Lemmik magamisepaik

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

PostitusPostitas Pilleriin » 18. mai 2005, 22:16

Berta magab mul ühes karbikeses, mille ma keerasin teistpidi ja millesse panin natuke wc-paberit. Oma elamise on ta seal küll mõnusaks teinud. Sinna veab ta ka parimad söögi palad. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Pilleriin » 27. mai 2005, 17:28

Tegin paar päeva tagasi Bertakesele kiige, millesse kiindus ta koheselt. Nüüd ta ainult kiiges oma aega veedabki. :)
Pilleriin
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 258
Teemad: 30
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 02. juuni 2005, 10:10

Üks rott magab torus vahel... teine enam sinna ei mahu :P Tavaliselt magavad aga üksteise kaisus majapidamispaberiga vooderdatud jäätisekarbis (liitrises), see neil eriti lemmik. Hea pesta ka ja jälle tagasi puuri panna. Kuna see aga nii lemmik siis pabereid tuleb vahetada seal sees vähemalt 2 korda päevas :P
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas aiku » 02. juuni 2005, 14:33

ei kannata minu Kutt neid võrkkiikesid. No kohe ei taha sinna minna. Eks enamus harjumusi ikka lapsepõlvest...
aiku
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 178
Teemad: 3
Asukoht: Võru
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 50
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 28. juuni 2005, 00:30

Minu plikad reeglina jaotuvad ära kahe kiige vahel. Kõrgemal aktiivsemad ja alfamad rotid. Madalamal kahe riide vahel magavad siis tõrjutumas seisus tibud (reeglina võin madalamalt leida Hertsi, Typo ja Fonti).
Fontil on muidugi veel oma isiklik magamiskoht, mille peale keegi teine väga ei pretendeeri. Nimelt armastab ta oma jooksurattas magada. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Angel » 12. august 2005, 16:42

Tibid magavad mul tavaliselt, kolmekesi üksteise otsas, puuri lakke riputatud fliistorus. Samas kõlbaved ka plastmass torud, tühjad salvrätikarbid ja suhteliselt ära näritud küpar.
Bert magab tavaliselt joogipudeli all, kust ta on saepuru ära kraapinud. Lakke seotud fliistorud talle ei meeldi, tavaliselt närib ta need katki ja tirib puuri laest alla, ning nügib nurka.
Günther magab tavaliselt fliiskiiges. Tema puhul on naljakas see, et kui talle pappkarp anda, siis keerab ta karbi avause vastu puuri põhja ja siis poeb kuidagi sinna sisse :lol:
Angel
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 140
Teemad: 7
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 12. august 2005, 20:11

Minul magavad kiiges ja torus, mille ma ehituspoest endale palusin. Selline paksust papist, suht suur läbimõõt rotile(paksemale) ka väga sobilik. Ma saagisin pika toru väikesteks. Ühe nad pissisid juba täis, et ma viskasin selle minema. Praegu peavad nad ainult kiige leppima, kuna uut toru pole veel pannud.
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: roti magamispaik

PostitusPostitas Molly » 20. september 2005, 21:16

Mirkal on viimasel ajal komme sättida end sülle magama. Ehk sellest, et tal teisi rotiseltsilisi praegu ei ole. Igal juhul puust majakest kasutab ta kuurina. Askeldab seal midagi ja viib sinna toitu ja mänguasju. Kõige parem koht on puuri 3 korrusel salvrättide sees. Salvrätte tuleb iga päev vahetada sest rotitädi annab kohe märku, kui õhtuks uusi salvrätte pole antud. Ta lihtsalt ei kavatsegi magama minna- kolistab närimiskiviga ja loobib toitu puuris laiali. Millegipärast on puur talle kõige kindlam koht peale sülesmagamise muidugi. Ja puuriuks peab magamise ajaks kinni olema. Jätsin korra ukse lahti, et tal ka öösel suurem liikumisvabadus oleks, kuid rotitädi kükitas uksel ja püüdis seal siis kuidagi pooleldi istudes tukkuda. Ise passis,et keegi kuri puuri ei trügiks.
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: roti magamispaik

PostitusPostitas Kissu » 14. juuni 2009, 16:10

Minu plikadel oleneb magamise koht hästi palju ilmast. Vihmasemaste ning pimedamate ilmadega magatakse fliisist kiikedes. Vahel magatakse kõik koos ühes kiiges, teine kord jällegi ronib keegi üksi eraldi magama. Soojemate ning valgemate ilmadega aga maetakse maja uks megazorbiga kinni ning poetakse taga aknast sinna tudule. Ma oskan vaid oletada, et seal siis jahedam ja pimedam lihtsalt.

Hetkel plikadel kahjuks maja pole, kuna see puidust maja hakkas nõnda hirmsasti haisema, et mina ei kannatanud seda enam välja. Üritan neile hetkel plastmassist iglutüüpi maju leida, kuid senini on otsingud tulemusteta olnud. Kujutan ette, et plikadele võiks sellised urulaadsed majakesed küll meeldida päris hästi tegelikult.

Torudes minu plikad tänapäeval enam eriti ei maga, kuna kõik torud on kalde all hetkel ning on mõeldud korruselt korrusele liikumiseks. Samas vanasti oli mul üleval kolmest kaardus torust selline poolring ehitatud ning kinnitatud puuri lakke, seal armastasid nad küll kambakesi magada meeleldi.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Kuldhai » 14. juuni 2009, 16:23

Meie rottide lemmikkohaks on mütsid. Seal nad magavad nii mõnusasti ja armsasti. Kõik laste vanad ja uued mütsid on rottide käes. Väga kaua ükski vastu ei pea, näritakse puruks. Siiski on praegune juba mitu korda pestud ja imekombel ikka terve. Mütsid on mulle väga mugavad, vaja ainult paelupidi üles siduda ja valmis. Teisel kohal on valge riiuli 2 sahtlit, mis on üksteisest eraldatud vaheseinaga. Arvan, et sinna minnakse kui on jahedamat kohta vaja.
Kasutaja avatar
Kuldhai
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 3645
Teemad: 13
Pildid: 15
Asukoht: Järvamaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 56
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Snowblind » 17. juuni 2009, 09:46

Enda õmmeldud riidest kuubikust on saanud nende lemmikpesa. Sierra kasutab kiike ka tihedamalt, kui teised (teda lihtsalt üldse ei morjenda "aknast" sisse vaatavad ja inisevad koerad) aga tundub, et maja populaarsus on räigelt langenud. Tuleb vist teine kuubik ka teha, et saaks esimest pesta vahepeal. Oo, see lehk....
Snowblind
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 156
Teemad: 7
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Kissu » 21. aprill 2011, 14:34

Sputnik, sputnik ja veel kord sputnik. Muidugi, kui seal küljealune juba väga märjaks kisub (enne järgmist puhastust), siis kolitakse fliiskiige vahele. :wink:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Remi » 24. aprill 2011, 22:33

Noorem - raamaturiiuli viimane korrus, 1,6m kõrgusel pildialbumi peal.
Vanem - teki all või minu t-särgi/pükste sees.
Lisaks mõlemil tekkinud komme oma pissihäda minu peale puistata. Kasvõi teiset toa otsast tullakse kohale ja siristatakse mu käe peale.
Remi
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 7
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Mees
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Sara » 25. aprill 2011, 15:46

Meie rottidele meeldivad majad. Praegune lemmik on kingakarbist ise tehtud majake, aga see tuleb juba varsti välja vahetada, sest pätid pissivad ka sinna. Teine maja on neil ka - voltisin lihtsalt paberist karbi ja tegin uksed-aknad ette. Sobib küll.
Muidu enne magasid rätikutest tehtud kiikedes, aga tõime neile ka selle spets tuhkru kiige loomapoest, seest pehme ja puha - sealt jalutatakse lihtsalt läbi. Tundub, et eelistavad katust peakohal.
Tegelt tahaks neile sputniku muretseda, tundub et see on paljude jaoks hitt.
Kasutaja avatar
Sara
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 12
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas BLackRat » 12. mai 2012, 21:32

Minu rottidele meeldib magada kõige ülemisel korrusel, riide kuhja all ja siis veel üksteise otsas külakuhjana! :D
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Re: Lemmik magamisepaik

PostitusPostitas Marie » 22. august 2013, 09:44

Minu ühele rotule meeldib magada õhus rippuvas majas. :razz: Teisele rotile meeldib ülekõige minna väikestest sukapükstest tehtud võrkkiige vahele. :roll:
Kasutaja avatar
Marie
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 1
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 22
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline