[Ülevaade] Voltrega "267B"

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

[Ülevaade] Voltrega "267B"

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2011, 12:51

Pilt
http://www.voltrega.com/

Mõõdud: 120cm x 59cm x 95cm
Hind: ~90 latti/~125 eurot/~1950 krooni
Saadavus: Läti (Dino Zoo poed)

Olen seda puuri nüüdseks juba pea kolm kuud kasutanud ja mõtlesin, et kirjutaks sellest siis veidi lähemalt.

Puur on hästi suur, seega igasse tuppa see ei mahu ja iga autoga seda ei transpordi vaatamata sellele, et see käib ka juppideks lahti. Selle puuri puhul kohe tunned, et võid lasta fantaasial lennata ja meisterdada sinna sisse igasuguseid huvitavaid asju. Mis mind kõige enam selle puuri juures võlus olid täismõõdus riiulid - ma pole kunagi armastanud neid Ferplasti nurgariiuleid, kuna need jätavad puuri keskele tühja ala, kust rott saab alla kukkuda. Olen vaimustatud ka suurtest ja mõnusa asetusega ustest, tänu millele saab rotte kenasti kätte ja puuri riiuleid ka lapiga pühkida.

Negatiivsema külje pealt ei sobi see kenasti inimestele, kellel on vaja oma rottide ja puuriga reisida. Esiteks ei kannataks see lihtsalt pidevat kokku-lahti võtmist ja teiseks võtab see isegi lahtivõetuna väga palju ruumi. Nadi on ka see, et väga suur osa puuri detailidest on plastikust, seal hulgas uste kinnitused. Rottide puhul tuleks need kinnitused kindlasti esimese asjana välja vahetada ja asendada traadist painutatud kinnitustega, muidu tuuseldab sul peagi elamises hulk rotte. Tähtis on veel ära mainida, et seda puuri on üksinda suhteliselt keeruline tõsta, seega üksi elavatele inimestele ma seda ei soovitaks.

Üldiselt olen ma selle puuriga suhteliselt rahul ja kui esimesest shokist selle suuruse osas üle saada, siis on see väga hea puur. Rottidele tundub ka nende kodu täitsa hästi meeldivat ja nad on sellesse väga kiindunud.

Minu puur näeb üldjoontest hetkel välja selline:
Pilt
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus

Re: Voltrega "267B"

PostitusPostitas Merily » 01. november 2011, 16:40

Hind on küll üllatavalt soodne! Arvestades sellega, et Jennyd on kallimad, kuigi juba pildilt on näha, et see puur siin on igatpidi parem. Ma arvasin, et maksid oma Voltrega eest terve varanduse, kui esimest korda nägin.
Minu jaoks oleks sellise puuri puhul negatiivseks küljeks kindlasti ka see, et riiuleid on puhastamiseks raske välja saada. Lapiga võib ju nühkida, aga kord kuus või tiheminigi tahaks päris seebi ja survepesuriga ka üle lasta.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Voltrega "267B"

PostitusPostitas Kissu (Teema autor) » 01. november 2011, 16:54

Kord kuus vett ja seepi näevad need riiulid ikka - veame kogu puuri vannituppa dushi alla. Tegelikult käivad need suured riiulid tunduvalt kergemini ära, kui Ferplasti riiulid vaid nelja pisikese liigutusega ning kõik need mahuvad läbi mõlema ukse välja. Samas on puur veidi ebastabiilne ilma nendeta, kuna tegu on väga hiiglasliku puuriga. :)

Selle firma puurid olid üldse soodsa hinnaga - neil on ka erinevaid hamstri, küüliku ja linnu puure. Ainus häda nende juures on see, et uste kinnitused tuleb suure tõenäosusega tõhusamatega asendada.

http://www.voltrega.com
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist