Kahe puuri ühendamine

Puurid, sisustus, mänguasjad ja palju muud.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 25. november 2009, 16:26

Kas kellelgi on head mõtet, kuidas saaks kaks võrepuuri omavahel ühendada (või mistahes kahte puuri)?
Hetkel on mul nii, et kõige all on (vist) hamstripuur (kunagi elasid mul seal hamstrid, aga see küllalt suur, 3 korrust ka) ja selle otsa on traatidega kinnitatud veel umbes sama suur linnupuur. Ja nüüd sellele puurile tahaksin lisada kolmanda puuri - see on puust (ärge öelge, et see hakkab haisema, ära pane :D, kõik on läbi mõeldud) ning ta peaks olema praeguse puuri kõrval (!). Ehk siis nende kahe puuri vahel peaks olema tunnel või muu selline, et rotid sinna liikuda saaks puurist välja minemata.

Pilt
Tegin joonise, punased peaksid olema teise puuri pääsemise viisid (kumbki neist).

Millest see vahekäik teha ning kuidas seda kinnitada?
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas Mercar » 26. november 2009, 11:12

Aga milleks lisada sinna tunnel? Miks mitte lihtsalt puure vastastiku panna? Oleks ju palju lihtsam. Eeldades, et need puurid on üsna rasked, siis vaevalt et rotid neid lahku ajada suudaks...
Lohe (geko liigist Rhacodactylus ciliatus)
[Pleig, Varglik, Murdjakääbik, Urglik, Vilks, Väle Kütt, Tahmanina]
Kasutaja avatar
Mercar
Hingelt Tartlane
Üldkorrapidaja
Üldkorrapidaja
 
Postitused: 3807
Teemad: 65
Pildid: 40
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas Merily (Teema autor) » 26. november 2009, 16:06

Jah, see mõte on mul endalgi peas läbi käinud, aga ei... See pole teostatav. Puuri uksi ei saa kuidagi kokku panna. Kõrgused on erinevad + muud probleemid.
Kalle, Ibäk, Ziblak, Sigur, Aili, Biru, Piu, Tärts, Ossa, Mustikas, Ants, Imbi, Kustav, Oskar.
Kasutaja avatar
Merily
Loomasõltlane
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2918
Teemad: 61
Pildid: 14
Asukoht: Viljandi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 29
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas lutsukas » 20. jaanuar 2010, 00:12

Ehituspoest või ehk isegi jyskist võiksid küsida - ehk on neil mingeid toruvariante?
lutsukas
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 10
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas zillinder » 07. juuni 2010, 21:51

minul oli ka poepuur + iseehitatud võrgust puur ja ühendasin nad ka kokku!
endaehitatud puuril lõikasin poepuuri suuruse augu ja keerasin traatidega kinni.
just veidiaega tagasi valmis ja pisikesed veel uudistavad. :o
zillinder
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 11
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas RotiSabake » 08. juuni 2010, 17:42

Mina arvan ka et mingi toruga mida nad närida ei saa.Või proovid teha midagi muud eks nuputa veel.Joonisel on see mitteotsene toru mõte parem neil endal huvitamav.
RotiSabake
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 66
Teemad: 13
Pildid: 3
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas WolfSweetie » 31. august 2010, 11:57

No näiteks mina ühendasin ka toruga kaks puuri kokku. Ehituspoest ostsin alumiiniumtoru (mis on veel eriti hea ja tore selle poolest, et tema pikkust saab muuta ja teda saab painutada just nii nagu endal vaja on..ja läbimõõt oli ka päris suur. No seda suurust annab poes muidugi ise valida). Tegelikult peaks see olema ventilatsioonitoru. Ta on niimoodi kokku surutud nagu joogikõrredki on sellest kohast, kust nad painduvad. (loodan, et ma liiga segaselt ei räägi :D) Igatahes, see maksis minul 45.- ja oli umbes meetri jagu pikk (kokkusurutuna kuskil 50cm). :happy:

Muidugi ma ei tea, kui vastupidav see on, aga usun, et täiesti normaalne.

Ainult, et ma mõtlesin enda jaoks palju parema lahenduse välja, mis võtab laua peal vähem ruumi ka. Ja seega on see toru mul lihtsalt kapis (kuigi plaan on sellest puuri midagi huvitavat teha). Ma tõstsin väiksema puuri suurema peale - väiksema plastpõhja võtsin ära ja suurema "laeukse" tegin lahti. Minujaoks on see imehea lahendus ja puur on ka kohe paljupalju suurem, huvitavam. :lol:

Edu! :)
WolfSweetie
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 2
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 31
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas ganna » 31. august 2010, 12:27

Väga abix toru on see, mille sees peenemad napsupudelid kingitusena koju tulevad. Tõsi, see ei paindu, aga kui põhi alt pexta, on rottidel lusti laialt pikemat aega & tasuta tuleb teine kätte kah. Nii et revideerige vanemate baarikappi, noored ;)
ganna
Õigekiri longab
 
Postitused: 149
Teemad: 7
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 52
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas cougar » 31. august 2010, 14:21

Mmm.. mis nipiga te seda toru siis pesete? Nagu Melker ei võtnud kõike terastraati oma veerenni pealt maha, nii peaks toru olema selline, et paigaldades kindel ja jäik (et ei pudene maha ning et rott seda lahti ei muugi), samas, kergesti teisaldatav kas siis ühte või teistpidi puhastamiseks. Sest et nad sinna pissivad (rada taga), on enam kui kindel.
Niiet kostke mulle selle peale, siis akkan kohe surimuri-kilakola inseneriks :)
Majahaldjate Heaolu Edendamise Selts ja Võlukunsti Ministeerium On Jobud Grupp teatavad: "Mehed, kes surmakuulutusi loevad, ei tea kunstist midagi!"
Kasutaja avatar
cougar
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1599
Teemad: 25
Pildid: 0
Asukoht: Rapla
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 57
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kahe puuri ühendamine

PostitusPostitas Kissu » 31. august 2010, 15:44

Tõenäoliselt on mugavam osta need Ferplasti torujupid ja nendest ehitada see läbikäik. Müüakse nii sirgeid, kui kõveraid ja läbi paistvaid ja mitte läbipaistvaid. Need on pestavad ja otsades on konksud ja augud, kust kinnitust läbi torgata. Lisaks ei ole karta, et ühe ööga puruks näritakse. ;-)
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline