Rottide toidukausid

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas petal » 07. detsember 2005, 19:37

Minu rottidel on toidukausiks kaks klaasist tuhatoosi, üks natuke väiksem kui teine. Paigast liigutada ega ümber ajada nad neid ei saa, kuna need üsna rasked ikkagi ju. :)
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas samton » 08. detsember 2005, 12:29

Üheks kausiks, mis pidevalt puuris ja kus rotude kuivtoit sees, on üks ristküliku kujuline mingist plekist kausike (Novaluxist vist ostetud, nagu pisike keeksivorm). Sellel on kergelt väljaspoole ulatuvad servad ja kahest nurgast puurisime peenikese augu läbi. Nüüd saab seda kaussi väga lihtsalt puuri külge kinnitada - sellesama traadiga, mis joogipudelitega (puuri külge kinnitamiseks) kaasas on. Traadi kõverad otsad pistan aukudest läbi ja kauss kindlalt paigal. Teine kauss on keraamiline, loomapoest ostetud. Maksis umbes 20-25 krooni, nii et mitte kohutavalt kallis kah. Selle sisse paneme putru, jogurtit ja kõike muud, mis pidevalt ees ei ole. Et kausid paiknevad puuri kõige ülemisel korrusel, pole ka seda muret, et saepuru söögi sisse satuks.
Kasutaja avatar
samton
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 4493
Teemad: 72
Pildid: 126
Asukoht: Kohtla-Nõmme, Ida-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 63
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas petal » 10. detsember 2005, 22:42

Täna ostsin rottidele suurema toidukausi: keraamiline helebeež ning maksis VAID 5EEK ja natuke sente peale (nagu teleshop'i reklaam juba). :D
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 10. detsember 2005, 23:14

Aga petal kas see kauss ongi nagu kausiks mõeldud või hoopis tuhatoos vms. :D
Endal mul Max järjest mitu joogipudelit ära lõhkunud, mõne päevaste vahedega, et mõtlesin äkki peaks talle hoopis puuri külge kinnitatava topsi ostma joomiseks, või mis te arvate?
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 10. detsember 2005, 23:28

Sweet0, ei kujutagi ette, kuidas saab joogipudelit lõhkuda? Kuidas ta seda teeb ja nii ruttu? :roll: Imelik küll. Aga lahendus oleks vist tõesti puuri seina külge kinnitatavad kausid võisiis rasked keraamilised või klaasist kausid/tuhatoosid. :) Äkki petal ütleb kus ta oma Tvshopi kausi sai. :D
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas petal » 11. detsember 2005, 00:23

sweet0 kirjutas:Aga petal kas see kauss ongi nagu kausiks mõeldud või hoopis tuhatoos vms. :D

See, mis ma nüüd ostsin, on ikka mõeldud kui kauss (oeh, ma teen mõne aja pärast pildi, siis on näha milline see on :D ).
eagles kirjutas:Äkki petal ütleb kus ta oma Tvshopi kausi sai. :D

Äkki teate sihukest hulgiladu nagu Supper Netto? Vat sealt saingi (täpsemalt sealt, kus need majapidamistarbed ja nõud on).
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 11. detsember 2005, 00:31

eagles kirjutas:Sweet0, ei kujutagi ette, kuidas saab joogipudelit lõhkuda? Kuidas ta seda teeb ja nii ruttu? :roll: Imelik küll.

Tõmbab selle pudeli puurile kuidagi hästi lähedale :eek: ja närib alumise ääre läbi nii et see vett läbi laseb :lol: kallis lõbu. :P
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas petal » 11. detsember 2005, 01:30

Pilt siis kausikesest:
Pilt
Lisaks veel nii palju, et sügavus on ~ 5cm ning diameeter on 11,7cm.
[Laigu, Fallon, Kiddo, Mia, Eleanor, Gitta, Bree, Lexie, Lily, Bianca, Melody, Misty, Bona, "Asterixin Musca" Phita]
Kasutaja avatar
petal
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 127
Teemad: 4
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 34
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Sandra » 11. detsember 2005, 11:49

Kena kauss, paraja suurusega ka ;)
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 11. detsember 2005, 12:02

Täiesti korralik ja ilus kauss. Jumala lahe. :D
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Molly » 21. august 2007, 12:03

Minu suuremad piigad on oma kaussidega leppinud ja niisama neid ümber enam ei aja. Mõnikord küll tõstavad plastist kausid tuhatooside sisse või ajavad kausid saepuru täis, kuid see pole probleem. Ausalt öeldes olin juba kausside probleemi isegi unustanud. Väike Janina-Junts aga alustas kausside kallal jõumänge. Väike plastist kausike ( see, mis tavaliselt hamsupuuriga kaasas käib) tõsteti puuri ühest otsast teise. Tüüp pani käpad kausi äärtele ja lihtsalt lükkas või tõmbas- vastavalt tujule. Siis aga sai ta aru, et kauss lendab hästi lahedalt ka ümber. Ja nii oligi- nii kui toidu puuri panin, lennutas Janina kausi kummuli. Trampis siis õnnelikult söögis, sõi ka nagu midagi ja midagi tassis ülemisele korrusele. Minu jaoks tähendas see aga puuri uut puhastamist ehk paberite vahetust. (Janinal ei tohi olla puuri põhjas saepuru). Otsustasin pättuse võimaluse lõpetada ja panin Janina teiseks kausiks samuti tuhatoosi. Aga piiga ju iseloomuga. Ta lihtsalt ei söö sellest uuest kausist. Ja punkt! Väike veel küll, kuid kaugeltki mitte rumal- ennast nälga ta muidugi ei jäta. Ta tassib nüüd kogu selle kausi sisu üles magamispessa. Võite ette kujutada, milline näeb tema magamisase välja näiteks koos kurgi- või tomati tükkide ja keedumunaga... Osa toidust pudeneb rännu käigus muidugi jälle põrandale ja ega seda siis pole piigal enam aega üles korjata. Tean väga hästi, et ka rottidel saab lapsepõlv ning teismelise aeg otsa ning kõik muutub rahulikuks ning kausside kallal Janina siis enam ei mürgelda. Praegu on aga olukord just selline. :sad:
Juta, Marta, Kim, Amanda, Stephanie, Marie, Caroline
(Iris-Mirka, Truks, Trips, Kiku, Tibi, Serena, Fiona, Angela, Janina, Hilde, Reti, Hillary, Saara, Michelle, Vaska, Nina)
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Ene » 21. august 2007, 12:11

Minu rotil on nii kuiv kui ka värskeks toiduks madal savikauss. Diameetrit praegu ei oska öelda.
Alguses olid küll eraldi kausid, aga kuna ta värske toidu nagunii kohe oma pessa tarib tahtsin puuri rohkem ruumi ja võtsin teise toidukausi ära.
Ene
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 32
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas aneelika » 03. veebruar 2008, 14:33

mul on spetsiaalne toidukauss mis ei lähe kergesti ümber muidu plastmass :-)
Loomad igavesti When you can live forever. What do you live for?
Kasutaja avatar
aneelika
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 72
Teemad: 8
Asukoht: Kohtla-Nõmme
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 24
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas nuuu » 16. veebruar 2008, 21:00

Mina eelistan raskeid toidukausse kuna plastikust ajatakse tavaliselt ümber, aga rottide juures on see hea et nemad ei näri nagu liivahiired või hiired.
Jacky ♥
Mõnus maius
Alates 10 maist soome kolmeks kuuks , nii kaua eemal pisist :) Jacky & Keidi .
Kasutaja avatar
nuuu
Jacky ♥
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1594
Teemad: 24
Pildid: 3
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Merily » 04. juuli 2009, 19:57

Minu plikadel on selline kauss, mis käib nagu ümbrise sisse. See ümbris on puuri küljes ja kui süüa tahan juurde panna, võtan kausi sealt vahelt ära. Väga mugav nii mulle, kui ka rotudele.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas -H_J- » 05. juuli 2009, 17:14

Minu rottidel on selline plastmassist puuri külge kinnitatav kauss. Mina ostsin selle kausi Viljandi PetCenterist, maksis mingi 9kr vist, natuke suurem oli ka mõne krooni võrra kallim.
kanahakkliha
Kasutaja avatar
-H_J-
I'm watching you...No, seriously, I am.
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 748
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: siin-seal
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Merily » 26. aprill 2011, 21:01

Mul on toidukaussidega viimasel ajal kogu aeg jama. Küll ei sobi üks, küll ei sobi teine.
Kõigepealt plastmassist - kõige mõttetumad söögikausid üldse. Pigem kasutatakse neid "tantsulavadeks", sest niipea, kui toit otsas, keeratakse tagurpidi ja tallutakse peal. Pole mina veel aru saanud, mispärast ta "pea peale" lükkama peab?
Siis olid mul sellised topsikud, nagu papagoidel on.
Pilt
http://pet.imageg.net/graphics/product_ ... 97t400.jpg
(Pildil teistmoodi kinnitus)
Tegelt need vist papagoidele mõeldud olidki. Hõbedad, tugevast materjalist põhimõtteliselt tavalised kausid, mis käivad ümbrise sisse. Need samused, millest eelmises postituses rääkisin. Ümbrise saab ilusti puuri külge kinnitada ilma suurema vaevata ning kausi siis igal ajal ära võtta. Viimane käib ka rottide kohta. Nemad saavad ka nüüd seda sealt igal ajal ära võtta. Tulemus on see, et toit otsas - viskame alla korrusele megazorbi sisse. Jälle ei kõlba.
Nüüd siis mõtlesin, et teen ühe targa ostu ja ostsin kassi või väiksema koera kausikesed. Neil ei olnud pikka pidu. Lükati lihtsalt ninaga alla korrusele. Ja sinna ka seda kaussi panna ei saa, sest siis on ta alatasa megazorbi täis.
Siis nägin poes kassidele mõeldud söögitopsi, millel kumm all oli. Arvasin, et vot nüüd ma kavaldan nad üle ja lõpuks ometi leidsin selle õige. No ja arvake ära, kas see kumm oli poole tunniga ära söödud või ei :D. Söödi ära (olgu, lihtsalt näriti ära), toit pisteti nahka ja allakorrusele minek.
Nüüd on keraamilised veel proovimata. Pean selle triki ära tegema ja mõne suurema kuskilt muretsema. Jama ongi see, et enamus topsikud on 2-3 rotile mõeldud, aga 14 rotti sinna just sööma ei pane. Ja ega kui ma neid topse mitu tükki panen, siis läheb ikka kismaks, sest teise toit on ikka parem, kui enda oma. Ja ma olen seda kismat näinud - naljakas, aga samas ajab vihale kah :lol:.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas postituvi » 26. aprill 2011, 21:17

Minu Deelil ka samasugune toidukauss nagu pildil. Alguses kui kauss oli platvormist liiga palju kõrgemal, läks ka tibin kausi alla peadpidi ja nügis selle rõnga seest välja. Kuid kui kinnitasin kausi piisavalt madalale.. mitte päris vastu platvormi, siis nüüd on see kauss seal olnud... mingi 9 kuud liikumatult :) Proovi enda kaakide kauss vastu platvormi suruda...
Deelil on ka olemas see kummiga "kassi kauss" Sealt sööb ta vutimuna, kuid puuri ma talle samuti seda panna ei saa- nügitakse ninaga platvormilt alla ja siis kistakse kummiäär kah ära. Kuid toapõrandal on rahule jäetud -isegi siis, kui muna on sees ja isu seda süüa ei ole.
Kasutaja avatar
postituvi
Deeli My ja Alli Mey-minu kallid tuhkruplikad
Deegula & Tuhkrutelk
Deegula & Tuhkrutelk
 
Postitused: 3150
Teemad: 15
Pildid: 21
Asukoht: Kehra, 4 korrus ;)
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Tuju: Mõtlik
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Merily » 26. aprill 2011, 21:27

Selle peale ma ausalt öeldes ei tulnudki, aga ega ma teda alla poole panna ikka ei saa. Mul on Explorer ja seal on ainult üks pulk, mille peale kinnitada saab. Ma ei oska seletada, aga põhimõtteliselt pean kõik joogitopsid ja muud asjad ühele kõrgusele panema, sest muud võimalust pole.
Ja muideks - vanemad prouad tõmbavad kausi hammastega ümbrisest välja. Ükskord vaatasin, kuidas nad majandasid - kauss hambusse, alla korrusele ja peideti megazorbi sisse ära.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Amelia » 26. aprill 2011, 23:14

Mina olen viimasel ajal laisk.. toit läheb lihtsalt puuripõrandale. Kuna mul on kaks toidukogujat rotti, siis nagunii viiakse kõik sealt edasi pesanurka. :]
Mu sülest valgeid õisi vette sajab.
Öö hauda varjab tumm ja hõbehall;
külm udu kihisevaid vesi matab.
Kasutaja avatar
Amelia
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 466
Teemad: 11
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Brix » 27. aprill 2011, 07:05

Mul on ka need rõngaga topsid( Jennyga tulid kaasa 2tk), aga ma leian need väga ebamugavad olevat. Kuivtoidu jaoks on meil plastmassist võre külge kinnitatav kauss, mis on tegelikult pärit kassi transportpuurist. Mulle väga meeldib see. Muud toitu saavad nad Royal Canini metallist kassikaussidest. Nende ainuke probleem on see, et nad on väga madalad ja kui rotidel esialgu toidust kõrini saab, siis võivad nad saepuru sinna kergesti sisse ajada. Riiuli peale ei saa panna, sest sealt tuleb see esimese 10s juba alla. Ja veel on mul toidu jaoks ostetud Hortesest plastmassist värvilised ümmargused lillepoti alused. Kaks on sellist suurt nagu taldrikud (kui puurist väljas midagi annan) ja üks väike kuskil 7cm läbimõõduga, kuhu on hea midagi väikest ja nämmat panna :)
Oo ja siis on mul veel üks metallist võre külge kinnitatav, nagu seal pildil (kruvimeetodil), mida ma ei kasuta enam, sest sellele on raske ligipääseda.
Kasutaja avatar
Brix
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 261
Teemad: 2
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn/Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Loomahull » 27. aprill 2011, 08:26

Minul on keraamiline kauss ja väga rahul. Vahel juhtub, et see hirrrrmsa kolina saatel mööda treppi alla lendab, aga see on harv juhus. Tõsi, väga suur ta ei ole ja minu kaheksane kamp (mõningal määral üksteise kukil) mahub ilusti sööma küll. Ehkki pean kaks kausitäit panema, sest ühest ei jätkuks. Aga üldiselt seisab see koguaeg platvormil paigal. See papagoi kauss on mul jänkul.
Nõelasilma ei mahu kahte niiti, nii ka südamesse kahte armastust.
Tuustik, Sueño ja Kilpsi
Kasutaja avatar
Loomahull
Armastus on edu saladus.
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
Küülikuküla & Kilpkonnaaedik
 
Postitused: 4007
Teemad: 36
Asukoht: Haapsalu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Kissu » 27. aprill 2011, 08:45

Samuti nagu Brixil on ka minul kuivtoidu jaoks need valged plastik kausid.

Pilt

Neid on küll suhteliselt keeruline seinalt eemaldada, kuid positiivsema küljepealt on see keeruline/raske ka rottide jaoks. Minul on see puuris puhastusest puhastuseni ja vahepeal ei eemalda vaid panen lihtsalt peotäite kaupa sinna kuivtoitu juurde. Natukene nadi variant on see, et sellel on plastik serv, mis käib suhteliselt lihtsalt ära aga teoreetiliselt võib selle ka päris ära jätta.

Müüakse neid eraldi ka, seega ei tule ilmtingimata kassi kandepuuri osta. Müügil on minu meelest vähemalt kahes suuruses. Seda kas see Explorerile sobida võiks, pead küll tõenäoliselt ise vaatama - selle kinnitusnagad on omajagu laiad ja mõeldud eelkõige horisontaalsele varvale kinnitamiseks.

Muu toidu jaoks on mul need terasest seinale kinnituv kauss.

Pilt

Minul tuli neid ka 2 tükki Jennyga kaasa. Olen enda omadest küll tõsises vaimustuses. Nimelt ei tööta nad päriselt nii nagu vaja aga mulle sobib see ideaalselt. Minu omadel on see rõngas natukene kitsa võitu ja kauss sealt välja ei tule (väga suurte raskustega tuleb), võtan seda puurist koos hoidjaga. Valdavalt rotid koos hoidjaga seda ümber ei lükka või täiesti võre küljest lahti ei saa - ühe naga saavad suurema nügimise peale vahel harva lahti.

Olen proovinud neid kruviga kinnituvaid ka aga need jäävad minu jaoks väga kummalise nurga alla kaldu ja see tundub roti jaoks äärmiselt ebamugav. Samuti ostsin alles hiljuti 2 seda nagadega kinnitusega kaussi juurde aga noil on rõngas liiga suur ja kauss käib vabalt lahti. Mõtlen siin, et kas kuidagi saaks rõnga väiksemaks, et see kauss sinna kinni jääks. Kui kellelgi veel sellist üleliigset praakakussi esineb, siis ma oleks meeleldi nõus need vahetama korralike kausside vastu! ;-)

Lisaks kasutan pägade ja vanade rottide puuris keraamilisi nurgakausse.

Pilt Pilt

Need on piisavalt rasked, et niisama loopida ja samuti muudab asja veidi keerulisemaks nende nurka asetamine. Ise ma teda ei ostnud aga mulle on aegade jooksul kogunenud neid erinevate puuridega koos jms. Neid on eri suuruses ja täitsa müügil loomapoodides. Soovitan proovida, kui seinale kinnituvad kausid ringi jalutavad.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas Sipsu56 » 28. august 2011, 10:14

Mulle endale meeldivad keraamilised toidukausid. 1. Need on rasked ja neid ei aja ümber. 2. need on vastupidava ja loomad ei näri neid ära. 3. Need on lihtsalt ilusad.
Mul on merisead Tuti ja Pluti, koerad Axel, Merlin ja Aki ning 6 kala.
Kasutaja avatar
Sipsu56
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 137
Teemad: 4
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas spuuki » 24. jaanuar 2012, 15:57

Meil eelmisel rotil oli selline kerge nõu algul ja selle ajas ta alati ümber või ronis ise sisse, aga nüüd on meil ka keraamiline nõu ;)
♥tuhkrud♥
Kasutaja avatar
spuuki
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 551
Teemad: 7
Pildid: 6
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rottide toidukausid

PostitusPostitas flo » 24. jaanuar 2012, 21:29

Minu "beened breilid" söövad viisakalt serviist. Mul oli kunagi paksust klaasist ruudumustriga kohviserviis, millest on terveks jäänud mõned kausid ja üks tass -- ideaalse suurusega ja parajalt rasked nõud. Ja ilusad ka. Kasutusel on ka puuriga koos saadud seina külge kinnituv teraskauss.
Kasutaja avatar
flo
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 408
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 51
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist

cron