Lehekülg 1/1

Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitatud: 15. juuli 2014, 00:32
Postitas kerluusha
Kas peale dr. Joosti on veel usaldusväärseid arste, kes oskaks papagoide tervise kohta midagi öelda? Mul on mure nümfkakaduuga, aga arst on puhkusel ja saab meiega tegeleda alles järgmisel esmaspäeval. Linnul tundub olevat ülemiste hingamisteede infektsioon. Algas pideva aevastamisega, seejärel paistetas üks ninasõõr üles ja punetab. Nüüd ilmnes eriti muret tekitav sümptom - ninasõõr on niiske ja "tatine". Käitumine on linnul sama nagu alati, sööb ja joob ka ilusti. Kas kellelgi on veel sellist muret oma linnuga olnud ja kuidas asi lahenes?

Aga minu põhiküsimus on siiski see, et millise arsti poole võiks veel pöörduda? Dr. Joost on meile kunagi antibiootikume välja kirjutanud, aga kuna me koguseid ei tea, ei saa kliinik ilma arstita aidata. :sad:

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitatud: 16. juuli 2014, 14:26
Postitas polina
Oeh, olen minagi sama murega olnud kunagi. Dr Joost oli mingi ajani ainuke, kes tõesti näitas hoolivust ja teadmisi üles kui oma linnumurega tema poole pöördusin. Kuna tal käed jalad koguaeg tööd täis ja ei saa alati vastuvõtule nii lihtsalt(kuigi telefonitsi annab ta ka suurepäraseid juhtnööre),
siis avastasime sellise koha ja sellise arsti nagu Aleksander Semjonov!
http://www.vetdiagnostika.eu/personal

Kiidusõnu jätkub ainult. Keelemurega ei pidanud tegelema, seda ei pea ka kartma;) Sain tookord diagnoosi kätte ja juhiseid mida teha oma viirpapagoi pugupõletiku puhul.

Muidu ma soovitaks ise punast lampi sinu linnule. Sellised nagu farmides nt on. Minu oma meisterdas mu mees valmis. Lambipirni pole raske leida ja kõik muud vidinad leiab bauhofist ka.

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitatud: 30. august 2014, 09:20
Postitas Pootsman
http://www.vetdiagnostika.eu/personal DVM Aleksander Semjonov.
Töötab ka loomaaias. Kliinikus ravib eksootikuid ja linde.

Re: Lindudega tegelevad arstid

PostitusPostitatud: 01. september 2014, 13:17
Postitas Wowee
Kas keegi oskab öelda, kui palju seal visiiditasu on?