Kiiged - millest valmistada ning kuidas üles riputada?

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kiikedest

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 29. detsember 2003, 20:50

Andra kirjutas: Kas sa neid rippuvaid riidest kiigesid saab ka ise meisterdada ?

Aga loomulikult!
Hea vastupidav materjal on teksasäär - kas enda vanad teksad või kaltsukast ostetud. Fliis on muidugi kenam ja pehmem - vaata millal suured poed soodukaid teevad fliispleedidele. Ühest pleedist saab hunniku kiikesid.
Mõnusa tunnel-kiige saad, kui ostad beebipüksid ja paned säärtest nööri läbi - tekib kolme avaga pesa (kaks säärt + ülaosa).
Kiige kinnitamiseks sobivad kirjaklambrid, traat, jms.
Robyn, DapperRati omanik, lubas mu tellimuspakki kingina ühe tematehtud kiige ka lisada. Siis saate tulla vaatama ja shnitti võtma. ;) Jaanuaris peaksin paki kätte saama.
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 01. jaanuar 2004, 19:40

Raspe kirjutas:Mina ostsin kataloogi aluse kiige 88 eeku oli.Kuigi seee on mõldud tuhkrutele sobib ka väga hästi ka rottidele.Keskel kunstlamba naha moodi asi peris heast ja tugevast materjalist.Kuigi tõesti oma kätetöö on ikkä oma lemmikule parim.


Selliseid müüakse päris paljudes poodides. Tallinnas Bramhami poed, Tartus Sõbra keskuse pood (ka tegelikult Bramham). Enamik Eesti poode müüb Ferplasti tooteid, niiet võid poest küsida Ferplasti kataloogi - selle järgi saavad nad poodi tellida kaupa, mis sind huvitab.
Selle kiige tootja on ka Ferplast. Pilti näed siin:
http://www.ferplast.com/uk/page_1262.html
Mul on ka selline, aga kasutan vähe. Sest: minu plikad pissivad selle kohe vesimärjaks. Ja kaks aasa on nad juba katki ka närinud (alati on oht, et su rotid on valmis kõik su hoole ja vaevaga õmmeldu kahe minutiga ribastama). Ja mul on puur tõesti nii paljut muud täis (nagu nt torud), et see lihtsalt ei mahu kuhugi mugavalt rippuma.
Noorena ei tundnud nad selle vastu mingit huvi, aga kui paari kuu eest proovisin, siis olid paksmaokesed juba täitsa rõõmsad selle üle. Võikski ehk jälle puuri ümber korraldada ja proovida, mis nad nüüd arvavad. :)
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 08. jaanuar 2004, 14:42

Pilt
minu rottide kiik. paremal punase kasti sees jupid, mida vaja läks. Hästi lihtne. Kirjeldus selle tegemisest oli teise teema all juba olemas, aga kopin siia ka:
Põhimõttelt sarnaneb tavalise inimeste võrkkiigega. tegin nii: ostsin ehituspoest ümarliistu ja neli pisikest aaskruvi. saagisin pulgast parajalt pikad jupid (25 cm vist oli), keerasin otstesse aaskruvid, mille aasadest on mugav läbi panna sellised samasugused konksud (või kuidas neid nimetada), nagu on nendel igasugu ferplasti riputatavatel torudel jne; leidsin need peale pikka otsimist lõpuks abakhani kangapoest muuseas... nii ja kahe pulga vahele tõmbasin pingule jupi trikotaazhtoru (kuna mul kodus sobivat särgikest kaltsukotis ei leidunud, siis ostsin poest) läbimõõt oli kusagil 40 cm, nii et kui puuri laius on 50 cm, siis on see mõnusalt pingul, kui keegi parajasti peal ei oleskle. Totaalse pesuvahetuse korral pean ainult mõlemal pulgal ühe konksu lahti laskma, aga kuna olen laisk, siis vahetan nagunii ainult kord nädalas seda riidetoru, muidu saab mõnda aega läbi lihtsalt aeg-ajalt toru edasi liigutades - keeran rottidele külje alla sellise koha, mis enne oli pulga juures ja on seega veel puhas...
_________
Kui algselt oli mõeldud, et rotid magavad kahe riidekihi peal, mida nad algul ka tegid, siis nüüd on popiks saanud kahe kihi vahel magamine (nagu pildil) nii et voodil on lausa baldahhiin peal. Pesu vahetamise seisukohast on see mullegi mugavam - korraga saab pissiseks ainult üks kiht ja puhast riiet, mida neile ette keerata, on rohkem :). Parim kasutusviis, mis ma näinud olen, oli see, kui Turn ja Piksel magasid kahekesi alumisel kihil ja Kuubik (kellega nii sõbralikud ei olda) magas teisel korrusel (baldahhiini peal).
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas nuu » 09. jaanuar 2004, 16:37

Andra kirjutas:Ja kõik selle tegid sa ise ? :o


mis mõttes "kõik selle"?
...saagisin pulga otsast kaks juppi ja keerasin neli kruvi?
ma saaks veel aru, et sa nii küsiksid, kui oleksid mu rottide jooksuratast näinud, mille ma lausa kangelaslikult ka ise ehitasin. (Kahjuks ei paku see rottidele üldse huvi, nad ei ole seal sees isegi magamas käinud, ilmselt panin kusagil kõvasti mööda. Seepärast ei hakka seda vast pikemalt tutvustama.)
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa (Teema autor) » 10. jaanuar 2004, 03:11

Andra kirjutas:Ostad ilusa riide , näed õudsalt vaeva ja siis pissib su rodzik selle täis :| :mrgreen: .


Kõige osas, mis loomale ostetakse, tulebki sellesse suhtuda kui loomale ostetud asja. Mitte sulle endale ilu pärast ostetusse.
Kui sa koerale palli ostad, saab see paratamatult ilaseks ja mustaks ja näritakse aja jooksul tükkideks. Rotil on ka õigus oma mänguasja ja puurisustusega ringi käia nii, nagu tema tahab. Kui sul oleks kahju, et loom midagi ära rikub, ära anna seda tema kätte! Lihtne. :)
Rottide kiike on väga lihtne pesta. Kui sul on mitu kiike ja kasutad ka muid riideid pesamaterjalina ja/või aluspanuks, saad nädala jooksul asju vahetada ning kokku korjata eraldi pesumasinatäie. Minul võib neid nädalas lausa kaks tulla, kuna mul on palju rotte ja suur puur.
Aga rotipiss (pabulad raputad loomulikult enne pesu prügikasti) ei ole midagi, mis teistele riietele lõhna vms külge annaks. Ega pleki see midagi muud pesus olevat.
Küll aga selline lugu, et pesemiseks võiks kasutada võimalikult lõhnavaba pesuvahendit. Või lisada loputusvette äädikat - see on väga efektiivne vahend pissilõhna kaotamiseks.
Võid ka käsitsi pesa - mõneks ajaks äädikavette ligunema (võta või kaanega plastkarp selleks) ja kergelt kraani all läbi pesta. Voila!
[Mina sain oma puust meriseamajast sedasi pissilõhna välja! Loetasin äädikavees]
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 18. juuni 2004, 09:43

nuu kirjutas:mis mõttes "kõik selle"?
...saagisin pulga otsast kaks juppi ja keerasin neli kruvi?
ma saaks veel aru, et sa nii küsiksid, kui oleksid mu rottide jooksuratast näinud, mille ma lausa kangelaslikult ka ise ehitasin. (Kahjuks ei paku see rottidele üldse huvi, nad ei ole seal sees isegi magamas käinud, ilmselt panin kusagil kõvasti mööda. Seepärast ei hakka seda vast pikemalt tutvustama.)

ei kuulu nagu siia teemasse aga ma tahaksin öelda kuidas mina kiige tegin:
ma võtsin ühe veniva riide tüki ja tegin otsadesse 4 auku.Aukudest panin läbi kirjaklambrid ja rotu paistab rahul olev. :lol:
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Katzzza » 29. august 2004, 16:38

Heh... ma tegin kahest sukavardast ja flanellsärgi käisest kiigu :P
Sabad ritta!
Kasutaja avatar
Katzzza
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 170
Teemad: 14
Asukoht: Pärnu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 35
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest ja jooksuratastest

PostitusPostitas paraboa » 03. september 2004, 22:17

Meie saime just maha lapse vanade teksade säärest tehtud kiigega-rotijuntsude 2 kuu sünnipäevaks-reaktsiooniks täielik vaimustus.Praegu põõnutavad kõik kolm püksisääres.Kahte serva sain merisigade toru küljest ketid ,kahte jäid nöörid-neid peab ilmset vahetama hakkama :wink:
paraboa
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 276
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kiikedest ja jooksuratastest

PostitusPostitas Kissu » 03. september 2004, 23:23

Meie võtsime selle tsintsude kiige ketid ning vana laste seljakoti (selline karvane ja pehme ning mõmmipeaga) Ning ehitasime kiige. Esimese hooga näriti õmblused läbi kuid kui Kissu asja ära lappis hakkas neile lausa, et meeldima. Nüüdseks on see ainuke aktsepteeritav magamisekoht. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas Kerly91 » 04. september 2004, 10:56

Mul on kah pehme kott, aga hiirega. Ei raatsi sellest eriti kiiku teha aga nigunii ise ma sellega midagi ei tee. Ma teen kah pärast kiigu.Eks näeb kas meeldib, kuigi jah, neile meeldivad vist kõik asjad mis ma neile sinna panen. :)
Kerly91
Minu väiksed pätid! (L)
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 479
Teemad: 34
Pildid: 4
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Kiiged - millest valmistada ning kuidas üles riputada?

PostitusPostitas Mercar » 12. detsember 2005, 21:22

Brethila kirjutas:Tahaksin oma rotile ise meisterdada mingit pesa kus ta saaks magada :P .. Äkki saaksite mõningaid mõtteid anda selle suhtes, et kuidas olete teinud jne..


Minu rotid magavad vanades käistes ja püksisäärtes, mis on puuri üles riputatud. Sellised mõnusad torud :)
Pilt
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas -xmasdog- » 12. detsember 2005, 21:50

Päris huvitav idee need käised ja püksisääred ja neile paistab see meeldivat kaa.
-xmasdog-
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 34
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Mercar » 12. detsember 2005, 22:07

Väga meeldivad, kuid vahel kui hambad väga "sügelevad" siis võetakse nad laest alla. Siis uus nöör / lõng külge ja riputan uuesti üles.
Edit: peale paari pesu on nad aga nii ära hekseldatud et tuleb uued panna. Seega kulub neid päris palju (minu 3 roti puhul vähemasti).
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Eagles » 13. detsember 2005, 00:12

Minul magvad kiiges, mille ma ise teen vanematest käterätikutest ja aegaajalt vahetan välja. :)
Eagles
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 216
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Riel » 13. detsember 2005, 01:02

Ma ostsin kangapoest paari meetri jagu "rotikangast", st. kaaluga defektset ja odavat fliisriiet, millest vajadusel neliknurkseid tükke lõikan ja konksude/haaknõeltega puuri kiigeks üles sean. Samuti olen teinud toru- ja taskulaadseid pesasid, kus kõigis ka kordamööda ja korraga vedeletakse.
Pesaks võib mugandada ka sobiva suurusega papp-ja plastikkarpe, tuleb lihtsalt ukse- (ja akna)ava sisse lõigata. Liitrisest jäätisekarbist saab näiteks ühele/kahele rotile kena pesa, kui ukseava sisse lõigata. Ja kui kahju pole, saab pesaks teha ka plastikust säilituskarpe (neid mida köögis kasutatakse). Pesamaterjali tuleks üsna tihti vahetada, ja plastikkarpe saab ka pesta. Pappkarbid on mugav, aga ajutisem võimalus, need näritakse ära ja neid ei saa pesta, kui haisema kipuvad.
Minu Röövikule meeldivadki ülekõige kõiksugused karbid, kuhu saab sisse pugeda ja rahus ajalehti pesamaterjaliks käristada, samas kui teised plikad põõnutavad just meelsamini lae all torudes ja kiikedes.
Riel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Kissu » 13. detsember 2005, 02:12

Kusjuures enamus rotte on vaimustatud plastikpudelistes. kahe liitrise Coka-Cola pudeli kork koos kaelaga ära lõigata ning rotid on väga vaimustuses. Muidugi kui rotte rohkem kui üks siis võib juhtuda, et tagumine rott jääb mõneks ajaks pudelisse kinni aga kuna rotid targad loomad ning suudavad enda eest hästi seista siis pole probleemi olnud reeglina. :) Üldse neile meeldivad igasugused ühesuunalised urud, kuhu saab pugeda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

PostitusPostitas avalanche » 13. detsember 2005, 08:56

Riel kirjutas:Ma ostsin kangapoest paari meetri jagu "rotikangast", st. kaaluga defektset ja odavat fliisriiet, millest vajadusel neliknurkseid tükke lõikan ja konksude/haaknõeltega puuri kiigeks üles sean.

Mina kasutan ka fliisi. Viimati ostsin väga ilusa talvise põdramustriga fliisi ;)
Riel, ma soovitaks sul torud ja kiiged lakke pigem kirjaklambritega riputada. On ikka kõvasti ohutum kui haaknõelad (mis võivad lahti plõksatada ja roti nägu vigastada) ja palju tugevam ka.
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas Riel » 13. detsember 2005, 09:22

avalanche kirjutas:Riel, ma soovitaks sul torud ja kiiged lakke pigem kirjaklambritega riputada. On ikka kõvasti ohutum kui haaknõelad (mis võivad lahti plõksatada ja roti nägu vigastada) ja palju tugevam ka.

Kasutan päris suuri haaknõelu, mille rotikindlust ma tugeva sikutamisega enne puuri panemist hoolikalt kontrollisin. Puuri võretraat läheb ilusasti haaknõela peas oleva augu sisse, mis teeb haaknõela kogemata lahtiminemise pea võimatuks, kui see just raskuse all välja ei veni. Aga kuna haaknõelad on siiski suured ja tugevad, ei usu, et see juhtub, enne käriseb kangas, kui venib haaknõel.
Siiski, kuna parem karta kui kahetseda, on kirjaklambrid tõesti väga hea mõte.
Riel
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 41
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas vaigla » 13. detsember 2005, 10:52

Minu rotineiud punusid endale ise "pesa" mõned päevad tagasi. Olin köögiukse külge jätnud köögirätiku rippuma. Tibinad tirisid selle rätiku sellise 1 cm laiuse puurivõre vahelt mingil moel sisse ja pooleldi augustasid rätiku siis ära oma maitse järgi. Ja pugesid sinna sisse magama.
Kasutaja avatar
vaigla
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 525
Teemad: 21
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Roti pesa

PostitusPostitas avalanche » 13. detsember 2005, 11:18

Riel , ma ise arvasin ka, et sul on suured haaknõelad, aga tegin igaks juhuks ikkagi häält. :)
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas mirramarra » 04. september 2007, 17:13

Ma olen oma rottidele kaks kiike teinud ,

esimene kord närisid kummi millega see kinni oli katki ja tõmbasid riide endale majja , teinekord närisikd ka nööri katki ja nüüd magavad selle riide peal, aga esimesel ikka üks magas seal sees küll.

kuidas oleks võimalik , et nad ei näriks seda , peaksin panema mingid konksud ?

Tahaks muidu väga neile seda teha , ja võiksite öelda , mida lahedat olete veel rotipuuridesse teinud ;) .
Rotid ja viirpapagoid on parimad!
Kasutaja avatar
mirramarra
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 19
Teemad: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Lili » 05. september 2007, 07:18

Mul hetkel neile kiigeks vanade pükste sääreots. Tegin neisse neli auku, panin läbi nöörijupid ja kirjaklambriga puuri külge. Enne neil ei olnud mingit huvi nende kinnituste vastu, aga nüüd...kaks korda järjest on üks neist arvanud, et on tore, kui üks nurk sisse on kukkunud :-D
Pean ka ikka midagi muud välja mõtlema nendesse nurkadesse.
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Mercar » 15. oktoober 2007, 21:25

Tahan mainida, et kes suurem rotikiige õmblemise huviline- siis tasub hankida kõige värskem Suuri käsityö ajakiri. Seal üle 2 lk juttu rotikiikedest ja sees olid vist ka lõiked :)

Endal ajakirja pole aga lappasin ja täitsa mõnus artikkel tundus olema.
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas avalanche » 19. oktoober 2007, 08:34

Kõige lihtsam kiik on froteerätik (või selle tükk), millel nurkadest kirjaklambritega kinnitused. Kui nädala-kahega mustaks läheb, siis saab vana ära vvisata ja froteest uue puhta tüki lõigata. Olen seda praktiseerinud juba üle aasta ja midagi paremat pole leidnud (seda enam, et kodus on päris palju poolpiduseid froteerätikuid).
Kasutaja avatar
avalanche
Aktivist
Aktivist
 
Postitused: 383
Teemad: 22
Pildid: 11
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Lili » 19. oktoober 2007, 08:38

Vot froteerätiku peale ma polegi tulnud veel.
Olen ikka mingitest vanadest riietest tüki lõiganud või sääre võtnud, aga rotid juba nii suured, et pool froteerätikut oleks just paras neile kahepeale magamiseks :happy:
Lili & Opaal
Kasutaja avatar
Lili
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 564
Teemad: 26
Pildid: 1
Asukoht: Sõmeru vald
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Tuju: Õnnis
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Kissu » 19. oktoober 2007, 09:06

Meie plikad olid vaimustuses vanast ülejäänud mööblisametist tehtud kiikedest, neid lausa ei näritudgi alla (viimasel ajal on neil komme õhemad kiiged alla närida). Aga üldiselt igasugune paksem riie on hästi mõnna kiige jaoks. :)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Lind1100 » 19. oktoober 2007, 15:47

Mul on ikka seesama riidest varrukatükk ja seesama teine kiik mis alguses. Pole näriad rotid ja asjad saab kah ilusti puktaks pesta.
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Marius » 21. oktoober 2007, 11:10

Võtsin ka täna asja käsile ja meisterdasin enda kahele rotitüdrukule ühe kiige.
Kiigematerjal on tehtud ühest väikseks jäänud pusast.
Juba paika seadmisel tulid rotud mind aitama ja kiike testima.
Eks nad on nüüd juba pikemat aega seal lesinud ja ringi tuuseldanud.
Tegelikult kõik omatehtud asjad on tulnud päris head välja.
Soovitan teha ise oma rottidele asju.Olen tähele pannud et omatehtud asju hoitakse ja kasutatakse rohkem kui poeomi. :-)
Kasutaja avatar
Marius
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Kissu » 21. oktoober 2007, 11:34

Ma ostsin kunagi oma rottidele selle tuhkrute kiige.

Pilt
http://www.petplanet.co.uk/shop_dev/assets/new_product_images/ipts/hammock.jpg

Kõik rääkisid, et hirmus vastupidav ja tsintsiljadel võttis selle alla närimine ikka nädalaid (nad ka ju teada tuntud närijad). Panin siis oma rottidele selle puuri, ise veel ilgelt õnnelik, et sain rottidele korraliku kiige. Kui ma aga tuppa tagasi tulin 5 minutit hiljem ei olnud mul enam mingit kiike puuri lae all vaid see lebas väga õnnetult puuri põhjas. :happy:
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Kiikedest

PostitusPostitas Mercar » 01. mai 2008, 09:12

Hulk ideid rotikiikede valmistamiseks. Paljud neist siit läbi käinud aga seal ilusti pildid juures, kohe hea vaadata mis põnevam tundub :)
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Järgmine

Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron