Suhtlemine läbi puuri

Miks mu hiir nõnda käitub? Kuidas hiired tavaliselt..? Ja palju muud. Kuidas ta teiste loomadega läbi saab?

Moderaator: triini22

Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas Lepacäps (Teema autor) » 01. aprill 2011, 23:46

Mul on kaks imearmsat hiiretüdrukut Midli ja Madli. Nüüd tuleb olude sunnil juurde ka nende isa Vanamees.
Tõre, tige ja puutuda ei lase. Tal oli küll kaaslane, aga tema läks olude sunnil teise ilma. Nüüd ta üksi kössitab ja kurvastab. Kokku ma neid ei lase, aga kuidas teha või paigutada puurid nii et nad saaksid omavahel suhelda ja Vanamees ei tunneks end väga üksinda vaid näeks, et on veel teisi kellega koos olla.. .Läbi puuri ikka, sest tittesid ei taha...
Noh et elu oleks talle ka rõõmsam. :dunno:
Lepacäps
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 18
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas Pinto » 02. aprill 2011, 00:00

Vanamehel kindlasti elu rõõmsam, et tüdrukud kõrval, aga Midli ja Madli võivad väga kergelt niiviisi isase lõhna pärast tülli minna ja see pole enam lõbus. Seega mina neid puure kindlasti lähestikku ei paneks.

Kui ta siuke tõre ja tige, siis ei julge väga ka soovitada, et noor isane kaaslane talle võtta. Kahjuks ei olegi selliste tigedikega muud teha, kui lihtsalt lasta tal elada, kuni tal elada antud on.
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas Lepacäps (Teema autor) » 02. aprill 2011, 00:10

Tegelikult on mul sellest isegi kahju, et tüdrukud selle tüübi pärast kaklema hakkavad.
Vanamees on raske aja üle elanud, ta oli pikalt hooletuses nii et ta oma kaaslase lihtsalt maha murdis ja nälja korral ära sõi. Nüüd on ta hirmunud ja nukker. Kahju hakkab loomast, tahaks midagi tema heaks teha et ta pole üksi... nuuns
Lepacäps
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 56
Teemad: 18
Pildid: 6
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas Pinto » 02. aprill 2011, 10:31

Kui sul võimalust on pidada kahte paari hiiri, siis võid kasutajaga MrRaikzz ehk kokkuleppele saada, et proovid, kas Vanamees võtab ühe tema pisikese hiirepoja omaks (ta elab ka Tartus ja tal pisikesed isased pojad, kelle sood eile ära määrasin, nii et saaksid kindlalt isase). Nad on veel väga noored ja üldiselt vanemad isased poegadele midagi ei tee. Eriti nii väikestele. Pisikese hiire transpordi ajaks võiksid panna ta emaste saepurusse, siis on Vanamehel arvamus, et talle toodi väike neiu ja kui ta hiljem aru saab, et polegi nii neiu, siis magatakse juba ilusti koos.

Kahju et on selliseid inimesi, kes oma loomad nii hooletusse jätavad....
Kasutaja avatar
Pinto
Üldmoderaator
Üldmoderaator
 
Postitused: 4375
Teemad: 115
Pildid: 21
Asukoht: Tartu lähistel
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas Liivas26 » 14. juuni 2011, 19:43

Mul on nii, et on kaks emast ja üks isane. Üks on mul suur puur ja sinna panin emased, ja teine on väike puur ja sinna panin isase. See väike puur on suure puuri sees ja nad saavad nõnda omavahel suhelda:D Mul nad ei ole emased läinud isase lõhna pärast omavahel kaklema, aga kui panin isase ja ühe emase kokku siis nad läksid kakelma. Verd tuli ka natuke, aga nüüd õnneks on haavd paranenud, Kui olen nad hästi korrkas kokku lasknud siis ei ole läinud kaklema. Aga pisikesi hiirepoegi ei taha ja sellepärast on isane ja emased eraldi puuris.
Liivas26
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 9
Teemad: 3
Asukoht: Saaremaa
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suhtlemine läbi puuri

PostitusPostitas TuhkruPoiss » 14. juuni 2011, 20:20

Kui emasel jooksuaeg siis suurima tahtmise juures suudavad ka läbi võre paarituda. Ei soovita nii hoida neid! Emased võivad ka isase lõhna pärast kaklema minna.
Tim & Chrys.
Kasutaja avatar
TuhkruPoiss
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1484
Teemad: 19
Pildid: 11
Asukoht: Rakvere, Lääne-Virumaa
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron