Küsimus?

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Küsimus?

PostitusPostitas kevvu (Teema autor) » 18. august 2016, 09:46

MIs teil merisea puuris veel on peale Joogi ja söögi ja mineraalide ja maja ja aluspanu(graanulid). Merisiga ei tunne end hästi puuris päeval võtan maja seest välja ja siis ta on puuri nurgas terve päev ainult peaga liigutab
kevvu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küsimus?

PostitusPostitas merisigutik » 02. september 2016, 16:24

Graanuleid ära enam kindlasti aksuta põssa allapanuks!Põssa konutab sul selle pärast nurga ilmselt et ta on küll arglik vbolla ja nii aga tegelikult on ka osati põhjus selles et sa kasutad graanul allapanu mis on merisea käpakestele valus kõndimiseks .MInu põssadel kasutasin ma ka vahepeal graanuleid ja täpselt samamoodi nad ei liikunud puuris ringi ega midagi tavaliselt nadf ikka jooksid aga graanulitega mitte.
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus

Re: Küsimus?

PostitusPostitas merisigutik » 02. september 2016, 16:28

Oma põssa puuri v äiksid osta mõne kiige no kiik ei tohiks olla kindlasti väiksem kui rotti/merisea oma kuna noh see on minimaalse mõõduga ja ta maub sinna kenasti ära aga veel rohkem soovitan ma tuhkru kiike (see on suht suur ja vbolla ei mahu mõne puurigi ära) siis kiidan ma seda ka väga kuna minu Edmundikene elab suures puuris ja tal on see sees ja tema läheb ilusti tudule sinna ja siis ta sirutab ennast välja nii et taga jalad on pikalt taga ja esikäppad ees või on külili ja lebotab :D Ära kindlasti hakka fliisist midagi õmblema kuna varsti on need merisea uriinist läbi imbunud,ise õmbelsin oma põssadele käsitsi maju ja tunneleid mille igatöö läks oma 8 tundi ja kokku võttes need olid juba varsti merisea kusest läbi imbunud ja pestes et läind see vänga uriinihais ära ja ma viskasin need minema :( aga o nolemas neid pisikesi kaar tunneleid mille võiksid oma põssale panna või näiteks kui sul on küljeuks ainult pane poolele puurile mingi rätt peale siis on tal vähemalt varju minna kuhugi :D
Merisiga teeb ja jõuab,kui jõuab siis sõuab,see oli vist viga,kui viga näeb laita siis tuleb ja aitab,kui aitab siis sööb,kui sööb siis mõtleb,kui mõtleb siis,porgandiga,kui porgandiga, siis muidugi siis kui porgand kõhus.
Kasutaja avatar
merisigutik
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 417
Teemad: 74
Pildid: 32
Asukoht: Viljandi/Viljandimaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Muhelev
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron