Hiired väljaspool puuri sõbrad, puuris kaklevad

Miks mu hiir nõnda käitub? Kuidas hiired tavaliselt..? Ja palju muud. Kuidas ta teiste loomadega läbi saab?

Moderaator: triini22

Hiired väljaspool puuri sõbrad, puuris kaklevad

PostitusPostitas Ketzike (Teema autor) » 10. november 2012, 14:34

Terekest! Juhtus siis selline asi, et ostsime liivahiire. Müüa ütles, et on 5 kuune, aga kodus avastasin, et ta ei saa olla 5 kuune, sest ta oli minu enda liivakast palju suurem ja arvasin siis, et ka tugevam, aga kui kasti sisse kokku panin siis uus üritas ennast kaitsta pannes käpa tema pea peale ja teda pesnud, aga kui panin akvasse siis minu liivakas läks talle kohe kallale ja uuel oli siis 3 haava, aga õnneks mitte väga suured. Hoidsin teda siis käes pani pea mu käe peale ja ma silitasin teda natuke. Nüüd on ikka tavaline nagu ennem, aga kokku ei julge ma neid enam panna.

NB! Kui minu liivakas läheb uuele natuke lähemale siis uus hakkab piuksuma ja hammastega lagistama.
Kasutaja avatar
Ketzike
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 57
Teemad: 16
Pildid: 7
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Tuju: Tõsine
Prindi postitus

Re: Uus liivahiir

PostitusPostitas triini22 » 10. november 2012, 16:26

Soovitan vaadata järgnevat teemat, seal on kirjas, kuidas tutuvustada ohutult üksteisele veel võõraid liivahiiri - LINK. Loe ka kindlasti seal viidatuid linke.

Kuidas sa muidu neid üksteisele tutvustasid? Kui akvasse panid, kas see oli põhjalikult puhtaks pestud (k.a puuri sisustus), uus aluspanu?
Liivahiirte omanikud ühinege: Eesti Liivahiirte Selts
Minu liivakate kodukas
Kasutaja avatar
triini22
Liivahiirte loss & Merisigala
Liivahiirte loss & Merisigala
 
Postitused: 1362
Teemad: 24
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 41
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 8 külalist