Lehekülg 1/1

Suled

PostitusPostitatud: 16. veebruar 2011, 16:40
Postitas stintsukas
Tere, mul siis selline kohutavalt suur probleem et tulin täna koolist, just tulingi ja nägin et terve puuri ümbrus ja ka puuri põhjas on sulgi täis. Üks selline suur, tiivaotsa poolne sulg oli ka. Tavaliselt oleme teinud puuriukse hommikul lahti, aga nüüd enam ei saa kuna tuba läheb külmaks ja uks peab lahti olema. Kas siis selle igavuse tõttu, hoolimatta sellest et tal on ka mänguasju, võis ta endal kõik need välja nokkida, või siis on tõesti sulgimisperiood. ning kui ei ole kas ma peaksin midagi tegema et seda lõpetada?

Re: Suled

PostitusPostitatud: 17. veebruar 2011, 19:35
Postitas Annie
Ta on ilmselt puuris lennata üritanud, võib-olla ehmus millegi peale ja siis hakkas liiga rabistama. Sulgimisperiood ilmselt nii äkki ei tule ja igavusest ta vast ka nii palju sulgi äkitselt korraga välja ei kitku.

Re: Suled

PostitusPostitatud: 17. veebruar 2011, 21:21
Postitas stintsukas
tänan väga :) nüüdsest hoiame ka puuri ust lahti ja radiaatorid võimalikult soojad kuna saime kõik ikka päis suure šokki.

Re: Suled

PostitusPostitatud: 01. oktoober 2011, 19:10
Postitas littlebibi
Tere! Et mul on siis ka probleem, et mul on isasel viirul peapealt suled hõredamalt, mõnes kohas on isegi nahka näha. Mul pole õrna aimugi, millest see on, avastasin selle umbes kolm-neli päeva tagasi ja asi pole momendil hullemaks-paremaks läinud. Algselt mõtlesin, et äkki on asi selles, et nad ei saa enam emasega läbi ning jälgisin neid pikemat aega, kuid ei olnud seal ka midagi. Ei teagi nüüd, mis lahti on, kas kellegil on kogemusi või teavad, mis asi see olla võiks? :dunno:

Re: Suled

PostitusPostitatud: 01. oktoober 2011, 20:22
Postitas Annie
Võib-olla on tal lihtsalt sulgimisperiood. Ma ei ole küll tähele pannud, et minu omadel sel ajal pea rohkem paljas paistaks, aga kui uued suled tulevad, siis on peas neid nö siiliokkaid küll palju.