verised ja kaklevad hiired

Miks mu hiir nõnda käitub? Kuidas hiired tavaliselt..? Ja palju muud. Kuidas ta teiste loomadega läbi saab?

Moderaator: triini22

Re: verised ja kaklevad hiired

PostitusPostitas Pinto » 28. märts 2010, 13:06

Alati ei saagi hiirte kaklemise põhjust tuvastada, kuid kipun arvama, et sul lihtsalt tahab üks teiselt bossi positsiooni käest võtta (tunneb end tugevamana kui teine). Kassi ja hamstri lõhn ei tohiks neid ärritada, kui need ka varem seal olnud.

Niisama sa neid kokku ära pane- tõenäoliselt on kohe üksteise kõri kallal. Äkki mahuks võrepuur terraariumisse? Siis saaksid nad üksteist nuusutada ja teineteise lõhna tunda. Iga päev vaheta siis ka neil asukohta (kord on üks võrepuuris, siis teine). Kui nad niiviisi tunduvad rahulikud paar päeva, siis võid üritada taas kokku lasta (paksud kindad kätte!).

Kui võrepuur terraariumi ei mahu, siis nad unustavad teineteise lõhna paranemise lõpuks ära ja siis on neid väga raske taas tutvustada. Terraariumisse vaheseina ehitamine on teine variant.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: verised ja kaklevad hiired

PostitusPostitas Tiina22 » 28. märts 2010, 13:33

ok ma vahetan siis hiirte asukohad ära ja pärast panen võrepuuri terraariumisse,kuna seal on piisavalt ruumi. Tahaks et nad suudaksid ikka koos olla,sest nad pole ju kunagi mul üksinda olnud.Loodame et ei tule siis retsi kähmlust ja hiired jäävad õnnelike ja tervetena siiski kokku elama;)
Tiina22
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 3
Pildid: 0
Asukoht: rakke
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 39
Sugu: Naine
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist