Küünte lõikus

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

PostitusPostitas Sandra » 21. jaanuar 2005, 13:11

Küüsi lõigata on kerge kui üks hoiab kinni ja teine lõikab! Mina olen ainult isasel rotil küüsi lõiganud, sest teised teevad endale maniküüri ise, õnneks teevad ise, sest küünte lõikamine mulle eriti ei meeldi!
Tuhkrukasvatus Quicksilver http://quicksilverferretry.weebly.com
Kasutaja avatar
Sandra
Quicksilver
Tuhkrutelk
Tuhkrutelk
 
Postitused: 630
Teemad: 17
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Küünte lõikamine?!

PostitusPostitas Laura188 » 21. jaanuar 2005, 13:42

Mina pole oma rottide küüni kunagi lõiganud. :roll:
Kõige suurem põhjus on see, et ma kardan et lõikan mõõda, valesti, valusasti jne...Ma ei tahaks et nad haiget saavad ja ei julge. :(
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Küünte lõikamine?!

PostitusPostitas nuu » 21. jaanuar 2005, 19:33

laura188 kirjutas:Mina pole oma rottide küüni kunagi lõiganud.

Kui neil küüned murduma ei kipu, siis pole sellest midagi. Ilmselt saavad nad siis ise oma küüned lühemaks näritud/kulutatud.
Kasutaja avatar
nuu
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 501
Teemad: 46
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 44
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas -catz- » 22. jaanuar 2005, 00:41

Ma pole kaa viimasel ajal oma roti küüsi lõiganud.Aga tegelikult peaks, sest need on tal juba jumala teravad-tõesti jääb selline mulje, nagu mul oleks kodus kass. Käed ja nägu on kõik pisikesi kriipsukesi täis.
Minu liivapaberi aktsioon kukkus kolinal läbi. Teipisin rotile ruudu liivapaberit joogipudeli alla ja 5 minuti pärast lähen vaatan ja mida ma näen-liivapaber vedeleb puurist väljas(mu rott viskab kõik tema meelest ebavajaliku puurist välja).
-catz-
Tihe külaline
Tihe külaline
 
Postitused: 118
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Endised kasutajad » 28. oktoober 2005, 10:23

Mina ei lõiganud oma rotil mitte kunagi küüsi. Arst muudkui väitis, et väike veel ja väike veel, aga rott juba kahe aastane. Väike? Lõpuks julges arst välja öelda, et minu rotil polegi vaja küüsi lõigata. Ta ütles, et tuleb küüsi VIILIDA:D! No minge te arstid kah!
Endised kasutajad
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 9885
Teemad: 280
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist