Kunas võib pojad ära anda?

Kõigest, mis seotud pisinotsude soetamisega.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Kunas võib pojad ära anda?

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 06. detsember 2009, 13:51

Kunas on loovutamisaeg? (isaste!)

Lisan veel:
Mida peaksin tegema, kui üks poeg on emane ja teine isane? Tahtja on olemas, aga kas peaksin ära andma isase või emase? (Kodus mul endal mõlemat "sorti") Või ei peaks üldse ära andma? (Merisead on teatavasti karjaloomad)
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kunas võib pojad ära anda?

PostitusPostitas nirgike » 28. detsember 2009, 20:04

Isased peaks emast eraldama 3nädalaselt, sest siis muutuvad nad juba viljastumisvõimeliseks. Uude koju saadetakse pojad vist alates 1-2kuuselt. Siin foorumirubriigis on sellest kindasti palju juttu, loe ka teisi teemasid.

Ma loodan, et sa isaseid ja emaseid ühes puuris koos enam ei pea ja ka uude koju ei saada õekest-vennakest koos. Vastasel juhul nad saavad pojad ju. Isastel merisigadel võib tekkida omavahelisi kaklusi, kui nad tunnevad emaste lõhna. Seega, kui sa jätaksid emale tütre ja isale poja kaaslaseks, siis isa ja poeg võivad hakata kaklema. Seega mina annaks pigem ära isase poja. Notsu-issi jätaks elama eraldi või kastreeriks ja laseks siis ema ja tütre juurde.
Muidugi võid proovida nii, et jätad 2+2 (ema+tütar ja isa+poeg) ja ühe isase annad ära siis, kui on näha, et nende läbisaamine muutub halvaks.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kunas võib pojad ära anda?

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 29. detsember 2009, 15:30

Mul on häid uudiseid :). Nimelt selgus, et mõlemad pisikesed on emased. Süda kohe rahul mul ning uus kodu on arvatavasti ka olemas :).
Tänan, nirgike.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Paaritamine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist