Merisea seljal punn/kärn

Mida, kuidas ja millal teha, et notsu ikka terve ja elurõõmus püsiks?

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Re: Merisea seljal punn/kärn

PostitusPostitas helq » 23. aprill 2009, 12:19

Mul endal on ka temast nii kahju, valus vaadata(selline tunne on koguaeg, et tal on jube valus ja paha olla). Aga eks me püüame ruttu terveks ravida. :-)
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Merisea seljal punn/kärn

PostitusPostitas ellukasXD » 20. mai 2009, 17:14

Meie merisigadel on ka mingi valge asi karvade vahel ja karvad on pooleks murdunud. :sad:
Eelmisel meriseal(puhaku ta rahus :mad: )olid ka kõik karvad pepu pealt ära.Arsti juurde viimist sai koguaeg edasi lükatud. :thu: Suve lõpuks olid kõik karvad tagasi.(Iga päev 10tundi õues :-) )Karvad kadusid jälle.Päev enne arsti juurde minemist teda enam ei olnud :hanky: :lein: Järgmisel nädalal on meie notsude jaoks arstinumbrid olemas :-D
Notsudeta ei suuda ma elada=)
ellukasXD
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Merisea seljal punn/kärn

PostitusPostitas helq » 21. mai 2009, 10:44

Meie Nöpsu on nüüd terve. Aga nüüd käisime jälle arsti juures temaga, et mingit seene külvi anda kuna mul tulid lapsele sellised laigukesed peale mis viitavad kassihaigusele ning, et kindel olla kas ta sai selle notsukeselt või kuskilt mujalt käisime notsuga arsti juures proove andmas :sad: . Samas tean siin foorumis veel ühte inimest kellel olid notsul samad sümptomid mis meie omalgi ja tal juhtus sama lugu, et tema ja laps said mingi lööbe ka endale. Igastahes praegu ma neid kokku ei lase kuna laps võib notsule hetkeseisuga ohtlik olla kuna notsu tulemusi pole veel teada :wacko: . Ja last meie ruigamist on väga raske eemal hoida sest nad on väga suured sõbrad ja laps nii väike veel, et ei saa aru miks ta ei tohi teda puutuda. Üritan ikka silma peal neil hoida ja Nöpsu mõndaaega ei saa oma väikse sõbrannaga mängida. Aga loodan, et Nöpsu meil ikka terve ja laps sai selle kuskilt väljast juhuslikult. Praegu ju levivad igasugused uued, vanad ja muud viirused. :bang:
Kasutaja avatar
helq
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist