Puuri suurusest

Milliseid vahendeid läheb notsu eest hoolitsemiseks vaja. Puurid, puuri sisustus, mänguasjad, jalutamisrihmad jne.

Moderaatorid: triini22, nirgike

Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 29. juuni 2009, 02:35

Tegin seda teemat korda natukene ja vaatasin, et kõik pildid on kadunud. Seega mõtlesin, et piiluks vahelduseks, mida Ferplast siis notsudele sobilikku pakub.

58cm x 38cm x 31cm - jääb ühele notsule tsipa kitsaks.

Pilt

70cm x 45cm x 38cm - ühele notsule sobiv puur.

Pilt

77cm x 48cm x 42cm - ühele notsule väga hea puur.

Pilt

76cm x 45cm x 33cm - ühele notsule väga hea puur.

Pilt

Samas ise soovitaksin alates kahe notsu pidamisest hakkata pigem küüliku puure piiluma.

78cm x 48cm x 50cm - ühele notsule väga hea puur.
96cm x 56cm x 57cm - kahele notsule väga hea puur.
119cm x 58cm x 61 cm - kolmele notsule väga hea puur.

Pilt

Pean lisama küll hoiatuse, et minu väikevend (15 aastane) suutis lõhkuda puuri katuse kinnitused umbes kuu ajaga.

80cm x 75cm x 51 cm - kahe-kolme notsu puur.

Pilt

55cm x 39cm x 27cm - jääb ühele notsule kindlasti väikeseks.
71cm x 46cm x 31cm - ühele meriseale sobiv puur.
99cm x 51cm x 36cm - ühele meriseale hea puur, kahele sobiv.
Pilt

Tuleb arvestada, et kuna ei tuuldu korralikult, siis mahub pigem vähen notsusid ja nõuab tihedamat puhastamist.

95cm x 57cm x 46cm - kahele meriseale väga hea puur.

Pilt

119cm x 58cm x 51cm - kolmele notsule väga hea puur.

Pilt

140cm x 71cm x 48cm - kolmele-neljale notsule väga hea puur.

Pilt

101cm x 53cm x 33cm - kahele meriseale väga hea puur.

Pilt

Kõik mõõdud ja pildid lehelt http://www.ferplast.com.

-------------------
Parandused on teretulnud (kell on ikkagi pool neli hommikul, seega kui märkate, et mõne puuri mahutavus on väga ebaloogiline, andke teada) ja loomulikult ka sellised kokkuvõtted teiste Eestis müüdavate puuride kohta. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas mammu17 » 29. juuni 2009, 09:36

Mina ei soovitaks 1 meetrise küljega puuri 3le seale. Vaadates enda kolme on isegi 120cm väike või siis elamiskõlblik aga väiksemat mitte mingil juhul ei soovitaks- pigem keelaks.
Kasutaja avatar
mammu17
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 239
Teemad: 18
Pildid: 2
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 29. juuni 2009, 09:47

Tegin vastava paranduse. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 29. juuni 2009, 10:13

Mida suuremaks on läinud minu merisigade puurid, seda suuremaks on läinud ka piir, mida pean sobivaks. Küllap lihtsalt harjun suurema puuriga ära ja väiksem tundub siis seal kõrval selline kökats. Praegu on minu piir sealmaal, et alla meetriseid (või noh, alla selle 96cm pikkuse) puure ei pea ma üldse sobivaks isegi mitte ühele meriseale. Mul praegu on isane siga Põnn 70cm pikkuses puuris ja sinna ei mahu üldse varustust panna ja jooksuruumi on ka vähe. Kuna 96 cm pikkuses puuris elav merisiga läks välipuuri suvitama, siis panin Põnni sinna suuuremasse puuri ja ta muutus kohe rõõmsamaks.
Tegelikult 70cm on ka normaalne, kui on selline merisiga, kes armastab puurist väljas jalutamas käia, ja omanik, kes talle seda võimaldab. Põnn on aga selline tegelane, kellele põrandal olla üldse ei meeldi, kuid samas meeldib talle väga igasugune atribuutika, mida puuri saab panna, seega temale ideaalis sobiks suur lõbustuspargi sarnane puur.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Liismari » 24. juuli 2009, 11:32

Aga siis ühele notsule mis puuri mõõtmed on? Mis hind on sellel normaalsel puuril umbes?
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 25. juuli 2009, 11:05

Kui võimalik, siis osta vähemalt 96 cm pikkune puur. Hinnad on tavaliselt nii, et pane pikkusele üks 0 otsa ja saad umbkaudse hinna. Ehk siis 96 cm pikk puur maksab umbes 960. Aga kui rahaliselt ei ole võimalik sellist puuri osta, siis minimaalne loomakaitse seadusele vastav poepuuri suurus on 70 cm x 45 cm, kuid sellisel juhul pead kindlasti võimaldama notsule piisavalt vaba liikumist toas, kuna nii väikeses puuris ei ole võimalik liikumisvajadust rahuldada.
Üks võimalus on kuulutuse lehtedest otsida ka kasutatud puure, neid müüakse tavaliselt odavamalt kui poes uusi puure.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Piiksik » 05. august 2009, 17:31

Kas on v6imalik osta meriseale puuri 500 kr eest ? Ja kui suur see oleks ?

Edit - ühele meriseale .
Viimati muutis Piiksik 05. august 2009, 17:54, kokku muudetud 1 kord.
Loomad On Võrratud !
Piiksik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: PUURI HIND

PostitusPostitas Liivakakene » 05. august 2009, 17:43

SigneL kirjutas:Puuri hind oleneb sellest, kui suure puuri ostad. Kui tahad korralikku puuri, siis alates 800 kroonist pead arvestama. Puuri pikkus ühele loomale peaks olema vähemalt 60 cm; mida suurem puur, seda parem muidugi. Kui pead koos 2 või enamat looma, siis peab puuri pikkus olema vähemalt 80 cm.
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Piiksik » 05. august 2009, 23:21

Kui palju maksab korralik 60 cm puur ühele notsule ? Ja kust seda Tartust saaks ? Kuigi notsu tuleb sisse alles järgmine aasta , tahaksin puuri ära osta . Sest hinnad tõusevad ja ma pole megarikas , et jõuaksin järgmine aasta 1000 kroonise puuri osta .
Loomad On Võrratud !
Piiksik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 06. august 2009, 00:22

Tartus saab puure suhteliselt igast loomapoest. Korralike puure müüakse nii kõigis Betta poodides (Lõunakeskus, Annekeskus jne.), Ossu poes (Eeden), Ruudi poes, kui ka Pet Centeris (Sõbra keskus). Hinna osas peaksid sa arvestama tõenäolisel ikka umbes 600-800 krooniga vähemalt. Pean ausalt ütlema, et ega ma puuri hindadega nii täpselt kursis pole, kõige targem oleks loomapoed läbi käia ja vaadata. :)

Muide pisikest notsut vaadates loomapoes võib tunduda, et notsu mahub ka pisemasse puuri ära aga tuleks kindlasti meeles pidada, et nad kasvavad palju suuremateks. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas triini22 » 06. august 2009, 07:44

60cm jääb tegelikult ühele notsule väikeseks, võiks olla vähemalt 80cm küljega. Kui notsu veedab enamus päevast lahtiselt ning puur on eelkõige magamise, pissimise ja söömise koht, siis võib ka veidi väiksem olla.
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Piiksik » 06. august 2009, 11:58

Jah , yldiselt ikkagi on mul arvestatud 600-800 krooniga , talvel teda 6ue viia ei saa niiet oleks targem siis t6esti suurem puur osta .
Loomad On Võrratud !
Piiksik
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Liismari » 20. august 2009, 15:48

Meie saame osta puuri 77x43x38 notsule. Kas see oleks sobiv puur ühele?
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 20. august 2009, 20:41

Ma soovitan pigem osta kasutatud, aga suurema puuri kui et uue, aga väiksema. Sinul võib rõõm uuest puurist suurem olla, aga notsu rõõm on kindlasti suurema puuri korral suurem ja notsu rõõm on ju kõige tähtsam ;)
Kui sa merisiga palju põrandale jooskma lased, siis sobib 77cm ka, aga usu mind, see on ikka jõle väike. Kui sa paned sinna majakese ja toidu, siis ongi puur täis ja ega seal liiklemiseks väga ruumi jää ja kõik muud puuri sisustamise vidinad võid ka ära unustada. Mina näiteks ostsin korruse koos kaldteega ja kaldtee ei mahtunudki sinna puuri ära.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Liismari » 21. august 2009, 08:41

Kissu kirjutas:77cm x 48cm x 42cm - ühele notsule väga hea puur, kahele sobiv.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 21. august 2009, 10:01

Aga vaatame nüüd loomakaitseseadusest lähtuvalt. Ühe merisea puuri pindala peab seaduse järgi olema vähemalt 0,3 ruutmeetrit ja kahele meriseale 0,45 ruutmeetrit. 77x48 puuri pindala on 0,37 ruutmeetrit. Ehk siis napilt sobiv ühele ja kindlasti mitte sobiv kahele, kahe merisea pidamist seal loetakse seaduse järgi juba piinamiseks.
Ja kas lemmiklooma pidamine tähendabki pidada teda tingimustes, mis on sobiva ja ebasobiva piiri peal? Ostame napilt sobiva puuri ja anname niipalju süüa, et hing napilt sees püsib? Lemmiklooma pidamine peaks tähendama ikka, et sa hoolitsed tema eest nii, et tal oleks väga hea olla. Muidugi kui merisiga kodus juba ootamas, siis tuleb ära osta see, mille jaoks hetkel raha on. Aga kui loomavõtt on alles tulevikuplaan, siis saab ju oodata ja raha koguda, kuniks saab talle tõesti mõnusaid tingimusi pakkuda.

Jah, 77cm pikas puuris elab notsik ilusti ära, kui teha talle võimalus näiteks õhtuti puurist välja käia. Aga "väga hea" on minu meelest natuke väga hea hinnang. ;)

Aga usun, et sellest puuri suuruste asjast ei saagi aru enne, kui paned oma 77cm puuris elanud notsu 100 cm puuri. Nähes siis, kuidas ta seal ringi rallib ja tema silmad õnnest säravad, sa mõistad. Vähemalt minu mõistmine tuli nii. Olen seda näinud päris mitme merisea peal, sest kõik meie pere merisead elasid väikestes puurides ja hakkasime nende puure järjest välja vahetama. Seega 77cm puuri kohta mina enam "väga hea" ei ütle. "Sobiv", jah, aga "väga hea" tiitli teenimiseks peaks puur olema veel veidi suurem. Kuigi kolm aastat tagasi oleksin ka mina kiitnud, et 77cm puur on lausa loss :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 21. august 2009, 10:18

Ütlen ausalt, et me oleme nende puuridele seatud nõudmistega hakkanud veidi liiale minema nii mitmegi külje pealt. Me kipume liialt olema kinni ideaalides ja jättes täiesti kõrvale "käib kah" variandi. Me surume oma arvamust kasutajale peale, millest tegelikult ei ole mingit kasu. Käsud ja keelud ei tööta sellises variandis, kuna inimene peab ise aru saama, milleks see suur puur vajalik on. Ma arvan, et iga täie aruga looma soetaja mõistab, et mida suurem puur, seda õnnelikum loom tal on ja see ongi ainus asi, mida me saame rõhutada. Samas ei saa jätta kõrvale fakti, et kõigil looma soetajatel ei ole kohe tagataskust seda 2000.- raha võtta. Minu Proxy alustas ka omal ajal tillukeses puuris ja alles hiljem soetasin talle järjest suuremaid puure, sest ma nägin kuidas puur talle väikeseks hakkas jääma.

Praeguse seisuga me rohkem hirmutame inimesi loomi soetamast ja/või foorumist minema. Meie arvamus peaks ikka jääma soovituse, mitte käsu ja keelu kategooriasse.

Eemaldasin 76-77 külje pikkusega puuride kõrvalt "sobiv kahele" teksti. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 21. august 2009, 13:04

Palun vabandust, kui minu tekst tundus liiga "käsud ja keelud". Raske on pealt vaadata, kui keegi läheb ringiga, kuigi saab ka otse :D Aga jah, küllap on asju, mida inimesed lihtsalt peavad ise läbi katsetama.
Rahalise külje pealt ma siiski jään oma kahe arvamuse juurde:
a) parem suur ja kasutatud puur kui väike ja uus
b) kui loomavõtt on alles tulevikuplaan ja konkreetne loom ukse taga ootamas ei ole, siis võiks võtta aega, et raha koguda ja pisitasa varustust soetada
ja et ma liiga kuri ei tunduks, siis mul on reegel c) ka:
c) kui sa näed oma unistuste merisiga, siis osta ta ära. Suurema puuri saad osta alati, aga unistuste merisiga ei jaluta vastu iga päev :)
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 21. august 2009, 14:44

Tegelikult olen ma sinuga nõus, et tahame head nii omanikule kui loomale, soovitades kohe suurema puuri ostmist. Samas on mõnest otast läinud see asi (mitte ainult siin teemas vaid üldse foorumis) liiga kaugele. Osa rahvast käib ja küsib igas uues looma teemas puuri pilti ja kui see mingist otsast ei meeldi, siis sõimatakse kasutaja kohe läbi ja ei jäeta ta hingekest enne rahule, kui ta on kas uue puuri ostnud või foorumist lahkunud. Selline asi tekitab enamuses inimestes trotsi, eriti kui tema jaoks autoriteetne loomapoemüüja on soovitanud, et vot selline puur ongi ideaalne. Soovituste vormis tuleb muidugi rääkida sellistest asjades ja rohkem kui rääkida, hea oleks ka võimalusel pilte teha/otsida ja illustreerida oma mõtteid. Tegelt olen selle üle juba ammu mõelnud, et vaja foorumis veidi tolerantsust kasvatada ja rohkem rahulikku selgitamistööd.

Eriti meeldis mulle näiteks Nirgike sinu postituses see osa:

Nirgike kirjutas:c) kui sa näed oma unistuste merisiga, siis osta ta ära. Suurema puuri saad osta alati, aga unistuste merisiga ei jaluta vastu iga päev


Minu meelest väga armas ja õige! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Liismari » 21. august 2009, 17:24

Aga kas puur 100x50x40 sobib ühele meriseale? Kui raha saab nii palju olema, siis ostame sellise.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 21. august 2009, 17:30

Selline puur oleks ühele notsule kindlasti vägagi sobiv. Hoian pöialt, et te leiaks sellise rahasumma! :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Liismari » 21. august 2009, 18:16

Ise jään ka seda lootma. Esmaspäeval saan teada 4 puuri hinnad. Kõik need puurid on 99-101cm pikad ja 48-51cm pikad.
Never say never, but always say forever (c)
Kasutaja avatar
Liismari
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1417
Teemad: 53
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 23. august 2009, 17:03

Isegi kui raha jätkub ainult 77cm puuri jaoks, siis see on ka tegelikult okei elamine ja ära selle pärast merisiga võtmast karda :) Pealegi, koduste vahenditega saab soovi korral meriseale toapõrandale puuri juurde terve lõbustuspargi ehitada, nii nagu Ivar siin postituses on teinud.
Puuri sisse auke lõikamata on puurist väljapääsu ehitamiseks minu meelest väga hea abivahend selline puidust kaarsild nagu on Kissu merisigade puuris samas postituses allpool.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas hempishemp » 20. september 2010, 18:47

Kas 85 x 85 puur on ühele meriseale hea?
Kasutaja avatar
hempishemp
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 8
Asukoht: võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 20. september 2010, 19:16

On küll. Selline puur on sobilik ka kahele meriseale.
Huvi pärast küsin, et kas sellise ruudukujulise puuri tegid ise või leidsid mõnest loomapoest?
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas hempishemp » 22. september 2010, 13:58

Ei ole veel teinud aga mõtlesin küll
Kasutaja avatar
hempishemp
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 42
Teemad: 8
Asukoht: võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas Angoora » 28. september 2010, 19:36

Kas kahele sobib selliste suurustega puur 95x50x50
Ferrets like Moonshine
Kasutaja avatar
Angoora
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2087
Teemad: 30
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 28. september 2010, 21:02

Sobib küll, kui lased neid vahel ka põrandale jooksma.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas DessaMerisiga » 04. oktoober 2010, 18:58

140cm x 71cm x 48cm - kolmele-neljale notsule väga hea puur. --eelviimane ... Kust sellist puuri saaks? Tahaks ka sellist !millises poes sellist myykse ,ja kas kuskil p2rnus ka sellist myyakse ???
Kasutaja avatar
DessaMerisiga
We are young
Pisi mängur 2013
Pisi mängur 2013
 
Postitused: 2574
Teemad: 17
Pildid: 16
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Puuri suurusest

PostitusPostitas nirgike » 05. oktoober 2010, 11:17

140cm puur on Ferplasti firmal olemas. Ma küll ei tea, mis poed Pärnus on, aga vaata seal ringi, et millistes loomapoodides Ferplasti firma puure müüakse. Enamasti peaks siis saama tellida ka selle firma muud kaupa sinna poodi (s.t. uuri müüjalt, et kas on võimalik tellida). Kindlasti saab tellida Betta keti poodides.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist