Fliisikasutajad

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Fliisikasutajad

PostitusPostitas Põrsaemme (Teema autor) » 10. oktoober 2016, 22:20

Tere!

Kes siin kasutab või on kasutanud oma põrsaste puuris fliisi? Mida arvate fliisi kasutamisest? Olen juba päris pikalt enda puuris saepuru ja graanuleid kasutanud, tahaksin väga ka fliisi ära proovida. Fliisi iseenesest puuris kasutada oskan, nii et selles osas pole abi vaja. :-) Fliisi alla tuleb mul tõenäoliselt kutsikate pissilapid muretseda + selle peale rätik et kellegi väiksed kihvad kile närima ei jõuaks. Tundub, et fliis on üsna vähelevinud, välismaal kasutatakse samuti fliisi rohkem ise ehitatud puurides, kuid minul endal on poest istetud 120x60 cm puur. Lugesin ka siin foorumis oleva fliisiteema läbi, kuid mõtlesin et küsin kas keegi praegu ka fliisi kasutab. Ootan Teie arvamusi!
Põrsaemme
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Fliisikasutajad

PostitusPostitas merisigutik » 13. oktoober 2016, 16:28

Lemmik mul pole fliis aga ajab asja ära küll ainult et see läheb haisema (junnid olen koristanud igapäev 3x ära) ise kasutan Careffreshi paberallapanu koos saepuruga see annab väga hea imavuse ning ei tule ka halba lõhna :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist