Meriseal karvad justkui ära lõigatud

Mida, kuidas ja millal teha, et notsu ikka terve ja elurõõmus püsiks?

Moderaatorid: triini22, nirgike

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Meriseal karvad justkui ära lõigatud

PostitusPostitas tiinaz (Teema autor) » 28. november 2010, 14:04

Mina ei leidnud oma murele lahendust, seega küsin uuesti. Mul väike merisea tüdruk 7 kuune. Ja eile märkasime, et tal on kõik karvad justkui ära lõigatud. Muidu on pikakarvaline aga nüüd on kõik karvad a´la mingi 3-4 cm pikad. Päris kiilakas kusagilt ei ole aga just kõik karvad oleks justkui lõigatud. Tean kindlast, et keegi ei ole tal kääridega kallal käinud. Kas keegi oskab öelda milles võib asi olla? Äkki keegi sama probleemiga kokku puutunud?Ja küsiks veel kas keegi oskab head arsti soovitada meriseale? Või üldse arsti meriseale, sest vist igale poole seaga minna ei ole mõtet?!
Tänud! Olen väga-väga mures :hanky:
Kasutaja avatar
tiinaz
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 16
Teemad: 6
Pildid: 6
Asukoht: tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Meriseal karvad justkui ära lõigatud

PostitusPostitas nirgike » 28. november 2010, 20:22

Kahtlustaks, et ta on ise ei endal karvad ära närinud, aga sel juhul ei saaks kõik karvad olla ilusti ühepikkused, nt turja pealt ei saakski ta ennast närida.

Tallinna kliinikutest tundub, et kiidetakse Billy ja Tatari kliinikut, aga küllap tallinlased oskavad paremini kommentaarida.
Kasutaja avatar
nirgike
Merisigala
Merisigala
 
Postitused: 1031
Teemad: 16
Asukoht: Võru/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron