Peitus

Miks mu hiir nõnda käitub? Kuidas hiired tavaliselt..? Ja palju muud. Kuidas ta teiste loomadega läbi saab?

Moderaator: triini22

Peitus

PostitusPostitas Gerbil (Teema autor) » 06. november 2004, 19:00

Ma lasin liivakad enda voodi peale lahti, et saaksid veidi joosta (mul on 2-inimese voodi) . Siis hakkas Poisu Kuti (Kutt on noorem, ja äsja saabunud seltsiline Poisule) eest ära jooksma. Kui Poisu läks padja alla, siis Kutt hakkas teda otsima. Ta jooksis nii naljakalt edasi-tagasi, kui jooksis otse, siis viskas ennast teist pidi ja jälle tagasi :) . Siis ronis ta padja peale ja Poisu üritas võimalikult ruttu ja nähtamatult padja alt välja tulla, ja suure vuraga Kuti nina alt mööda minna. Kui nad suures jooksu/peitmise hoos olid, siis põrkasid vahest ootamatult kokku, ja nuusutasid teineteist. Vahest nad nagu poksisid, või teine "pani käpa sõbralikult Poisu seljale". Vahest nad mürasid ka, ja mitte ühtegi piuksu ei tulnud. Näod olid neil ka väga rõõmsad :P .
Kirjeldades ei saagi eriti aru mida nad lõpuks tegid, aga pealt vaadates võis vanduda, et mängivad peitust :P .
Otseselt mul küsimusi ei ole, aga kui keegi oskab nende käitumist põhjendada, siis ootan uusi postitusi :D .
Loomatu! {Barbara, Amanda}
r.i.p. ~Rotu, Roosi, Roberta, Ruudi, Ronja, Rosiina, Kutt~
Kasutaja avatar
Gerbil
Uudishimulik hiireke
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 905
Teemad: 76
Pildid: 11
Asukoht: Vinni vald
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Peitus

PostitusPostitas Andra » 06. november 2004, 19:08

Pane neile voodipeale üks tekk. Siis nad saavad selle alla minna ja seal pesa teha jne. Minu rottidele väga meeldib nii! :)
Andra
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 247
Teemad: 26
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist