Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

Toortoidust, krõbinatest, maiustustest ja palju muud.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas Johhike » 14. november 2012, 09:37

Mina proovisin Eddiele Orijeni sööta, aga ta ei võtnud suu sissegi seda, nokkis Nutrami tükikesi sealt vahel ainult.
Mõmmikud Eddie ja Ferrero
Kasutaja avatar
Johhike
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 619
Teemad: 8
Pildid: 9
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas Adelle » 14. november 2012, 10:24

Meil nokitakse ka Nutram enne välja. Hakkasin juba kahtlustama, et Nutrami tootjad kasutavad mingit maitsetugevdajat või narkotsi :-) Orijen aga puht naturaalne.
Kasutaja avatar
Adelle
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 221
Teemad: 3
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 54
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas väike kuradike » 14. november 2012, 13:33

Ainult Orijeni söömine tegi minu omadel kõhu lahti, sest seal on valgu osakaal küllaltki suur. Heleri ütles selle peale, et üldjuhul Orijeni segatakse mingite muude krõbuskatega, päris 100% Orijeni anda vist ei sobi.
Välja võidakse nokkida eri põhjustel, aga ma usun et midagi satub ikka kõhtu ka :)
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas Marilin » 14. november 2012, 15:31

Huvitav, et minu tuhkrutel on viimased aastad olnud nii, et pean mingi hetk toidu ümber vahetama. Ma ei tea, kas asi siis selles, et koostist natuke muudetud, organismil sab lihtsalt kopp ette toidust või millesti muust. Pikalt sõid nad mul Nutramit, kui põmm, järsku enam see ei sobinud. Junnid on suured ja rõvedalt haisevad. :-S Siis vahetasin toitu ja läksin royali kitteni peale üle. Tundus, et on normaalsem. Kuni esmaspäeval kui Jack meile hoida tuli ja talle oli kaasa antud Versele-Laga Ferret Nature. Ja ma pole vist ikka väga tükk aega näinud nii väikseid junnikesi. :-D Pidin kolme tuhkru peale ka vähem junne koristama liivakastist, kui enne ainult Maasika ja Delisa peale kokku.
Andmed sellel sellised:
Crude protein 35 %
Crude fat 18 %
Crude fibre 1,5 %
Crude ash 7 %
Mis asjatundjad ütlevad, on okeid protsendid? Rasva on vist vähevõitu?
Ma pole muidu sellest Versele-Lagast kunagi ise midagi arvanud, on nii kahtlane tundunud.
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas postituvi » 14. november 2012, 23:41

Ailen kirjutas:Paljudel tuhkrutel tõmbab orijen kõhu lahti... Orijen läheb veelgi kallimaks.


Meil pole kunagi Orijen kõhtu lahti teind(võimalik, et üleminek sai tehtud sujuvalt.. tasa ja targu). Ja ta juba läks kallimaks( miskit 27 euri oli 2,5kg kott ilma soodustuseta). Okt. viimastel päevadel käisin ostmas Snoobis.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Tuhkrute kuivtoit kaubanduses

PostitusPostitas Heleri » 26. november 2012, 11:20

Ei tea ka sellest Versele lagast ise midagi eriti, arvan, et ainult nr ei saa lähtuda, sest Whiskasil on vist ka numbrid suht normaalsed :D
Samas, vanematel tuhkrutel ei olegi minu arust vajadust suure rasvakoguse järgi, proteiin on olulisem. Minu arvamus puhtalt.

Venemaal käies sain jälle teada, et Nt Moskva omad eriti Orijeni ja Acana toiduga ei toida, kuna nende väitel teeb see tuhkru aluskarva kollaseks. Ise ei oska kommida seda ja neil ka väga konkreetseid kafte ei olnud selle väite tõestamiseks.

Ma arvan, et aegajalt võibki organismil toidust kopp ette tulla. Toidu sobivus on ka väga individuaalne, ei saa öelda, et vot Royal on hea ja kõik ostke seda. Mõnele see üldse ei sobi nt, samamoodi võib mis iganes toiduga olla.
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline