Millil kael verine

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Millil kael verine

PostitusPostitas Laura188 (Teema autor) » 02. november 2005, 14:03

Millil oli ükskord kael verine, katki polnd aga muidu verine oli küll.
Tal on väga pikad ja teravad küüned ja lõigata neid ei oska ning loomaarsti juurde pole ka enam raha minna alles oli Tupsul kasvaja ära lõikamine.
Laura188
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 234
Teemad: 20
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Millil kael verine

PostitusPostitas tirinipi » 03. november 2005, 00:18

laura188 kirjutas:Millil oli ükskord kael verine, katki polnd aga muidu verine oli küll.
Tal on väga pikad ja teravad küüned ja lõigata neid ei oska ning loomaarsti juurde pole ka enam raha minna alles oli Tupsul kasvaja ära lõikamine.

Avab kaua, kuid all on väga head pildid, kuidas lõigata küüsi http://rat.narod.ru/exibit/exibits6.html
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Millil kael verine

PostitusPostitas Molly » 03. november 2005, 15:25

Mina veel suht algaja rotipidaja ja siin oleks vist targemate nõu vaja, kuid äkki on sinu rotul parasiidid. Minu kadunud Mirka kraapis end ka mõned korrad veriseks, kuid vaid siis, kui parasiidid endast märku andsid. Äkki peaksid jälgima, kui sageli su rotu end kraabib? Nüüd on mul terved rotud (ptüi, ptüi, ptüi) ja nemad end niimoodi jõuliselt veriseks ei kraabi- pigem pesevad õrnalt. Kui su rotu end ikka suht pidevalt ja jõuliselt sügab on asi paha ja siis oleks ikka vaja arsti juurde minna. Mina olen hiljuti oma rotu kaotanud ja lähtun sellest, et parem karta, kui hiljem kahetseda.
Molly
Rotipesa
Rotipesa
 
Postitused: 969
Teemad: 46
Asukoht: Paldiski-Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 65
Sugu: Naine
Prindi postitus

PostitusPostitas tirinipi » 03. november 2005, 21:45

Veel võib olla sügamise põhjuseks allergia (toit, allapanu, jne.)
Mul poiss kratsis endal kaela karvutuks. Tuli välja, et viga oli toidus, kuigi varem tal selle toidu vastu allergiat ei olnud. Selle jaoks tuli ta panna dieedile).
Tuhkruplika Bonita (uues kodus). Zelda R.I.P.
Väike kutsu Zayka
kontakt tirinipitiri@gmail.com
Kasutaja avatar
tirinipi
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 582
Teemad: 16
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 44
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist