Suled

Küsimused ja arutelud tervise teemadel.

Moderaator: Annie

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Suled

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 16. veebruar 2011, 16:40

Tere, mul siis selline kohutavalt suur probleem et tulin täna koolist, just tulingi ja nägin et terve puuri ümbrus ja ka puuri põhjas on sulgi täis. Üks selline suur, tiivaotsa poolne sulg oli ka. Tavaliselt oleme teinud puuriukse hommikul lahti, aga nüüd enam ei saa kuna tuba läheb külmaks ja uks peab lahti olema. Kas siis selle igavuse tõttu, hoolimatta sellest et tal on ka mänguasju, võis ta endal kõik need välja nokkida, või siis on tõesti sulgimisperiood. ning kui ei ole kas ma peaksin midagi tegema et seda lõpetada?
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suled

PostitusPostitas Annie » 17. veebruar 2011, 19:35

Ta on ilmselt puuris lennata üritanud, võib-olla ehmus millegi peale ja siis hakkas liiga rabistama. Sulgimisperiood ilmselt nii äkki ei tule ja igavusest ta vast ka nii palju sulgi äkitselt korraga välja ei kitku.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suled

PostitusPostitas stintsukas (Teema autor) » 17. veebruar 2011, 21:21

tänan väga :) nüüdsest hoiame ka puuri ust lahti ja radiaatorid võimalikult soojad kuna saime kõik ikka päis suure šokki.
Kasutaja avatar
stintsukas
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 11
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suled

PostitusPostitas littlebibi » 01. oktoober 2011, 19:10

Tere! Et mul on siis ka probleem, et mul on isasel viirul peapealt suled hõredamalt, mõnes kohas on isegi nahka näha. Mul pole õrna aimugi, millest see on, avastasin selle umbes kolm-neli päeva tagasi ja asi pole momendil hullemaks-paremaks läinud. Algselt mõtlesin, et äkki on asi selles, et nad ei saa enam emasega läbi ning jälgisin neid pikemat aega, kuid ei olnud seal ka midagi. Ei teagi nüüd, mis lahti on, kas kellegil on kogemusi või teavad, mis asi see olla võiks? :dunno:
Bibi # Miia ja Amadeus
Kasutaja avatar
littlebibi
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 33
Teemad: 4
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 27
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Suled

PostitusPostitas Annie » 01. oktoober 2011, 20:22

Võib-olla on tal lihtsalt sulgimisperiood. Ma ei ole küll tähele pannud, et minu omadel sel ajal pea rohkem paljas paistaks, aga kui uued suled tulevad, siis on peas neid nö siiliokkaid küll palju.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist

cron