Hiired papade puuris

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Hiired papade puuris

PostitusPostitas Viiruarmastaja (Teema autor) » 16. august 2014, 08:30

Tere!

Mul on selline probleem et minu toas käivad hiired papagoi puuris seemneid söömas...Oleme pannud lõksud üles jne jne...Aga nad on nii kavalad et jalutavad nendest ikka mööda ja lähevad aina puuri poole.Eile,kui ma papad tuttu panin ja ise veel voodis raamatut lugesin,siis 3 hiirt panid jooksuga papade puuri poole...Ma siis jälgisin neid hiiri ja ma nägin et nad lihtsalt ronisid mööda puust kappi üles,siis otsisid vahe katte ja puuri vahelt ja pugesid puuri sisse.Papagoid küll magavad ülemisel õrrel ja toidukauss on puuri ukse juures ehk siis papadest umbes 30 cm kaugusel,aga ma ikkagi kardan nende tervise pärast kuna olen kuulnud,et hiired võivad papagoi maha murda ja seda ma ei tahaks kuna nad on mulle kõige kallimad lemmikud mu elus :)


Päikest!
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Hiired papade puuris

PostitusPostitas nuki8 » 16. august 2014, 08:38

Minul käis rott papagoipuuris toitu söömas ja lõpuks näris papagoil kõri läbi enne kui jaole sain. See käis väga kiiresti. Soovitan tõsiselt midagi ette võtta. Hiired levitavad ka haigusi. Tee puur hiirekindlaks.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiired papade puuris

PostitusPostitas Viiruarmastaja (Teema autor) » 16. august 2014, 11:17

Eile püüdsin teha...Katsin linadega niimoodi kinni et ei saa sisse...Ja siis passisin terve öö üleval...Ma tõesti kardan nende pärast väga väga
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Re: Hiired papade puuris

PostitusPostitas nuki8 » 16. august 2014, 16:00

Kas sul puuris on augud sees? Ehituspoes müüakse papagoide puuri tegemiseks võrku. Osta väikeseauguline võrk. See ei ole üldse kallis. Meeter peaks maksma mõni euro ainult.
nuki8
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1701
Teemad: 102
Pildid: 18
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Hiired papade puuris

PostitusPostitas Viiruarmastaja (Teema autor) » 18. august 2014, 11:38

Yay!Saime hiirtest peaaegu et lahti...Nad on oma teekonna täpselt ette näidanud niiet ma teadsin kust nad sisse saavad jne jne...Panin lõkse igale poole nende teekonnale ja hetkel ei ole mitte ükski hiir papadeni päris jõudnud kuna tee peal on nii palju näksimist :D Papagoid on ka palju rõõmsamad ja seltsivamad :D
Kasutaja avatar
Viiruarmastaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 62
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 21
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline