kaeluspapagoi vist haige

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

kaeluspapagoi vist haige

PostitusPostitas Kaeluspapagoid (Teema autor) » 26. jaanuar 2016, 14:01

Tere!
Mul on 2 papagoid aga üks nendest on vist haige. Ta magab päevad läbi. Samas aga käib normaalselt söömas, joomas ja ta laulab palju. Ma ei usu et see on väsimusest kuna ta läheb kell 10 magama ja nädalapäevade hommikuti ärkab kell kolmveerand seitse (kuna mul kooli vaja minna). Ta on ka taltsutamata niiet talle lähedale ma talle väga ei saa. Kas peaks arsti rääkima?
Tänan ette! :-)
Kaeluspapagoid
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: kaeluspapagoi vist haige

PostitusPostitas nuki8 » 26. jaanuar 2016, 18:20

Arstiga võib alati rääkida. Neile saab e-kirja saata või helistada. Haigel linnul on kindlad tundemärgid. Turritamine, loid olek jne. Praegu on pime aeg samuti. Aga kui kahtled, siis alati küsi arstilt nõu. Võimalik, et pidevalt tukkuval linnul on miski aine puudus. Lind on nii väike olevus, et kui probleem juba liiga selgelt näha, võib abi juba hiljaks jäänud olla. Sul on hea teise linnuga võrrelda.

Minu linnud sätivad juba õhtul kell seitse ennast õrrele ja kella kaheksa ajal tukuvad pooleldi.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline