Aprillinaljad

Leidsid midagi naljakat? Jaga seda teistegagi!

Aprillinaljad

PostitusPostitas Babu (Teema autor) » 01. aprill 2008, 17:04

Mis nalju siis ka tegite? Meie tegime eesti keele õpetajale nii, et vahetasime klassid esimese klassiga ära. :lol:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Liivakakene » 01. aprill 2008, 17:14

Mina olin 1.klassi asemel 3. Muidugi oli sildi peale teine silt kuidagimoodi pandud.
Viimati muutis Liivakakene 12. juuni 2008, 16:13, kokku muudetud 1 kord.
ew no
Kasutaja avatar
Liivakakene
Be Blue or Get Green <33
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1723
Teemad: 39
Pildid: 0
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 23
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Meloofia11 » 01. aprill 2008, 17:30

Lisaks veel Babule, et meie kõigepealt tegime seda nalja nii, et kolmas klass tuli meie klassi ja meie läksime kolmanda klassi klassi. Eesti keele õpetaja sai naljast aru ja tal oli naljakas.
Sama nalja tegime ja loodusõpetajale. Siis lihtsalt läksime meie esimese klassi klassi ja meie klass jäi tühjaks. Kui hiljem klassi läksime, siis õpetaja oli väga kuri ja tahtis meile põhjusetta puudumise panna! :nono: No niipalju siis 1. aprillist!
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Babu (Teema autor) » 01. aprill 2008, 17:36

Meloofia, see oli ikka 1. klass kellega me ära vahetasime. Ja me ei hakka jälle siin teemas vaidlema!
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Meloofia11 » 01. aprill 2008, 17:38

Õigus jah, aga kas me praegu vaidleme? Ma lihtsalt lisasin ühe asja veel ja sina mõtled juba et tülitseme. See teema peaks olema naljakas ja tore, mitte et sinuarust me "vaidleme"!
Muffin, Pandora, Timmi, Mupsu, Cordelia, Rosanna
[Lilly, Pipi, Cookie, Minnu, Mixike]
Kasutaja avatar
Meloofia11
Hobused ja pisilemmikud =)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2461
Teemad: 49
Pildid: 5
Asukoht: Tallinna juures
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Misty » 01. aprill 2008, 17:39

Meil siis eriti nalja ei saanud, peale selle, et tegin oma parimale sõbrannale nalja, et tal on ämblik peas, mille peale hakkas ta tõmblema nagu segane ja röökis ka veel tunni ajal. :-D
Kasutaja avatar
Misty
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 526
Teemad: 6
Pildid: 7
Asukoht: Narva
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Babu (Teema autor) » 01. aprill 2008, 17:40

Eiei, ma mõtlesin, et Sa ütled jälle, et see oli kolmas klass ja siis hakkame vaidlema. Ah pole midagi, räägime nüüd aprillinaljadest!

Ah jaa, meie õpetaja ütles veel ühele tüdrukule, et tal on vihik maha kukkunud. See blondiin hakkas seda muidugi otsima... :lol:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas kertu0208 » 01. aprill 2008, 17:52

Me tegime oma klassijuhatajale sellise nalja, et üks tüdruk määris endale ketsupit näkku ja rääkis õpetajale, et üks paraleeli poiss oli teda näkku löönud, kui õpetaja tahtis tüdruku emale helistada siis nad ütlesid, et tegid nalja, õpetaja naeris ka ja siis hakkas seda poissi taga ajama, väga naljakas oli, kuna õpetaja on 50-60-aastane :lol: .

Inglise keele tunnis ja eesti keeles tõstsime klassis toole ja laudu ümber :-D .

Meil on tegelikult väga tore klass ja nalja saab iga päev, mitte ainult 1. aprillil.
Provehito In Altum.
Kasutaja avatar
kertu0208
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1361
Teemad: 9
Pildid: 5
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Memory10 » 01. aprill 2008, 18:03

Mu ema tegi mulle ka päris palju nalja.

Ma lõin just enda pea vastu kappi ära.Hirmus valus oli.Siis ütles mu ema, et mine vaata kööki külmikus on väike sokolaad.Sa võid selle ära süüa.Ma läksin vaatama ja just kui ma hakkasin ust avama ütles mu ema Aprill.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Babu (Teema autor) » 01. aprill 2008, 18:06

Me leppisime mu emaga kokku, et me ei tee üksteisele nalja, sest ma vihkan kõige rohkem maailmas nalju!
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas raheldeegu » 01. aprill 2008, 18:06

Meie ingliskeele õpetaja saatis poisid arsti juurde tegelt meil pole kooliarsti)... poisid passisid päris kaua seal "arsti juures" :lol: .
Kasutaja avatar
raheldeegu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 565
Teemad: 32
Pildid: 7
Asukoht: Pärnumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas tupsu-baloo » 01. aprill 2008, 18:13

Meil klass ei teinud nalja aga meile tegi klassijuhataja nalja:ta tuli klassi ja palus meil minna teise eesti keele õpetajaga klassid ära vahetada ja siis vahetasime me 5-nda klassiga,klassid ära ja siis me oilime juba kõrval klassis ja rääkisime omavahel ja siis tuli klassijuhataja ukse peale naerdes ja siis ütles,et aprill ja lähme oma klassi tagasi,ja sama oli ka 5-nda klassiga,lihtsalt kaks õpetajat tegid koos ühe ja sama aprilli nalja aga naerda saime küll,kuigi me aimasime kõik ette,et see on nali.
7b klassis tegi füüsika õpetaja nalja,et andis 3 min. kordamiseks aega ja siis andis neile tööd ette mis olid mõeldud 10 klassile ja nemad hakkasid tööd juba tegema kui pärast õpetaja ütles neile aprill,nemad olid juba hirmus et saavad 2-hed.
Nad ütlevad, et ma olen ükskõikne-neil on õigus, mul ongi ükskõik!
Kasutaja avatar
tupsu-baloo
(=^.^=)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 789
Teemad: 26
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas papagoike » 01. aprill 2008, 18:24

Ma tegin koos kahe sõbrag aühele mu klassiõele sellise nalja,et me pidime tulema 2 tunniks(tõsi)ja kui ta kooli tuli siis tegime tõsise näo ja ütlesime,et tund jääb ära..Ta oli nii ehmunud ja kui Aprill hüüdsime siis see vandus seal tükk aega!

Ma tegin veel inglise keele õpetajale väga hea nalja.Ma tegin kodus ühe võlts kriidi,pva st ja kriidist ja paberis..pärast värvisin guassiga üle..Vahetunnil ma panin selle võltskriidi kriidikarpi.Õnneks oli see seal kõige pikem kriit ja ta valis selle..Ta hakkas sellega kirjutama ja hakkas arutama,et miks see ei kirjuta..Ma olin vahetunnil uue kriidi toonud ja see oli mul käes..Ma läksin tema juurde ja võtsin selle võlts kriidi kätte ja hakkasin kirjutama aga päris kriidiga ma vahetasin käes need ära!Siis andsin võltsi tagasi õpetajale ja läksin tagasi..Ta hakkas jälle kirjutama ja hakkas jälle arutama,et miks see temal ei kirjuta ja ma läksin uuesti tema juurde,võtsin temalt kriidi ja kirjutasi päriskriidiga mille ma jälle käes ära vahetasin.Aga siis ma andsin talle päris kriidi ja hakkas kirjutama...Läsin kohale ja hüüdsin Aprill! :lol: :lol:

Pärast tegin seda loodusõpetuse õpetajale kah aga ta oli nii vihane ega saanud naljast aru! :nono:
Loomadega on elu toredam!
Minu viirud:Ziira ja Zuuru!

http://tinyurl.com/2r5zmh
Kasutaja avatar
papagoike
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 209
Teemad: 21
Pildid: 2
Asukoht: Hiiumaa-Klooga(Keila lähedal)
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas mierju » 02. aprill 2008, 16:17

meie klass ütles õpsile et keegi on ukse taha ja siis ta läks kohe vaatama, ja siis me hüüdsime aprill :happy:
Kasutaja avatar
mierju
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 115
Teemad: 13
Asukoht: Raplamaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Memory10 » 02. aprill 2008, 16:37

Eile kui hambaid pesin tegin emale sellist nalja.

Ütlesin
''Mul tuli hammas ära''
Ema tuli kohe vaatama, et milline.Siis ütlesin aprill, aprill.
HOPAD!!! Jänkud ruulivad!
Kasutaja avatar
Memory10
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 713
Teemad: 7
Asukoht: Keila
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Lind1100 » 02. aprill 2008, 17:30

Me koolis ei teinudki aprilli. Matemaatika õpetaja oli jube pettunud.

Mul tuli ette mis siis saaks kui mina ütleksin, et hammas tuli ära... Mul on juba mitu aastat kõik hambad jäävad olnud. :-D
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas -Kiti- » 02. aprill 2008, 17:46

Mu ema pidi teatsrisse minema ja ta küsis kogu aeg, et kas nii sobib minna jne. Lõpuks ma olin tüdinenud ja ütlesin talle et ta pluusipeal on plekk. Ta tormas vannituppa ja...... Tuli tagasi ning küsis kus see plekk veel on. Mina naerust puhkemas karjusin APRILL, APRILL sa ninaprill. Ta sai natuke vihaseks, aga pärast naeris koos minuga.
Elus tuleb edasi liikuda samm, sammu haaval.
Kasutaja avatar
-Kiti-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 7
Pildid: 2
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas StiDi » 03. aprill 2008, 08:09

Meil klassijuhataja hakkas rääkima, et me olime eile ajaloo tunnis lillepoti maha ajnud. Kõik hakkasid mõtlema, et kes seda tegi ja mõtlesid, et mis lillepott? Kõik hakkasid ennast hullult õigustama ja mõned ütlesid, et ajaloo õps oli ise selle lillepoti ilmselt maha ajanud :-D . Kui õpetaja oli "Aprill!" öelnud, hakkasid kõik naerma ja kõik mõtlesid, et kuidas nad ise selle peale ei tulnud :nono: .
Kasutaja avatar
StiDi
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 168
Teemad: 9
Asukoht: Tallinn, Haabersti
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas annela » 03. aprill 2008, 15:03

Meie tegime paraleer klassiga nii, et meil oli loodus õpetus ja neil muusika ja siis me vahetasime klassid ära, aga ilmselt õpetajad said aru,et see on aprilli nali!
-.-
Kasutaja avatar
annela
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 660
Teemad: 4
Pildid: 13
Asukoht: türisalu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Viu » 05. aprill 2008, 13:43

Mina tegin ka oma koerale aprilli, sest inimesed omavahel naersid ja meie koer on siis alati kohmetu, kui ta naljast aru ei saa. Panin kinnise pihu ta ette ja ütlesin: "Vaata, mis mul on!" Koer läks jube hasarti, hakkas nuuskima ja müksima. See on meil niisugune mäng. Tegin pihu lahti -aprill! Ta vaatas mulle väga solvunult otsa, siis tegin ruttu teise pihu lahti ja ütlesin:"Näe, hoopis siin oli." Sõi sealt rosinad ära, aga veel veidi aega oli mu peale tõsine. Heitis mati peale ja vaatas kahtlustava näoga.
Mida vähem, seda uhkem!
Kasutaja avatar
Viu
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 108
Teemad: 1
Pildid: 3
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Babu (Teema autor) » 16. aprill 2009, 19:59

Noh? Mis nalja tegite? Mäletate veel? :lol:
Headust pole kerge kohata, kuid seda on kerge ära tunda!
Mind on tabanud tõeline ROTIHULLUS!!!
Kasutaja avatar
Babu
friends are forever, boys are whatever .
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2203
Teemad: 26
Pildid: 8
Asukoht: Tabasalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Goldenfish » 16. aprill 2009, 20:05

Meil koolis vene keele õpetaja teisele grupile tegi TK, aga kui paberid oli ära jaganud, siis ütles, et aprillinali.
Meil algas tund sama moodi, jagas paberid ja siis kõik jäid otsa vaatama, umbes, et me teame, et aprillinali... Aga tuli välja, et meile ta ei teinud aprilli ja siis nojahh... :P
♥Eva♥
Kasutaja avatar
Goldenfish
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 434
Teemad: 7
Pildid: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Maksimumm » 16. aprill 2009, 20:11

Minu klass tegi õpetajale sellist nalja koolis, et me keerasime hommikul kella umbes üks tund ette ja siis ütlesime õpetajale: "Sa jäid hiljaks!" :-D Aga õpetaja sai kohe aru, et see on aprillinali.
"See ei ole võimalik!"
(tundmatu skeptik)
"Võimatu on võimalik!"
Kasutaja avatar
Maksimumm
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 107
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas -H_J- » 16. aprill 2009, 20:20

papagoike kirjutas:Ma tegin veel inglise keele õpetajale väga hea nalja.Ma tegin kodus ühe võlts kriidi,pva st ja kriidist ja paberis..pärast värvisin guassiga üle..Vahetunnil ma panin selle võltskriidi kriidikarpi.Õnneks oli see seal kõige pikem kriit ja ta valis selle..Ta hakkas sellega kirjutama ja hakkas arutama,et miks see ei kirjuta..Ma olin vahetunnil uue kriidi toonud ja see oli mul käes..Ma läksin tema juurde ja võtsin selle võlts kriidi kätte ja hakkasin kirjutama aga päris kriidiga ma vahetasin käes need ära!Siis andsin võltsi tagasi õpetajale ja läksin tagasi..Ta hakkas jälle kirjutama ja hakkas jälle arutama,et miks see temal ei kirjuta ja ma läksin uuesti tema juurde,võtsin temalt kriidi ja kirjutasi päriskriidiga mille ma jälle käes ära vahetasin.Aga siis ma andsin talle päris kriidi ja hakkas kirjutama...Läsin kohale ja hüüdsin Aprill! :lol: :lol:

See on nii äge :lol: ! Kahju, et mina koolist esimesel aprillil puudusin...Kodus ma ka nalja ei viitsinud teha.
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas Kellu » 17. aprill 2009, 19:59

Meil koolis ollakse ikka suht tõsised mõndadega võrreldes! :-D

Aga esimene nali mis pähe tuli oli ühelt õpsilt saadud idee panna kriidi asemel valgeks värvitud puutükk. Trikk läks läbi ja peale seda ütles õps kurjal toonil, et "nüüd võetakse kõigilt käitumis hinne alla!". Meil oli siis klassis "Oh no!" seis ja siis selgus, et see aprill.

Ainuke nali millega ma selle aasta aprilli kuul õnge läksin oli esimene nali koolis. See oli tõesti julm kuna mul suures unes ei olnud üldse meeles, et aprilli esimene päev on. Järsku sõbranna hüüab, et "kle, su õpik on siin!". Mina siis mingi pool unes kõnnin näidatud kohale kui hüütakse, et "Aprill!" See oli tõsiselt julm nali.
Kasutaja avatar
Kellu
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 4
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Aprillinaljad

PostitusPostitas -ruigamnots- » 25. aprill 2009, 19:37

Lisan maksimummi komentaari, et pärast keerasime hoopis kaks tundi taha ja tuli asendus õpetaja tema alguses ei saandud aru, et mis jama see on aga pärast mõikas. Siis eelmine aasta vahetasim ka kõik kriidid kustukummideks mõned kriidid tegime lihtsalt läbi märjaks.
Kasutaja avatar
-ruigamnots-
Õigekiri longab
 
Postitused: 115
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Killukogu

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline