Toidulisandid ja maiustused

Toortoidust, krõbinatest, maiustustest ja palju muud.

Moderaatorid: postituvi, Heleri, Sandra, väike kuradike

Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Sandra (Teema autor) » 26. juuli 2007, 00:16

Täna vaatasin lemmikloomapoest, et seal oli müügil soolakivi/mineraalkivi (ei vaadanud täpselt, et kumb) ja seal oli tuhkru pilt peal. Ise pole kunagi selle peale mõelnud, et tuhkrule mineraal vms kivi osta, ei ole aru saanud, et selle järgi vajadustki oleks, kuid siiski- äkki keegi on ostnud oma tuhkrule, et kas see ost tasus ära?

Ja kas te annate oma tuhkru(te)le mingeid vitamiine või õlisid vms? Ise annan oma tuhkrutele nutri plus geeli, mulle tundub, et see muudab karva pehmemaks ja läikivamaks ja kuna minu tuhkrutele see väga maitseb siis kasutan ma seda ka nt premeerimiseks. Vahepeal proovisin ka lõheõli (see mõjus samuti karvale hästi, ilmselt ka muule, aga karva muutust on silmaga näha ;-) ), kuid lõpuks tuhkrud seda enam ei tahtnud ja siis lõpetasin andmise.

Kas annate oma tuhkrutele mingeid tuhkrumaiustusi ka? Ise olen oma tuhkrute peal proovinud kolme sorti maiustusi (ühed olid nagu inimestele mõeldud hommikusöögi padjakesed, mis on piima ja šokolaadi jms täidisega, ainult, et tuhkrute omad olid peekoni täidisega, teised olid Ossu lemmikloomapoes müüdavad kanakrõpsud ja kolmandad mingid küpsise moodi asjad) ning neile ei maitsenud neist ükski, mul on vist imelikud tuhkrud :razz: Milliseid teie oma tuhkrute peal proovinud olete ja kas neile maitses?
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas triinabelle » 02. september 2007, 20:58

Mina olen proovinud oma tüüpsudele ka neid kanakrõpse ja Frankie küpsise moodi maiuseid - koer oli neist küll vaimustuses aga tuhkrud ajasid ainult ninaga mööda põrandat :shock: Ainus, mida Harri veidi kauem nuhkis oli miingi rottidele mõeldud weekend snack. Lõpuks anti sellelegi tagumise jalaga :wacko:
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas helen125 » 03. september 2007, 06:23

Mul söövad nad mõtlemaid maiustusi, alguses ainult ei tahtnud. Aga noh Hugo sööb mul kõike :lol:
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas cosmical » 04. september 2007, 10:33

Minu Vernalile maitsevad väga Beaphari Cat-A-Dent-Bits krõpsud. Need on samuti ka hammastele kasulikud aidates vähendada hambakivi teket. Sellises sinises kilepakendis rohelised padjakesed.
cosmical
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 147
Teemad: 23
Asukoht: Tartumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas helen125 » 18. veebruar 2008, 17:58

Marshalli Bandits rosnia kujulised ja rosina maitselised proteiini maiustused meeldivad nii Hugole kui ka Sillule. Ainult, et mina küll ei saa aru, et mingi rosina lõhn oleks. Päevas annan 1-3tükki neile, päris väikesed on.

CUNIPIC Vital Ferret Vitamina Liquida Para Hurones- ehk siis vedelik, mis sisaldab mineraalne, vitamiine ja aminohappeid, pumbaga pudel, proovin välja mõelda kuidas seda andma peaks, pakend hispaania keeles.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas kollanekass » 17. juuli 2008, 15:45

Kuulge, siin on vahepeal vilksanud läbi teema tuhkrutest ja shokolaadist.
Meil selline naljakas lugu kodus, et leidlaps Tuutu (siis tuhkur) ei võta peale vutimuna ja krõbuskite mitte midagi toidu pähe. Oleme pakkunud kurki, porgandit, tomatit jm.
nuusutab korra ja kaotab huvi. Hea küll, arbuusitükid vedas kuskile ära, seega arbuus vist ikkagi kvalifitseerub toiduks. Aga muidu ei tundu miski muu huvitavat - peale shokolaadi.
Oli meil vedela tumeda shokolaadiga tort, mille peal olevat shokolaadi näpuotsast tuhkrule pakuti - ja kus sel oli minekut - anna aga veel ja veel... Mis imelik asi siis selle shokolaadiga on, miks see neile meeldib ja kuidas see nende tervisele mõjub?

Veidi murelik
Kollane Kass
Uudishimu võidab hirmu...
Kasutaja avatar
kollanekass
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 14
Teemad: 1
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 61
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas cuiza » 17. juuli 2008, 17:42

Minu Laima ei söö ka peale oma krõbuskite,vutimuna ja peale hakkliha ka mitte midagi muud, paku mida tahad teda ei huvita, samuti nuusutab ja jalutab minema.
Šhokolaadi armastavad mul ka mõlemad, kui mingit paberi lahtitegemis krõbinat kuulevad on selline jooks minu poole ja tantsimine minu ümber.
Mahaistudes ple mõtet midagi süüa ,siis ronitakse mööda pükse ülesse ja siis on ka pluusi küljes riputud peaasi et saaks nuusutadagi mida ma söön.
Tuhkruplika Sonya ja Hanna (Puhka rahus mu jääkaru. R.I.P Laima)
Kasutaja avatar
cuiza
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 333
Teemad: 6
Pildid: 8
Asukoht: Vantaa,Finland
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas triinabelle » 17. juuli 2008, 23:42

Shokolaad ja kõik muu magus on tuhkrutele keelatud kaup. Magusa söömisel tekkiv vere glükoosisisalduse kõikumine soodustab sel loomal teatud tüüpi kõhunäärmekasvaja - insulinoomi - tekkimist ja see pole küll selline asi, mida oma lemmikule soovida. Maitseb see neile muidugi. Shokolaadist veel nii palju, et ma küll täpselt ei tea, kui tundlikud on tõhud selle shokolaadi nn toimeaine suhtes kuid kui juba koerad võivad shokolaadist mürgituse saada päris väikesest kogusest, siis targem on sellest hoiduda. Koerad, muide, saavad lõpuks shokolaadist kofeiinimürgituse taolise seisundi, mis lõppeb südamepuudulikkuse ja surmaga. Eriti ohtlik on selles suhtes tume kui kõige rohkem päris "asja" sisaldav shokolaad.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas helen125 » 18. juuli 2008, 11:00

Minu arust on seal toitumise teema all juba kirjutatud, mida ei tohi kindlasti anda.
See, et ta nüüd teab, kuidas shoholaadina lõhnav asi ka maitseb on nüüd kindel värk, et ta hakkab nõudma seda.
Et tuhkur ei hakkaks tüütama, ära anna midagi siis kui sa ise sööd, muidugi ongi nii, et ronitakse mööda sind üles kasvõi suhu, et anna anna.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas helen125 » 06. jaanuar 2009, 17:18

Kuna ma eeldan, et enamik tuhkruomanikke ei vaata müügikuulutusi eriti ja millegi pärast kustutatakse siit teemast ära koguaeg see info, et on võimalik saada USAst tellitud maiustusi, siis soovitan vaadata müügikuulutuste alla, seal on täpsem info.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas jannos » 06. jaanuar 2009, 21:04

triinabelle kirjutas:Shokolaad ja kõik muu magus on tuhkrutele keelatud kaup. Magusa söömisel tekkiv vere glükoosisisalduse kõikumine soodustab sel loomal teatud tüüpi kõhunäärmekasvaja - insulinoomi - tekkimist ja see pole küll selline asi, mida oma lemmikule soovida. Maitseb see neile muidugi. Shokolaadist veel nii palju, et ma küll täpselt ei tea, kui tundlikud on tõhud selle shokolaadi nn toimeaine suhtes kuid kui juba koerad võivad shokolaadist mürgituse saada päris väikesest kogusest, siis targem on sellest hoiduda. Koerad, muide, saavad lõpuks shokolaadist kofeiinimürgituse taolise seisundi, mis lõppeb südamepuudulikkuse ja surmaga. Eriti ohtlik on selles suhtes tume kui kõige rohkem päris "asja" sisaldav shokolaad.

Kas rosinad kuuluvad ka magusa alla? Ja mesi?
jannos
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 28
Teemad: 2
Pildid: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas helen125 » 06. jaanuar 2009, 21:21

Mett ma kohe kindlasti ei annaks, inimeselegi tekitab see allergiat, tuhkur on palju tundlikum. Rosinaid ma üle 2tk ei annaks päevas, kuigi mõni hakkab siis kohe vaidlema, et üldse ei tohi anda.
Tuhkrud on looduslik antidepressant:)
Kasutaja avatar
helen125
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 891
Teemad: 21
Asukoht: Tallinn/Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas väike kuradike » 07. jaanuar 2009, 22:08

Ma tean, et igasugu piima sisaldavad toidud ja puuviljad jms magus on tuhkrutele kahjulik, aga minu omad on ju sellised pätid, et vahetevahel ikka saavad midagi hambusse. Alles pääsesid mul minu toast välja ja veetsid pool päeva köögis paterdades ringi, kust ka laua peale ronisid ja terve viinamarjakobara ära tassisid.

Minu küsimus ongi, et kui nad nädalas korra-paar saavad omale hambusse midagi, mida nad väga ei tohiks saada, kui kahjulik see on, ja kui võimalik on insulinoomi teke. Sest enamasti on tegemist ikkagi magusate asjadega, mille nad kuskilt välja kaevavad.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas triinabelle » 08. jaanuar 2009, 18:48

Rosinad ja mesi kvalifitseeruvad päris kindlasti magusa alla. soovitatavad nad pole. Mis kellelgi tekib ja kui tõenäoliselt, on individuaalne, osa asju vähemalt mingil määral geneetikast mõjutatud.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Heleri » 08. jaanuar 2009, 21:09

Võib-olla veidi teemast mööda, aga kuna on juttu magusa varastamisest, siis väike lugu.
Nimelt kui Lattel kutsikad olid, siis me olime maal. Hommikul, kui me ärkasime, siis esimene asi kui tuhkru puuri vaatasin ja poegi kontrollisin, siis minu suureks üllatuseks oli puuri tassitud banaan (terve) millest olid alles ainult koored, päts leiba koos kilekotiga ning 2 kummikinnast. Päris üüratu kogus ja ka ohtlik kraam, eriti pisikestele tuhkrutele. Õnneks kellelgi mingeid kõhu-ja muid hädasid ei tekkinud.
Kõige naljakam loo juures oli see, et ma hommik otsa juurdlesin, et kuidas need asjad puuri said :-D Sest minu tulles oli puuri luuk kinni ja kõik tuhkrud alles. Pärast tuli välja et mul mehe õde oli Latte öösel köögist müttamas avastanud ja ta puuri kinni pannud. Õnn et kutsikaid polnud mutt ära vedanud, sest maamaja pole meil väga ferretproof. Õnneks piirdus kogu lugu ainult toidukraami varumisega :wink:
Kasutaja avatar
Heleri
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 1582
Teemad: 72
Asukoht: Kulna küla, Keila vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Kassu- » 23. märts 2010, 23:14

Mozartile annan tuhkrumaiustustes Totally ferreti maiustusi. Üpriski kallid, aga ka kvaliteetsed.
Viimati muutis Kassu- 13. mai 2010, 10:02, kokku muudetud 1 kord.
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas väike kuradike » 24. märts 2010, 10:09

Aga kui nad magusa maitset ei tunne, siis miks nad seda söövad? Ma arvan ikkagi, et maitse pärast süüaksegi, šokolaadi, banaani, rosinaid jne, sest see on hea.

Ja kuigi see kasulik ei ole neile, siis kui nad harva ka üht-teist kätte saavad, siis ei juhtu enamasti nendega midagi.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas samton » 24. märts 2010, 10:14

Kassu, millisele allikale tuginedes sa väidad, et loomad ei tunne magusa maitset? Anna palun viide, loeks seda huviga. :-)
Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Kellykaazz » 24. märts 2010, 11:40

Nõustun Väike Kuradike'sega: kui nad maitset ei tunne magusa puhul, siis ei tohiks tunda ka soolase puhul. Aga tunnevad ju.Seega Kassu väide oli nüüd jah natuke puusse.
Ja tegelikult on ikka nii, et kui sa annad terve tahvli shokolaadi või terve pulgajäätise, siis ei ole see talle hea, aga kui ta limpsib kolm korda jätsi või shokolaadi, siis ei juhtu midagi. Sama on igasuguse soolasega. Mõnel siit foorumist sööb tuhkur väiksest peale jahukastet kartuliga ja elab ilusti kenasti ja terve, kui purikas.Ühel kasutaja pildil nägin, kuidas tuhkur sõi lurinal hapukoort...no kellele mis maitseb eks, aga mõistuse piires.
Sama teema ju inimestega: kui sa sööd iga päev burksi, on varsti kolesterool laes ja kilonäitaja ka :-D aga kui kord kuus, siis ei juhtu midagi...
Kasutaja avatar
Kellykaazz
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 801
Teemad: 12
Pildid: 12
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 47
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 24. märts 2010, 11:53

Kas koerašokolaadi tohib tuhkrutele anda? Alfonsile ostsin ja see talle niiiii meeldib! :D
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas maris2 » 24. märts 2010, 12:28

Üldiselt koertele mõeldud asju tuhkrutele ei soovitata. Neile sobivad ikka kassidele mõeldud tooted, kuna nad jäävad pigem kassi kui koera kaalu. Et koertele mõeldud toodetes ikka erinevaid vitamiine ja mineraale suuremates kogustes kui kassidele mõeldud toodetes.
Armsus kuubis
Kasutaja avatar
maris2
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3112
Teemad: 10
Pildid: 20
Asukoht: Rakvere
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas tuhkrudonarmsad » 24. märts 2010, 13:36

Aga ehk see on ikka parem kui inimestele mõeldud šokolaad :D
Alfons, Reeta ja Leidi on maailma kõige nunnumad!
Kasutaja avatar
tuhkrudonarmsad
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 342
Teemad: 4
Pildid: 3
Asukoht: Pärnu-jaagupi
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas triinabelle » 24. märts 2010, 18:43

Nii palju kui mina olen erialakirjandust uurinud, väidavad kõik, et tuhkrutele meeldib magus maitse. Ilmselt oleme kõik selles ka veendunud :sneaky: Šokolaadis ja kakaos on aine teobromiin, mis kiirendab südame tööd ja mõjub nii koerale kui tuhkrule nagu inimestele kofeiin - loom muutub väga energiliseks. Šokolaadimürgistus koeral lõppebki põhimõtteliselt südamerabandusega. Koertele mõeldud šokolaadis seda ainet pole. Loomulikult sõltub kõik söödud maiuse kogusest. Kui loom saab vaid tükikese väga harva, tekib tal halvimal juhul kõhulahtisus. Iseasi on tuhkrute puhul igasugune magusasöötmine. See soodustab kõhunäärmekasvajate teket. Muidugi on ka meil vahel ripakile jäänud kommil või šokolaaditükil pisikesed hambajäljed. Piparkoogitaignalgi olid. Aga isegi peidupaika varutud kommi pole tavaliselt rohkem söödud. Aga see on kindlasti individuaalne ja maitse asi.
Kui sul pole olnud tuhkruid, siis sa ei tea, kui tühi on kodu ilma nendeta...
Kasutaja avatar
triinabelle
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 871
Teemad: 22
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas tuhkruke123 » 23. august 2010, 17:32

kui tihti võib anda vutimuna??
tuhkruke123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Kassu- » 24. august 2010, 21:00

Kui sa nädalas 1-2 korda annad, siis see on piisav. :)
Kasutaja avatar
Kassu-
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 203
Teemad: 6
Pildid: 9
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas tuhkruke123 » 06. september 2010, 20:23

Minu tuhkrule meeldib shokolaad aga kas seda võib ta vahepeal süüa ja ega tee joomine ei tee tuhrutele halba ?? :)
tuhkruke123
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Sissu » 07. september 2010, 10:43

Siinsamas teemas ju šokolaadist juttu küll
triinabelle kirjutas:Shokolaad ja kõik muu magus on tuhkrutele keelatud kaup. Magusa söömisel tekkiv vere glükoosisisalduse kõikumine soodustab sel loomal teatud tüüpi kõhunäärmekasvaja - insulinoomi - tekkimist ja see pole küll selline asi, mida oma lemmikule soovida. Maitseb see neile muidugi. Shokolaadist veel nii palju, et ma küll täpselt ei tea, kui tundlikud on tõhud selle shokolaadi nn toimeaine suhtes kuid kui juba koerad võivad shokolaadist mürgituse saada päris väikesest kogusest, siis targem on sellest hoiduda. Koerad, muide, saavad lõpuks shokolaadist kofeiinimürgituse taolise seisundi, mis lõppeb südamepuudulikkuse ja surmaga. Eriti ohtlik on selles suhtes tume kui kõige rohkem päris "asja" sisaldav shokolaad.
"On võimatu olla masenduses, kui sul on õhupall!" (Karupoeg Puhh).
Kasutaja avatar
Sissu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 503
Teemad: 3
Pildid: 5
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 37
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas väike kuradike » 08. september 2010, 17:35

Samas, nagu tihti tuhkrute puhul juhtub, ei oota nad ära seda, kas sa suvatsed neile šokolaadi anda või ei, ja võtavad selle ise kuskilt. Siis ei ole vaja paanikasse sattuda. Aga üldiselt maiusena ei soovita neile seda küll anda.
Tuhkrupätid Arnold ja Sylvester, a.k.a šuurikute seiklused.
Ja Mõmmi, kes meil igavesti meeles.
Kasutaja avatar
väike kuradike
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
Reklaamijuht & Tuhkrutelk
 
Postitused: 1774
Teemad: 11
Pildid: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas anery » 25. november 2010, 15:20

Ülemiste Bosses müügil tuhkrutele majustused. On kana ja peekoni maitselised. Väike kott, maksab 50 eek. Krõbinad on päris suured, minu omad ei huvitu üldse..annaks ära kellegile, kahju ära visata.
Kasutaja avatar
anery
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 100
Teemad: 2
Pildid: 15
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Toidulisandid ja maiustused

PostitusPostitas Marilin » 25. november 2010, 15:25

Ma ostsin viimati Tataris loomakliinikus käies mingid uued maiused/küpsised vms. No ei huvitu ei Maasikas ega ka Delisa nendest..
Kasutaja avatar
Marilin
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1915
Teemad: 28
Pildid: 18
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist