Maius

Mida ja kui palju deegud söövad?

Moderaator: postituvi

Maius

PostitusPostitas Tiux (Teema autor) » 16. jaanuar 2013, 14:24

Ma tean küll, et sellest on siin palju juttu ja olen need teemad läbi ka lugenud, aga ikka kõik kuidagi segamini.

Öelge palun, mis te oma deegudele nö maiuseks annate ja kui palju.
Ma mõtlen, et tahaks oma uute deegudega tutvust teha ja vb mingi pisikese maiuspalaga meelitaks neid veidi kergemini. Samuti tahaks lapsed neile mõnikord harva miskit nina alla pista (muidugi ainult järelvalve all).

Meie majas muidu köögiviljadest alati olemas lillkapsas, brokkol,porru, suvikõrvits, porgand, paprika kurk ja tomat.
Puuvilju neile nagunii ei annaks ja pähkleid ja seemneid meil ka enamasti kodus pole.

Jagage siis palun kogemusi :)
Tiux
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 6
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Maius

PostitusPostitas samton » 16. jaanuar 2013, 16:26

Handle every stressful situation like a dog.
If you can't eat it or play with it,
just pee on it and walk away.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Maius

PostitusPostitas Pinto » 16. jaanuar 2013, 23:06

Kui samtoni poolt viidatud teemast tundub raske maiuseid välja otsida, siis võid kasutada teemat: Mida deegud ei tohi süüa ja mille söömist peab piirama ja võtta sealt piiratud asjade nimekirjas nende jaoks maiuseid. Neid ei või iga päev anda ja seega, kui deegudele maitsevad, siis on heaks vahepalaks.

Hiljuti käisin ka Bosse lemmikloomapoes ja seal olid olemas spetsiaalsed maiused deegudele ja tšintšiljadele- pidid olema tehtud nii, et suhkrut ja rasva ei sisalda. Ise küll koostist ei lugenud, aga võid minna uurida poemüüjalt. Kui ma ei eksi, siis olid need firma Bunny omad.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist