht: tartu
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 20. märts 2011, 14:59

Ma pole sinna poodi veel jõudnud, aga mõtlen siin juba pikemat aega, et kas minizoos siis ei peaks olema loomade puuride juures nimetusi? Kas seal ongi ainult loomad puuri pandud, et lapsi rõõmustada? Või siis lihtsalt ei pannud enamus pisilasi sildikesi tähele? Minu arvates võiks siis ikka tutvustus ka juures olla, mis mõttega ma neid sinna üldse muidu vaatama lähen... Saaks kasvõi tarkust juurde. Kas ma neid sildikesi ka usuks, on juba teine teema (Zoo Planetites on teatavasti valeinfot jagavad tutvustused)
Mul on loomadest ääretult kahju, kullike tundus pildil veel eriti kurb. Käin kindlasti sealt poest läbi, kui Lõunakasse satun, aga mitte rõõmustamise eesmärgil, vaid lihtsalt uudistamise. Ilmselt puuride ees poolnutan.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Mercar » 20. märts 2011, 16:33

Vastavalt loomakaitseseaduseleon kohustuslik liikide ja elupaikade info.

§ 28. Loomaaed
(4) Loomade avalikul näitamisel loomaaias peab nende tervis ja heaolu olema tagatud nõuetekohase pidamisega. Loomaaias uuritakse loomi, teavitatakse avalikkust näidatavate loomade liikidest ja nende looduslikest elupaikadest, samuti levitatakse loomakaitsealast teavet.
https://www.riigiteataja.ee/akt/13118797

Ise ma seal poes käinud ei ole aga kommentaaride järgi eeldaks et seda (ja paljusid teisi punkte) nad ei täida.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas samton » 20. märts 2011, 16:40

Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas nirgike » 20. märts 2011, 17:03

Keskkonnainspektsiooni mehed ütlesid, et tol päeval kohal olnud müüjad ei teadnud isegi, et mis linnud need seal minizoos on (ei osanud öelda lindude liiginimesid).

Kakku lähedalt näha on tore küll, aga kui mõelda, et ta peab kogu elu kitsukeses puuris mööda saatma nii, et lennatagi ei saa, siis ei ole üldse tore. Arusaadav, et loomapoes müügis olevad loomad on pisikestes puurides (sest nad lähevad peagi oma päris koju) ja ka kodudes pole puurid alati teab mis suured, kuna loomi-linde lastakse tuppa lahtiselt liikuma, kuid kui loom või lind ongi mõeldud ainult ja ainult puuri elama (nt loomaaias), siis peaks tema eluruum olema ikka palju suurem.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas lola0404 » 21. märts 2011, 18:47

Kui nad ei eksponeeriks seal kakkusid ja muid lubamatuid liike, mida inimestele nagunii müüa ei saa, saaksid nad pakkuda tõeliselt suuri puure teistele linnukestele, keda me saame osta, kuid kes peavad võibolla väga pikalt poes oma uut peremeest ootama. Vot siis oleks see korralik loomapood ja loomadel oleksid head tingimused. Aga mitte nii, et puuridesse on topitud suured metsikud loomad ja linnud, keda keegi sealt endale võtmisega päästa ei saa.
lola0404
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 37
Pildid: 7
Asukoht: Valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Sirtsu56 » 21. märts 2011, 21:24

Nii palju kui mina olen vaadanud tallinna zoo planeteid, siis puurid kus loomad elavad on tuhat korda etemad kui mujal loomapoodides. Üks inimene viitas et kakk oli nii kurva näoga, kuid milline näb välja õnnelik kakk ,kas ta naeratab ? paljudel inimestel kodudeski loomad piinlevad .Leian et puuride suuruse osas tehakse küll liiga poele.
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Mercar » 21. märts 2011, 21:41

Kui loomad pole müügiks (on nn loommaaed) ja peavad terve elu puuris veetma siis peavad ka vastavad tingimused olema. Olete nt Tallinna loomaaias kakkude osas ringi käinud? Ka neid aedikuid peavad paljud väikseks, aga seal on loomadel vähemalt normaalselt lennuruumi. Ükskõik kas tegu loomapoevõi loomaaiaga, nõudeid peavad nad täitma. Loomakaitseseaduses ja vastavates määrustes on ära toodud absoluutselt minimaalsed nõuded, mis mõeldud selleks et loomad neid vaid ajutiselt taluma peavad. Kahjuks ei vasta selle keti poed nõuetele ja nad on saanud nõuetele mitte vastamise eest ka trahvi. Mina küll sellist olukorda noramaalseks ei pea.

See, et keegi kodus veel hullemates tingimustes loomi peab, ei ole eales õigustuseks.
Samuti pole õige see, et inimesele jääbki poes mulje, et ongi õige pidada looma klaaskastis, kus ta praktiliselt ümbergi pöörama ei mahu. Ja siis imestatakse kui kodus käitumishäirega loom... Siit kõik need hädad alguse saavad...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas nirgike » 21. märts 2011, 23:12

Sirtsu56 kirjutas:Üks inimene viitas et kakk oli nii kurva näoga, kuid milline näb välja õnnelik kakk ,kas ta naeratab ?


Sellepärast ongi nii oluline tunda oma hoolealuste looduslikke elupaiku ja eluviise, et pakkuda loomale/linnule elamisväärset kodu ja aru saada, mis teda rõõmustab ja mis õnnetuks muudab.


Lindude puhul näiteks tuleks mõelda, et tiivad ei ole neile mitte antud selleks, et need lihtsalt kahel pool külje peal tilpneksid.

Või näiteks seegi, kas tasub tuppa sooja elama võtta kedagi, kelle kasukas mõeldud taluma Siberi äärmuslikke külmakraade (vihje siinjuures kakkudele).

Jne.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Sirtsu56 » 21. märts 2011, 23:21

Ma saan teist kõigist väga hästi aru, ei väidagi et see on normaalne kusagile keskusesse tuua selliseid loomi ,kes ei ole mõeldud ikkagi loomapoe jaoks. Kas sellise minizoo jaoks eriluba pole vaja, ja sellist luba peaks ju raske saada olema, muidu iga eraisik teeks omale minizoo, kaasaarvatud mina :) ? .ning veel ma ei saa sellest aru, kuidas inimesed saavad töötada kohas,kus nad ei tea mis loomadega kauplevad või vahet pole kes seal iluduseks on, arvatavasti klientidel ikka tuleb pähe küsida ,et kes see on ja kuidas elavad looduses jne ? :)
Heateod ununevad kergesti, aga halbu tegusid peetakse meeles.
Kasutaja avatar
Sirtsu56
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 622
Teemad: 12
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Pinto » 22. märts 2011, 10:26

Käisin eile ka poes ja juhtusin just sel hetkel seal olema, kui loomade/lindude pabereid kontrolliti. Ühtlasi räägiti ka sellest, et kogu loomaaia osa on tehtud ilma kooskõlastamata ja nt aarade puur on liiga väike.

Ühe puuri põhjas olnud seppkiivitajad on tegelikult looduses vee ääres elavad linnud, kuid seal polnud neil mingit vett. Said vaid omale üleval olevate llindude kakki pähe. Kahtlen, kas nad seal teavad ikka, mida üks või teine loom/lind sööb ja vajab. Seepärast pole ehk ka silte välja, et ei teata loomade eestikeelseid nimesi.

Mõte on neil ju iseenesest hea- näidata linnalastele erilisemai loomi, kuid tehtud on seda kiirustades ja läbimõtlemata.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas vants » 22. märts 2011, 19:00

Minizoo jaoks on vaja eriluba ja hulka paberimajandust, lisaks normaalsetele pidamistingimustele.
vants
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 27
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas liZards » 26. märts 2011, 12:04

Käisin eile Tartu Looplaneti minizoos ja mis ma nägin...kõikidele loomadele on hinnad pandud isegi sellele suurele habe kaule kui ma ei eksi oli tema hinnaks 60 000eek ja kõige kallimad olid need suured punased papakoid kes maksid 80 000eek.Minu meelest ei tohiks seal ühtegi looma müüa kui see on minizoo ja eriti veel seda kaitse alust habe kakku!
Viimati muutis liZards 26. märts 2011, 21:37, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
liZards
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 26. märts 2011, 15:27

Vaevalt, et kakk nüüd ainult 60 krooni maksis... Mõtlesid ikka eurot?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas samton » 26. märts 2011, 15:31

60,000 ei tähenda 60, vaid kuuskümmend tuhat. :wink:
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas Merily » 26. märts 2011, 15:35

Ma selle peale ei tulnudki. Ise ma komasid ei kasuta kunagi, seepärast :).
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Uus Zoo Planeti kauplus "minizoo" Tartu Lõunakeskuses

PostitusPostitas liZards » 26. märts 2011, 21:38

parandasin 60 000 krooni ja 80 000 krooni.hinnad on suured!
Kasutaja avatar
liZards
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron