Ise puuri tegemine.

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Ise puuri tegemine.

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 27. september 2016, 13:02

Hei ja tere nimelt täna kirjutan sellise asjaga ,et ma tahaks jõuludeks (võibolla ka varem) teha Feliksile uue puuri ise nimelt praegune puur mille ostsime (3kuud tagasi?) on ilmselgelt talle väike nimelt (pikkus 52 cm, laius 31 cm ja kõrgus33cm ) :huh: .
Ilmselgelt on see puur talle väike ja ma tahaks talle teha ise uue puuri kuna jah mulle ei ole nõus ostma keegi uut puuri siis teen ma selle ise.Materjaaliks valin ma traatvõrgu ning pleksiklaasi ilmselt :-) nii ma panen ka kohe joonise siia mis minu mõte on ja siis tahaks ma teada kas see on okei mõte või ei ole kindlasti kui on teil oma mõteid siis palun jagage ka minuga kuna ma tahaks ikkagi oma põssale parimat.Lisan pildi kohe kui joonis valmis
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Ise puuri tegemine.

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 27. september 2016, 13:30

gallery/image_page.php?album_id=2895&image_id=9676 Selline on joonis põhi on see beez ehk siis see peaks olema pleksi klaas ning need trellid ümber on siis see võrk ja mõõtmeteks oleksid pikkus 80 laius 45 kõrgus 50 :sleep: Kas selline sobiks ?
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Ise puuri tegemine.

PostitusPostitas Lind1100 » 30. september 2016, 23:28

Pakun, et kui ainult põhi pleksist on, hakkab allapanu, heina ja kõike muud sealt suures kaares välja lendama. Soovitatav oleks see siiski kastikujuliseks kujundada, võimalusel äravõetava võrega (kasvõi lihtsalt võre tibake suurem teha, nii et ta kogu täiega aluskasti ümber mahub).

Üks võimalus, mida pleksi asemel olen näinud kohati soovitatavat, on selle materjali ühekihiline variant (polükarbonaat, plaskasvuhoonete tegemiseks sageli kasutatakse):
Pilt http://www.kasvuhoone.ee

Ise kahtlustan, et sellele võivad hambad natuke kergemini peale hakata, kui pleksile (serva kõrgemaks tegemine selle vastu ehk aitaks), samas kasti tegemine olevat lihtsam...
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Ise puuri tegemine.

PostitusPostitas merisigutik (Teema autor) » 06. oktoober 2016, 17:52

Ma hetkel hakkan koguma Feliksile uue puuri jaoks raha :D Ei ma viitsihakkata ise meisterdama kuna jah kui põrsal närimis tuhin peale tuleb siis on ta vabaduses varsti :P ilmselt paari kuu pärast raha koos :D Senikaua peab minu Feliks kannatlik olema ja niikuinii tal puuri uks lahti kogu eg nii et vupsab välja jooksma kui tahab :D Feliks saab endale rabbit 100 puuri :lol: Põhimõtteliselt 2xkorda suurem puur kui praegult :D Piisavalt suur puur liikumis ruumi on ka seal palju nii et jah ilmselt jõuludeks saab kätte selle põssa puuri ja seda ootan ma põnevusega :-D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist