Lehekülg 1/1

Arstid Papagoidele?

PostitusPostitatud: 28. veebruar 2019, 21:29
Postitas Enija
Tere, hakkan endale just papagoid saama ning olen kuulnud, et neile on vaja sellist arsti kes oskab lindudega tegeleda? Saan lihtsalt looma arsti juurde minna või pean otsima kindla arsti? Tahan väga papagoid kuid ma ei taha, et lind sureks suvalistesse haigustesse kui õiget arsti pole. Kas oskate soovitada häid arste mu linnu jaoks? On mingeid kindlaid või saan minna suvalise arsti juurde? Kõige mugavam oleks muidugi arst Läänemaal kuid olen nõus sõitma ka muudesse kohtadesse.

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitatud: 01. märts 2019, 14:29
Postitas nuki8
Enne arstile minekut pead nagunii ette helistama. Siis nad ütlevad, kas ravivad linde või mitte. Või siis teavad soovitada mingit teist kliinikut.

Kui õpid linnu eest hästi hoolitsema, siis ta eriti haigeks ei jää. Lihtsamaid probleeme on võimalik koduste vahenditega ravida.

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitatud: 01. märts 2019, 16:02
Postitas Enija
Ei mõtlegi eriti linnu haigeksjäämise pärast. Lihtsalt tavalised checkupid (ei oska seda eesti keeles ütelda.). Haigusi oskan suuremalt osalt ise jälgida kuna olen enne välismaal kah linde pidanud.

Re: Arstid Papagoidele?

PostitusPostitatud: 02. märts 2019, 08:40
Postitas nuki8
Siis on hästi. Kõige lihtsam ongi kliinikud läbi helistada ja küsida. Tallinnas kiidetakse väga seda kliinikut, kus on loomade kiirabi. Olen seal oma linnule head abi saanud. Ülevaatus oli juba professionaalne. Meil oli ka tegu väga spetsiifilise probleemiga, mis vajas kirurgilist sekkumist.