Transportpuuridest

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Transportpuuridest

PostitusPostitas Raidu (Teema autor) » 18. juuni 2008, 19:30

Mul oli ühel sugulasel kunagi merisiga, kellele meeldis olla ta rinnataskus ja siis koos temaga ringi rännata (mööda tube, sõpradele külla, õues...). Tahaksin ka ise merisiga võtta aga vahepeal kaalusin ka hamstrit. Ise mõtlen, et merisiga on vist ikka toredam aga äkki keegi ka veenaks mind natuke ja soovitaks mingit kindlat tõugu. Meeldiks ikka ju kui ta tahaks süles olla ja sööks käe pealt ja selline tore. Aitäh!
Merisiga PUMBA
Kasutaja avatar
Raidu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Meloofia11 » 18. juuni 2008, 19:46

Merisiga küll rinnataskusse ära ei mahu! :shock:
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Raidu (Teema autor) » 18. juuni 2008, 19:52

Ta oli siis alles pisike ja eks seda taskut sai kohandatud ka hiljem, et pisikesel mõnus oleks, talle meeldis nii nunnult üle taskuääre vaadata. :biglove:
Merisiga PUMBA
Kasutaja avatar
Raidu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Seakasvatajad » 18. juuni 2008, 21:10

Selliseks reisimiseks/eksponeerimiseks sobib kõige paremini rott. Minu õnnis rott Valter käis minuga kaasas nii õlal juuste sees, taskus, käekotis. Oli väga viisakas ja ei teinud mulle kunagi häda õlale ega kotti. Siga kasvab ikka selliseks kiloseks jurakaks. Sea iseloom on ka natuke arglikum ja ta pole just maailma parim kohaneja. Ka tasakaaluhoidmine on seal kehva võrreldes rotiga. Sea kaasaskandmine võib talle traagiliselt lõppeda ja oleksid selle üle kindlasti väga õnnetu....Meie sead reisivad küll maale vanaisa juurde aegajalt aga seda teevad nad oma transportpuurides ikka.
Seakasvatajad
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Raidu (Teema autor) » 19. juuni 2008, 08:59

Selge, eks ma just sellepärast mõtlesingi, et me oleme perega ikka suvel läinud maale sugulastele külla ja siis ei saaks ju looma päris nii pikaks ajaks üksi koju jätta. Ega need reisipuurid ju nii palju ei maksa ka, aga milline see peaks olema (reisipuur merisea jaoks), sest ma olen näinud Pärnu poodides nii palju puure, kuhu ei oska öelda mis loomale see mõeldud on. Äkki saate selle koha pealt ka keegi aidata :roll: .
Merisiga PUMBA
Kasutaja avatar
Raidu
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 30
Teemad: 6
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas tupsu-baloo » 19. juuni 2008, 09:15

Mõned pildid erinevatest transpordi puuridest:
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Sellised trans.puurid maksavad 200-300.- .
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Kissu » 19. juuni 2008, 09:43

Ülemisse kahte mahub äärmisel juhul üks täiskasvanud merisiga ja mugav tal seal olema ei saa. Seega kui on üle ühe merisea (isegi kui nad praegu veel väikesed on), siis tasuks valida alumisi kandepuure.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas nirgike » 19. juuni 2008, 16:00

Neid ülemisi on ka mitmes suuruses. Mul oli selline nagu kõige ülemisel pildidl, "medium" suuruses ja sinna mahtus kaks merisiga ilusti sisse. Aga sellises suuruses puur sobiski ainult transportimiseks, mitte ajutuseks elukohaks. Kuna mul aga oli vajadus merisiga päevaks ajaks tööle kaasa vedada (ja seega talle ka natuke jalutamisruumi ja süüa-juua pakkuda), siis ostsin sellise puuri nagu kõige alumisel pildil. Neid on ka mites suuruses ja need on tegelikult kassipuurid, mina ostsin neist kõige väiksema.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Mercar » 19. juuni 2008, 16:53

nirgike kirjutas:Neid ülemisi on ka mitmes suuruses. Mul oli selline nagu kõige ülemisel pildidl, "medium" suuruses ja sinna mahtus kaks merisiga ilusti sisse.
Sisse võibolla mahuvad aga liigutusruumi küll pole. Mediumisse ei pane mina hea meelega >2 rotigi sisse. Kuigi 1 kord on kolme rotiga selle puuriga arstil käidud. See oli ikka kole kitsas reis neile.
Viimati muutis Gerbil 19. juuni 2008, 18:40, kokku muudetud 1 kord.
Põhjus: Liigutasin teemat
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Reisimine

PostitusPostitas Robila » 10. oktoober 2009, 14:25

Kas põssat võib nii moodi solgutada ühestkohast teise?
Kasutaja avatar
Robila
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 21
Teemad: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Transportpuuridest

PostitusPostitas merisigutik » 23. märts 2016, 19:53

Mina kasutan transportpuurina kassi transport puuri siiamaani olen mina sellisega oma notsusi transportinud(mul on punast värvi)Pilt
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Transportpuuridest

PostitusPostitas merisigutik » 03. november 2016, 15:44

Sain endale kuskil 1kuu tagasi ühe merisea transportpuuri :D Tegelikkuses on see nagu plast terraarium (hamstri puur) aga 1he põssa transportimiseks on ideaalne kuna kauss ja joogipudeli saab ka panna :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Transportpuuridest

PostitusPostitas merisigutik » 24. veebruar 2017, 17:15

Nüüd ma ostsin ikka korralikku transportpuuri milles on põrsal nii liigutamis ruumi ning ka sirutamiseks ruumi ja säägi kauss mahub ka ilma vaevata isse ära :) Eelmine transportpuur mida ma siin mainisin see oli teget mõeldud hamstrite transportimiseks ja ma isegi ei saa aru miks ma selle ostsin kui se oli mõeldud hamstritele mitte merisigadel aga õnneks kasutasin seda inult 2 korda ja see läks katki ka niikuinii ja maksis kuksil 9 euri kanti .Eile ostsin 18eurise trixie transportpuuri millel on väga tugevad kinnitused(mitte see võre oma ) vaid selle http://www.kika.ee/et/vaikesed-loomad/t ... ast-2.html :)
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist