Parimad loomapoed 2004-2009

Igasugune info loomapoodide teemal

Parimad loomapoed 2004-2009

PostitusPostitas SigneL (Teema autor) » 11. jaanuar 2004, 02:36

Tekkis mõte arendada teemat loomapoodidest, kust on lahkutud parimate emotsioonidega. Teen otsa lahti.
Esimesel kohal on minu jaoks Järve Keskuse loomapood. Väga toredad, südamlikud, abivalmid, naeratavad ja päris kompetentsed müüjad. Suur valik erinevat varustust (eriti puuride osas). On tunda, et nad hoolivad oma hoolealustest - silmitsevad neid alati suure südamlikkusega ning räägivad nendest nagu oma loomadest.
Oleks meeldiv lugeda teistegi loomapoode külastanute arvamusi parimatest loomapoodidest.
SigneL
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 506
Teemad: 28
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Suur Hiir » 13. jaanuar 2004, 11:35

Tartus on kõige parema mulje jätnud mulle senini Annelinna Keskuses asuv loomapood. Seal on loomad kenasti inimestest klaasseinaga eraldatud(ostjatest, ma pean silmas). Loomade puurides on poe kohta suhteliselt normaalsed tingimused ka. Varustust ka palju. Tartu inimestelt ootaks infot ka kõikide teiste loomapoodide kohta. :)
Sain praegu teada, et kui on järsku kiire, siis on targem kiri kirjutamata jätta - mitu sõna jäi jutus vahele :oops:
Viimati muutis Suur Hiir 13. jaanuar 2004, 16:41, kokku muudetud 1 kord.
Suur Hiir
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 165
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 13. jaanuar 2004, 13:16

minu meelest on kõik Bramhami keti poed viisakad. Loomade puurid võib-olla küll tiba väikesed, aga see-eest puhtad.
Aga kõige muljetavaldavam pood üldse on minu jaoks olnud see, mis asub Mustamäel Vilde ja Sõpruse ristil punases tornmajas. Kes sinna veel ei ole sattunud, siis soovitan soojalt - neil on kolm toa täit loomi-linde-kalu. Kuigi tjah, ei tea kuidas nende suurte papagoide sisseveoga ikka lood on, või on eriloa taotlemine nii lihtne?
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Helen » 13. jaanuar 2004, 15:15

nuu kirjutas: ...Mustamäel Vilde ja Sõpruse ristil punases tornmajas...

mulle on see pood ka hea mulje jätnud! üllatavalt suur loomapoe kohta ja üllatavalt puhas. tarvikute osas on suur valik (sealt sai väikse jooksuratta ja riputatava väikse joogipudeli, mida mujalt juba pikka aega otsisinud olin). samuti segavad nad ise mingit valmistoitu, mis vähemalt minu hiirtele väga maitseb. loomade osas jäi mulle seal silma üks vana paljashiir. kuna hinda ta karbilt ei leidnud, siis eeldan, et tegemist on nö "poodi seisma jäänud kaubaga", sellest holimata elas ta seal kenasti ja paistis rahul olevat.
Kasutaja avatar
Helen
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 314
Teemad: 38
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Head loomapoed

PostitusPostitas nuu » 07. juuni 2004, 22:09

Täna oli tore kogemus Viru keskuse loomapoes. Läksin rottidele uut joogipudelit ostma (eelmisele näris Nell augu sisse), sobrasin seal riiulis ja äkki tundsin, et keegi sikutab mind püksisäärest. Esimene mõte oli, et mul on luulud, sest täpselt selline sikutamise komme on ühel minu rotil. Vaatasin siiski maha ja ... väike jänku tatsas rõõmsalt mööda poodi ringi! :)
Samast poest on aga pärit ka minu viimase aja halvim kogemus. Paar nädalat tagasi seal käies oli seal pesakond tillukesi rotipoegi ühes puuris oma emaga, kes oli ise alles võibolla umbes kahekuune, mitte rohkem, ning isaga, kes seal koos emaga mingil tingimusel ei oleks tohtinud olla, sest laps-ema oleks võinud nii kergesti uuesti tiineks jääda. Läksin muidugi müüjale kutma... asi lõppes sellega, et mul oli ka müüjast kahju, mitte ainult rottidest. Ta rääkis mulle nõutult, et ta teab väga hästi, et nii ei tohiks, aga omanik ei lubanud isastele eraldi puuri võtta ja ta ei saa midagi teha. Tänaseks paistis, et selles poes oli ainult papa koos poistega, ema ja plikad ilmselt olid kas ära ostetud või, mis tõenäolisem, mõnda teise sama keti poodi viidud. Ma saan täitsa aru, et alati ei piisa ka sellest, et müüja loomi armastab. Tänane jänkujalutaja oli muuseas seesama müüja.
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas Riin » 20. juuli 2004, 12:18

Signe kirjutas:Tekkis mõte arendada teemat loomapoodidest, kust on lahkutud parimate emotsioonidega. Teen otsa lahti.
Esimesel kohal on minu jaoks Järve Keskuse loomapood. Väga toredad, südamlikud, abivalmid, naeratavad ja päris kompetentsed müüjad. Suur valik erinevat varustust (eriti puuride osas). On tunda, et nad hoolivad oma hoolealustest - silmitsevad neid alati suure südamlikkusega ning räägivad nendest nagu oma loomadest.
Oleks meeldiv lugeda teistegi loomapoode külastanute arvamusi parimatest loomapoodidest.

Minul on väga head muljed Rocca al Mare loomakauplusest. Seal on rohkelt ruumi ja igati abivalmid ning vastutulelikud müüjad. Kuna mitmel müüjal on ka endal jänksid kodus, siis oskavad nad päris hästi nõu anda.
Kasutaja avatar
Riin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1092
Teemad: 19
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas Liz13 » 20. juuli 2004, 16:01

Mina olen käinud ainult Tartu lemmikloomapoodides. Lõunakeskuse ja Annelinna keskuse loomapoed on täpselt samal tasemel. Nii välimuselt kui ka sisult. Annelinna keskuses töötas siis kui mina seal käisin üks vanem naisterahvas kes rääkis merisigadest väga õieti(kui ma Taku sealt ostsin). Lõunakeskuses aga üks noor naisterahvas aga määras valesti mu Tikukese soo :P Muidu on seal ka targad müüjad.
Aga see Mc Donald's-i vastas olev Zoomaania mulle eriti ei meeldi, kuna on nii kitsas ja väike, müüjate kohta ei oska ma öelda ei hea ega halba, kuna sealt poest olen vaid kalu ostnud ning ma pole suurt midagi nende käest küsinud ka (teadmisi testinud) :roll:
Liz13
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 299
Teemad: 49
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas Annie » 18. september 2004, 09:34

Käisin siis ka eile Reti poes. Küll oli palju linde sinna toodud. Ja muide linnupuure oli ka asjalikke.
Lindudest olid seal kolm Rosellat. Kaks olid kollakad ja üks punane. Müüja ütles, et Saksamaalt toodud ja noored linnud. Viirusid oli ka palju. Kahju, et senegale keegi ära pole ostnud - nad nii kahekesi kõrvuti seal, loodan et neid müüakse ainult paaris.
Ja veel - poodi lubati sisse ka koertega. Üks pere tuli just lapse ja kahe pisikese terjeriga.
Väga koduse õhkkonna jättis.
Viimati muutis Annie 08. juuli 2005, 19:53, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas karvapalll » 20. märts 2005, 18:34

Sain viimati hea elamuse Järve Selveri loomapoest, kust ostsin hiljuti ühe oma sigadest. Tavaliselt ma sinna ei satu aga paar päeva tagasi ostsin toitu sealt ja müüja tundis mu ära. Ta küsis kohe huviga mu siku kohta, et kuda elab ja kui suur jne. Väga positiivne, kaks müüjat on seal väga loomasõbralikud. Mäletan, et neil oli nii kurb ja samas ka rõõmus meel, et üks nende hoolealune ära läheb. Küsisid ikka, enne et mis tingimused mul seale pakkuda on ja mis on olnud lemmiktoiduks. Väga tore pood! :D
karvapalll
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas morfiid » 24. märts 2005, 08:56

Tartus meeldib mulle kõige rohkem Annelinna zookauplus. Ma isegi ei tea täpselt miks. Aga olen oma chinchillad kõik sealt ostnud ja müüjad tunnevad mu juba kaugelt ära ja nad on täitsa sõbralikud ka. Siis mulle meeldib ka see loomi eraldav klaassein, mis on ka Lõunakeskus zookaupluses. :)
Zoomaanias meeldib mulle lai loomade valik. Seal on palju sellliseid loomi müügil, mita Betta zookauplustes ei ole. Nt täna nägin seal piimamadu, nastikut ja leopardgekot. ja kalade valik on seal ka hästi suur. :)
Kasutaja avatar
morfiid
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 357
Teemad: 29
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 35
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 26. mai 2005, 12:02

Mina käisin täna nüüd Võru tänava lemmiklooma poes omale küülikut toomas (see juba pikem jutt) aga tahtsin rääkida sellest, mis seal poes siis juhtus.
Astusin poodi ja kohe tuli müüja juure, et mida te soovite jne. Nagu ikka. Kui ma siis ütlesin, et tahan seda teie küülikut sealt ära osta, siis tuli müüjal peaaegu, et pisarad silma. Küsis veel, et kas kohe. Kui ma siis kinnitasin, et kohe siis müüja puhkeski peaaegu nutma ja seletas kuidas küülikut tuleb hoida ja välja lasta ja pai teha ja temaga juttu puhuda. Veel poest väljumiselgi pandi mulle hingele, et ma küülikut ikka hästi hoiaks. Küülik olevat nende juures käinud ikka ülemisel korrusel jooksmas ning paluti, et ma teda ikka palju puurist välja laseksin.
Väga positiivne elamus jäi sellest. Sellisesse poodi oleks lausa nõus viima oma looma poegi.
Muide pean veel ära märkima, et poes olevatel loomadel oli täitsa korralikud puurid, nad olid kõik puhtad ja korras. Veepudelites ei olnud märkigi samblast (mida paljudes poodides näha võib) söögikausid olid süüa täis. Kõik oli nii nagu olema peab.
Kui ma siin juba postiivset reklaami tegema hakkasin siis jätkan. Nimelt avastasin sealt poest 8 kroonise eestis toodetud küülikutoidu. Mõtlesin, et selle hinna eest võib ju prooviks osta. Koju jõudes said siis nii merisead, kui küülikud kausitäie seda toitu ette. Nad kõik on lausa vaimustuses sellest. Merisigadel kaob see hetkega kausist (isegi Trippsi jäetakse alles) ning küülikud söövad samuti agaralt. Soovitan kindlasti proovida. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas sphinx » 27. mai 2005, 17:49

Mulle endale kah meeldib see pood hirmsasti. :) Seal on müüjad sõbralikud ja oskavad ise kah kaubast midagi rääkida. Ühel müüjatest on peaaegu alati oma saksa lambakoer kaasas, tema on ilusti tagaruumis. :) Ükskord oli mul küll ühest küülikust kahju, kes istus merisea puuris ja kepsles seal ringi(edasi tagasi, ühele poole sai vaevalt kaks sammu teha kui ümber pidi pöörama). Temast oli mul tol hetkel tõesti kahju. Aga üldiselt mulle meeldib see pood kõige rohkem praegu. :)
Sidney, Alfie ja Sphinx
Kodukas on SIIN :)
Kasutaja avatar
sphinx
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 151
Teemad: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas Riel » 26. november 2005, 21:41

Nagu paljud teised tartlased, kiidaksin ka mina Võru tn. loomapoodi. No seal on kohe silma paista, et loomadest hoolitakse: müüjad räägivad suurima õhinaga iga väiksemagi looma iseloomust ja harjumustest (tollal olid poes tšinnu, liiva- ja ogahiired). Poes juba üsna kaua viibinud tšintšilja võeti müügist ära, sest oli juba liiga armsaks saanud :), liivahiiri müüakse vaid kahekaupa, muidu hakkavad üksteist taga igatsema...
Samuti olen sealt saanud kõik vajaliku varustuse; ja mida poes just parajasti ei ole, saab lasta laost tellida (puure, puurialuseid, sisustust jne.).
Riel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Positiivset lemmikloomapoodidest.

PostitusPostitas roberta » 28. september 2007, 21:10

Juhtusin mööda minema Kristiine keskuses asuvast loomapoest. Ja nagu ikka, heitsin pilgu seal müüdavatele lindudele-loomadele. Parajasti sooviti osta liivahiirt.(Vist) Ja see, kuidas müüjatar seda hiirekest puurist välja võttis, tegi südame nii soojaks, et lausa silm läks märjaks. Nimelt enne, kui ta hiirekese ostjale karpi pani, andis ta hiirekesele musi. Seda oli nii armas näha, et on meil loomapoodides veel müüjaid, kes tõeliselt loomakestest hoolivad ja armastavad. Oleks kõik müüjatarid sellised!
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas nuuu » 27. detsember 2007, 22:40

Rakvere Bramham on ka päris asjalik. Müüjad on sõbralikud ja abivalmid ja ma olen tihtipeale nendega seal niisama juttu ajanud. Praegu on sinna tellitud igasugu uusi asju ja toite mida enne polnud. Tegelikult üpris kena poeke. Ikka kui tuuakse rohkem loomi sinna siis pannakse suurde puuri, aga kui vähem siis ikka väiksematesse. Puuride valik ka üsna normaalne ja põhiasjad on seal olemas kuigi see on ka kallim pood. Mina käin ka Narva tänava poes . See on mingi aia pood, aga loomadele eriti närilistele seal suur lett. Toidud on seal odavad ja ültse kõik poole odavam. Muidu käin narva tänavas rohkem seal saab plospani saepuru ka ja see ei tekita mu loomadele allergiat.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Gerbil » 01. jaanuar 2008, 22:36

Bramhami miinus on kindlasti see, et kaup/loomad/teenindus on kõik ühes väikeses ruumis. Loomad on veel seal keskel, avatult.
Kuid müüja(d?) on tõesti asjalikud. Eriti positiivne on see, et nad võtavad ühest liigist sinna ainult ühest soost loomalapsi. :-)
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas nuuu » 02. jaanuar 2008, 23:45

Täpselt olen ka kuulnud, et kui võetakse emased rotid sinna ,siis on teised loomad ka emased. Müüjad mulle ka meeldivad, aga kitsas on seal küll. Kui seal on juba 3 inimest liikumas, siis pole mõtet sinna enne sissegi minna kui inimesi on vähema.
Kuigi toitude valik mulle eriti ei meeldi, aga õnneks on teinegi koht kus on rohkem toitusi valida.
Rakveres muidugi.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas -Kiti- » 07. jaanuar 2008, 18:14

Mina käin tavaliselt Bramhami loomapoes, aga on ette sattunud ka teisi. Ma isiklikult eelistan muidugi Bramhami teisel kohel on Reti loomapood. Eks Bramhmili ole ka omad plussid ja miinused. Eriti see on miinus, et Bramhami poed on väikse pindalaga. Pluss aga see et seal on sõbralikud müüjad ja nad tõesti teavad palju loomadest kes neil müügiks on. Soovitan Bramhami ja ka Reti loomapoodi. :happy:
Elus tuleb edasi liikuda samm, sammu haaval.
Kasutaja avatar
-Kiti-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas kaisake131 » 07. jaanuar 2008, 18:24

Mulle meeldib Tartus Annelinna loomapood, kuigi kui ma 2 aastat tagasi sealt merisea ostsin, olid emased ja isased notsud puuris koos. Seetõttu sündisidgi meie põrsal pojad. Loodan, et see olukord on seal paranenud.

Mulle meeldib ka Võrus asuv loomapood, kus on tehtud palju meeldivaid muudatusi. Loomad on nüüd ilusti klaasi taga ja paljudel loomadel on paremad elamistingimused ja suuremad puurid.
Kasutaja avatar
kaisake131
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas aNeTe » 30. jaanuar 2008, 10:48

Mulle on tartus jätnud väga hea mulje Eedeni loomapood.
Seal ei müüda loomi, aga see on ehtne looma varustuste kauplus.Seal müüakse väga suuri puure jänestele ja merisigadele ning ka väiksemaid puure hamstritele. Ise ostsin ka oma hamsule sealt puuri, kolme kordne ja mõõtmed on 42cmx52cm.
:biglove:
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas aNeTe » 30. jaanuar 2008, 11:28

Väge hea mulje on mulle veel jätnud Jõhvi loomapood.
Seal on kõike ja kõiki.
Alustades krabidest ja lõpetades jänestega.
Ning seal on suur valikm erinevaid looma kaupu.
Väga hea loomapood! :wink:
Mitte püstijäämine pole tähtis, vaid see,
et suudad pärast iga kukkumist üles tõusta.
Kasutaja avatar
aNeTe
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 363
Teemad: 8
Pildid: 4
Asukoht: K-Järve
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas TibuLiisu » 08. aprill 2008, 23:07

Mullle meeldib Bramhami poe teenindus külll väga..:)
Täna käisime ülemistes Bramhami poest suurt puuuri ostmas ja super hea teenindus oli.
Kasutaja avatar
TibuLiisu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 46
Teemad: 1
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 43
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Diana » 16. aprill 2008, 22:15

Julgen soovitada PetCenter'i keti loomapoode. Üks neist on nüüd Narvas ka ning täna käisin seal uudistamas.
Esiteks, väga hea ja lai kaubavalik koertele, kassidele, närilistele, lindudele ja akvaariumielanikele. Meeldivalt üllatas toitude valik: koertele ja kassidele on esitatud Royal Canin, Hills, Acana, Orijen, Flatazor, Nutro Choise ja mõned teised kaubamärgid, närilistele Beaphar (XtraVital sari) ja Vitakraft (Emotion sari), st rottidele. On palju erinevaid maiustusi ja pulke närilistele, toidulisandeid koertele-kassidele (sh Beaphar), mänguasju, trakse ja veste (ka närilistele ja tuhkrutele), kiikesid ja tunneleid (plastikust hamstritele ja riidest tuhkrutele nind rottidele). Kohapeal oli üsnagi lai valik puure (sh Ferplast Furet Tower, mida ei soovi Eestisse tellida ükski teine loomapood; aga ka väiksemad, nt Ferplast Jenny, ja erinevad lindude puurid).
Ja teiseks, poes ei müüda loomi, mis isiklikult mind vägagi rõõmustab.
Kokkuvõte: loomaomaniku silm puhkab ja süda rõõmustab. :-) Hinnad võrreldatavad Bramham'i poodidega, mõni toode veidi kallim, teine aga veidi odavam.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Scratchy » 17. aprill 2008, 13:32

Pole sellisest poeketist kuulnudki. :umm:
Ps. Furet Tower'it müüvad ka teised Eesti loomapoed.
Hovawart Hunka
(rotid Ruu, Donnie, Darko, Blak ja Blu)
[Merisiga Põnnu, rotid Andy, Scratchy, Mia, Misty, Aura, Annabel, Tölps]
Kasutaja avatar
Scratchy
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2098
Teemad: 42
Pildid: 2
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas hamster » 19. aprill 2008, 16:10

aNeTe kirjutas:Mulle on tartus jätnud väga hea mulje Eedeni loomapood.
Seal ei müüda loomi, :biglove:

Kui ma viimane kord seal käisin müüdi seal kaks suurt merisiga!;) :-)
Mulle meeldivad loomad!
Kasutaja avatar
hamster
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas sindrinahk » 19. aprill 2008, 16:20

Need merisead ei ole müügiks. Need on loomapoe enda merisead, kes seal lihtsalt elavad.
Koerainimene-koerad sügaval südames.
Suller
Kasutaja avatar
sindrinahk
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1728
Teemad: 41
Pildid: 2
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Diana » 19. aprill 2008, 23:12

Scratchy kirjutas:Pole sellisest poeketist kuulnudki. :umm:
Ps. Furet Tower'it müüvad ka teised Eesti loomapoed.


Äkki on mõni firma nime muutnud või on see üldse uus kett Eestis. Mina ei ole sellest varem kuulnud ka.
Minu teada ei tellita Furet Tower'i ei Bramham ega nende ja mitmete teiste poodide puuride tarnija (firma nimi läks meelest ära). Kunagi tahtsin seda puuri osta ja sain vastuseks, et ei saa, sest Ferplasti toodete laoski Eestis neid ei ole ega tule.
Kasutaja avatar
Diana
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 809
Teemad: 17
Pildid: 5
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Harbiny » 19. aprill 2008, 23:42

Mulle on ka jätnud hea mulje ülemiste loomapood - Bramham. Kuid miinuseks on see et seal on vahest väikesed puurid. Ükskord nägin hiiepoegi seal müügis. Mingi 20poega oli imetillukeses puuris.

Ja seal Olümpja hotelli juures asuv loomapood "Zoo" on väga kvaliteetne loomapood. See on küllaltki suur. Olen seal näinud ka suurt papagoid, hinnaks 39.000.

All on troopika pood. Seal müüakse igasugu troopika elanike, madusid, kilpkonni ja muid selliseid. Ka kalu olen näinud müügil. Väga, väga suur valik kalu. Ja ei puudu ka taimed. Väga suur valik taimi akvaariumisse.

Üleval, kus on närilised on igasugu puure, majakesima muid tarbeid merisigadele, rottidele, lindudele, küülikutele ja muudele.

Need kaks poodi on olnud mu lemmikud. Ja teenindus on ka väga hea.
Tulevik on suur ja sügav kuristik, mida õpin tundma alles siis, kui olen sinna sisse hüpanud.
Kasutaja avatar
Harbiny
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 715
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tallinn/Jüri
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas samton » 20. aprill 2008, 20:23

Diana kirjutas:Julgen soovitada PetCenter'i keti loomapoode.

Scratchy kirjutas:Pole sellisest poeketist kuulnudki. :umm:


Jäi juhuslikult silma, et ilmselt sellesama keti Eestis esimest poest kirjutasid viksu, Sindrinahk (oma koera jaoks ühe kallimaks muutuva mänguasja teemadel) ja Kissu juba jaanuaris, mil see Sõbrakeskuses avati. Keti nimeks märkisid nad küll Pet Centrum, ent tõenäoliselt on jutt ikka samast, millest Dianagi kirjutas:
LINK
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Parimad loomapoed

PostitusPostitas Misty » 02. mai 2008, 19:54

Diana kirjutas:Julgen soovitada PetCenter'i keti loomapoode. Üks neist on nüüd Narvas ka ning täna käisin seal uudistamas.

Mind hakkas huvitama, et kas Sa mõtled seda loomapoodi uues Maximas (Kreenholmis) ?
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Loomapoed

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline