Joogipudel

Millist varustust vöötorav vajab - puur, sisustus, mänguasjad jne.

Moderaator: v66dik

Joogipudel

PostitusPostitas karks2 (Teema autor) » 07. veebruar 2011, 09:04

Kui suur peaks joogipudel olema? Mul endal on 250ml aga see on vist natuke suur. Kui tihti tuleks pudelis olaevat vett vaheteda, et see liiga vana ja seisnud ei oleks?
Pööra nägu päikese poole ja varjud jäävad selja taha.
Kasutaja avatar
karks2
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 55
Teemad: 1
Pildid: 0
Asukoht: valga
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 26
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Joogipudel

PostitusPostitas nuff » 07. veebruar 2011, 16:43

Minul on vöödikutel suured veepudelid, kuid ma ei pane neid ääreni vett täis. Eelmisel suvel hirmsa palavaga vahetasin vett iga päev. Paari päevaga tõmbas topsi nurgad rohekaks. Talvel vahetan 4-5 päeva tagant. Kui olen olnud külmemal ajal reisul, siis on sama vesi olnud terve nädala.
nuff
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 570
Teemad: 10
Pildid: 0
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudel

PostitusPostitas Arks » 05. veebruar 2012, 10:31

Mis firma joogipudelid teil on? Minul on Trixie oma ja sellega on niisugune lugu, et kui õhtul vett täis panna, siis on hommikuks ise tühjaks tilkunud. Kas oskate midagi kvaliteetsemat soovitada?
Arks
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 8
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Joogipudel

PostitusPostitas v66dik » 05. veebruar 2012, 12:23

Meil oli suure pudeliga sama probleem. Mis firma pudeliga tegu oli, ei mäleta enam. Meie vahetasime siis ühe suure pudeli kahe väiksema vastu - Ferplast Drinky mini 75 ml (ümmargune pudel) ning kõik ok. Olemas ka sama firma väike 150 ml pudel, mis samuti peab vette. Seda kasutame tavaliselt lisapudelina, kui peame kodust paar-kolm päeva ära olema. Vaatasin, et need pudelid müügil ka Bosse e-poes. Saad sealt enne poodi ostama minekut täpsemalt järgi uurida.
Kahe vöödiku väikestest joogipudelitest vahetame vett umbes iga 2-3 päeva tagant. Suvel tihedamini.
Kasutaja avatar
v66dik
Vöötoravate varakamber
Vöötoravate varakamber
 
Postitused: 247
Teemad: 5
Pildid: 19
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Varustus

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline