Milline on teie põssa puur?

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 27. märts 2016, 10:23

Niisiis suvel saab mu merisigade väikese puuri probleem lahendatud nimelt ehitan ma õue aediku/puuri ja hiljem suve lõpus ehitan põhja alla sellele ja ss saab sellest toa puur :D no näite pilt selline Pilt
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur ?

PostitusPostitas merisigutik » 22. mai 2016, 19:06

nirgike kirjutas:Oo need on ju need... :-) ma Lõunakeskuse loomapoes käies ka ikka näpin neid puust asju, aga siiani on nad minust sinna riiulile ikka jäänud, sest koore järgi vaadates tunduvad nagu männipuust. Ideepuuduse taha on asi ka jäänud.

tegelikult pole need männid vaid need on ....noh siis kui vaja jälle ei tule meelde mis selle puu nimi on :dry: aga igastahes pole mõtet muretseda kuna tegu on tegelikult leht puuga lihtsalt koor on nii sarnane :razz: loodan et ei pahanda kuna mul tõesti ei tule enam meelde mis puidust need olid :umm:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 23. juuni 2016, 10:11

9656 Feliks sai kah eile oma pakki kätte kell 4 päeval ja see puur mis ma tellisin tuligi selline ning üks naljakas asi oli see et kui ma tulin koju selle pakkiga siis mu kass tiirutas selle ümber ning siis hakkas pakke kile ümbert ära küüntega tõmbama :rofl: Aga notsu on igati rahul ning eile ta isegi üle pikka pikka aja popcornis täna ka nata :D :A:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas kevvu » 18. august 2016, 10:22

Merisigustik mul sama puur aunilt kiike ei ole
kevvu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur ?

PostitusPostitas merisigutik » 21. september 2016, 09:09

Kissu kirjutas:Meie puur on hetkel suhteliselt igavavõitu, kuna vanatädikesed (mõned neist ikkagi juba 5 aastased) ei jaksa lihtsalt ronida enam. Puuris on meil siis puidust varjualune, mille plaanime küll mingi hetk suurema puidust maja vastu välja vahetada. Seal otsas Pisipehme vahel turnib aga üldiselt ei ole tema ka eriti vaimustuses ronimisest. Lisaks on meil sisemine heinaküna, kuna tundub, et notsud saavad sellest lihtsalt paremini heina kätte. Salatipall on ka hästi tähtsal kohal meie põssade elus, see on üks ütlemata tore asjandus, mille seest vahel head ja paremat leiab. Lisaks igasugused ajutised mänguasjad - puuoksad, närimispulgad, papptorud, puidust pallid jms. Üldiselt aga on selline rahulik vanematele notsudaamidele sobiv puur.

Puurivõre vahetasin mingi hetk välja selle uuema vastu, millel kogu esikülg lahti käib ning eemaldasin need lahtikäivad luugid ära. Panin esiserva umbes 11cm kõrguse pleksiklaasist riba, et notsud kogemata sealt välja ei hüppaks. Praeguseks on selline süsteem toiminud mul kevadest saati ja keegi välja tulnud ei ole sealt. Samas on endal jube mugav mööda minnes silitada või sügada notsut kõrva tagant. :)

[ Pilt ]

[ Pilt ]

[ Pilt ]



Kissu ma küsik sinult selle kohta ,et kuidas sa selle võre ära vahetasid et kas ostsid uue ?Või tegid ise ümberkorraldusi?Minu Edmundi puuril on see nõme peal pool suur avamis uks või kuidas iganes seda nimetatakse ja ma olen mõelnud et jah võiks siiski ollaterve külg lahti käiv mitte nii ,et pealt poolt käib lahti kuna see väga ebamugav. :wacko:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 21. september 2016, 09:11

kevvu kirjutas:Merisigustik mul sama puur aunilt kiike ei ole

Kevvu pane oma puurist ka pilti paluuun :-D :biglove:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 21. september 2016, 11:43

PiltFeliksi puur on selline :lol: Hetkel pole heina heinakünas sees kuna valmistume puuripuhastuseks :D Pilt
Edmundi puur siis selline ja sammuti heinaküna on tühjaks tehtud kuna jhakkan kohe puuri puhastama :razz:
Ma väga vabandan et pildid nii suured on :wacko: :umm: :dry: :sad:
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 26. oktoober 2016, 19:45

Nagu näha siis Feliksi(mõmmi) puur on ikka mega väike tema jaoks ja ta saab varsti endale uue puuri
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Milline on teie põssa puur?

PostitusPostitas merisigutik » 16. veebruar 2017, 15:56

aga mina saan edmundi puurile jooksuaediku varst nnii et ei peagi puuris konutama koguaeg :P Feliksil on minu arust väga heas suuruses puur kuna kui tal jooksu tuju siis ta hüppab ja kargab edmundil on pisut väiksem puur (10cm väiksem pikkuselt ja laiuselt mingi 15 cm väiksem :) ja selle pärast saan ma tegelt pn see õue jooksu aedik aga nohh arvan et kõlbab tuppa kah :P
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline