Rott hammustas endale keelde.

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Rott hammustas endale keelde.

PostitusPostitas Lind1100 (Teema autor) » 18. august 2007, 10:20

Lugu on siis selline.
Eile õhtul rott hüppas voodi pealt maha. Natuke aega seisis paigal, siis hooksis teise toa otsa. Ma panin tähele et ta jooksis kuidagi imelikult. Justkui võpatades või longates. Esimene mõte oli muidugi et jalaga juhtus midagi. Rott piiksatas kui ma ta üles võtsin, kuid jalg tundus terve. Nägin et rotil oli hoopis suu ja nina verised. Porfüriin see igatahes ei olnud kuna see veri oli hoopis helepunane. Kui ma siis roti sülle võtsin nägingi et vaene loomake oli endale keelde hammustanud. :umm:

Loomakesega paistab kõik praegu enamvähem korras olevat. Sööb ilusti. (Ja üritab kapi otsast šokolaadi kätte saada, kuigi ma ei luba.) Eile õhtul kui see asi juhtus tundus rotike natuke ettevaatlik. Ju siis oli valus. :sad:

Kas on midagi mida ei tohiks nüüd rotile anda või midagi mida peaks andma?
Inimesed, märgake head, mitte halba! Kõik pole nii nagu paistab.
Ettevaatust, rott on väljas!
Kasutaja avatar
Lind1100
Rottloom.
Mängujuht
Mängujuht
 
Postitused: 2569
Teemad: 36
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 30
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rott hammustas endale keelde.

PostitusPostitas Kissu » 18. august 2007, 10:38

Mina soovitaks anda jogurdeid jms. pehmemat toitu. Kindlasti mitte tugevalt soolast/haput või muud väga maitsekat. Suuhaavadele peaks mõjuma hästi näiteks hapukoor (natukene). Sa pead ka jälgima, et see ikka ära paraneks, kuna selliste kuumade ilmadega võib haavadega igasugu koledaid asju juhtuda.
(\(\
(>'.')
(~(")(")
Kasutaja avatar
Kissu
Mental health will soon be yours..
Administraator
Administraator
 
Postitused: 10146
Teemad: 936
Pildid: 1303
Asukoht: Tartu/Jõhvi
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 40
Sugu: Naine
Tuju: Unine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Ahrefs [Bot] ja 1 külaline