Küpsis

Mida ja kui palju deegud söövad?

Moderaator: postituvi

Küpsis

PostitusPostitas aulim (Teema autor) » 25. juuli 2010, 13:43

Ma ten, et jällegi ei tohi deegu süüa midagi magusat, aaga minu Emmake JÄLLE sõi midagi halba, küpsist!!!
Palun öelge mida teha!!!!! :sad:
Suvi ja Deegud- minu elu!
aulim
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küpsis

PostitusPostitas postituvi » 25. juuli 2010, 14:49

Ega enam olegi ju midagi teha- küpsis on juba söödud. Nagu ma sulle kommide kohapealt ütlesin, kui lased deegud lahti, pane magusad asjad kuhugi ära( kappi, kuhugi kõrgele, kuhu nad ei saa). Jättes magusat deegudele kättesaadavasse kohta, riskid sai ise nende tervise kahjustamisega. Ole hoolsam oma(või kasvõi pereliikmete) magusate asjade peitmisel! Deegud on ju ikkagi sinu loomad :)
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Küpsis

PostitusPostitas aulim (Teema autor) » 27. juuli 2010, 11:33

Jh ma püüdsin peita kõik ära,. aga meil on madal mööbel sealt ma kõike kätte ei saa...
Kahju!
Suvi ja Deegud- minu elu!
aulim
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küpsis

PostitusPostitas sussuke94 » 17. august 2010, 14:34

Minu plika haarab kaa igasuguseid asju! Mul oli laua peal suur kommikarp lahti ja niikaua , kuni ma pea keerasin ära , haaras ta ühe šokolaadi kommi ja oleks ääre pealt sööma hakanud! Õnneks jõudsin õigel ajal ära krabada!

Teine juhtum oli selline,et kui ma ta välja lasin , ei märganud ma , et mu väiksel õel olid paar kommi voodi alla veerenud (kõvad pallitaolised kommid) ja ta haaras ühe hammaste vahele! Ma võtsin ta kätte ja proovisin hammaste vahelt ära tirida , aga no kuidagi ei tahtnud lahti lasta ja niuksus! Ta oli mu peale väga vihane , et ma talt tahan kommi ära võtta , aga ma ei saa vaadata , kuidas ta sööb asju , mis võivad tema tervist kahjustada!!!! Õnneks ikkagi sain kätte ja vaatasin terve toa läbi ja lasin tagasi lahti!
Ta on mul üldse selline pätt... :ups:
Inglid olemas - asi selles, et neil ei ole tiibu ja me kutsume neid sõpradeks...
♥ Eleonora ♥
Kasutaja avatar
sussuke94
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Asukoht: Harjumaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küpsis

PostitusPostitas aulim (Teema autor) » 18. august 2010, 09:15

Mul on Emma samasugune, kogu aeg PEAB midagi sööma või närima isegi, kui see peaks talle maksama kas, või halva tervise :grr:
Suvi ja Deegud- minu elu!
aulim
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 69
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küpsis

PostitusPostitas kiizumuzi » 13. oktoober 2010, 19:47

Ega jah, kui ikka kuskile midagi vedelema jäänd siis pätsatakse ära. Aga õnneks olen tähele pannud, et Punkt nagu ei hooligi eriti, sain vahvli kätte, tegime pilti, poseeris ilusti, korra maitses, aga siis visati see maha ja suust lasti ka välja. Küpsisega oli sama asi. Aga aprikoosi pätsas lapselt ära ja tagasi ei saand enam, õnneks oli hästi pisikene tükk.
Kiisu Nupsu, Hamsud Välk ja Pauk
Kasutaja avatar
kiizumuzi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 541
Teemad: 5
Pildid: 13
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Toitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline