Juku anektoodid

Leidsid midagi naljakat? Jaga seda teistegagi!

Juku anektoodid

PostitusPostitas Lilianluig (Teema autor) » 24. aprill 2017, 20:14

Mees läheb poodi ja pargib auto poe ette. Tuleb poest välja ja vaatab et auto on ära varastatud. Vaatab et väike poiss seisab poe ees ja küsib kas poiss teab kes auto ära varastas. Juku ütleb et kui mees annab talle 10€ siis ta ütleb. Mees annab Jukule 10 €, seepeale ütleb Juku mehele. Su auto varastasid ära vargad :-D

Juku istub pargis roolil. Tema tooli all istub koer. Mees tuleb ja küsib: "Kas sinu koera tohib paitada? Ega ta ei hammusta?" Juku vastab:"Ei. Te ei hammusta." Mees paitab koera, aga koer hammustab teda. Mees:"Sa ju ütlesid, et su koer ei hammusta!" Juku:"MINU koer ei hammustagi. See siin ei ole minu koer." :-D

"Teie poeg joonistas tahvlile sihulese kärbse, er ma lõin käe ära, kui seda maha lüüa püüdsin!" kaebab Juku isale. "Ah, see pole midagi - eile maalis te meie vanni sellise krokodilli, et ma hüppasin hirmuga läbi vannitoa ukse koridori!" kiidab isa. :-D

"Juku, kus on kärbsed talvel?"
"Seda ma ei oska öelda, aga ma soovitaksin neil suvel ka samasse paika jääda!" :-D

"See putukatõrjeõpetus, mille tõrjevahendikarbist leidsin, on erakordselt tõhus!" kiidab Juku ema. "Head kõvad kaaned - tänagi tapsin selle raamatukesega kolm kärbest!“ :-D

"Kas tead, ema, kuidas on kõige lihtsam herilasi püüda?"
"Kuidas siis, Juku?"
"Herilane tuleb kapi alla ajada ja siis tuleb kõikkapi jalad alt ära saagida" :-D
Kasutaja avatar
Lilianluig
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 51
Teemad: 21
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 20
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Tagasi: Killukogu

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron