Rotil oli pea viltu, suri

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Rotil oli pea viltu, suri

PostitusPostitas Kiskaah (Teema autor) » 24. oktoober 2015, 09:41

Hei!Umbes kaks nädalat tagasi, kui meie hiir meie seast lahkus, jäime erilise ettevaatlikkusega vaatama kõiki teisi loomi ka. Et meil oli üks hetk kodus 3 deegut, 2 rotti, 2 hiirt, 1 küülik, 1 koer, siis ühe hiire lahkumine tegi jube ettevaatlikuks.. ühel hetkel märkasime, et meie üks natuke närvilisem rott Volli hoiab pead paremale poole viltu. Ja püsivalt, kogu aeg nii. Vahepeal raputas, siis jälle hoidis rohkem. Kõrv ise oli puhas.
Eile õhtul hakkasime magama jääma, panin rottidele süüa. Mõlemad jooksid rõõmsalt vastu uksele, kõik tundus igati okei olevat. 20 minutit hiljem käis üle toa siuke.. turtsatuse hääl. Veel naersime, et nii armas hääl. Siis käis kohe uuesti. Siis enam armas polnud. Kolmas kord käis veel pooleldi ja siis oli vaikus. Halb enne mu sees pani telefonis taskulambi põlema ja Volli oli surnud. Need hääled olidki need, mis Ta enne suremist tegi. Ta oli kukkunud külili, käpad sirutatult ette. Keel oli veidi sinakas, limaskestad ka pigem sinakad kui roosad. Samas lämbumist kui sellist ei kahtlustaks. Robert oli Tema juures.Keskkõrv? Keskkõrvapõletik? Mis see olla võis? :(
Kasutaja avatar
Kiskaah
deegutrio, hamstrineiud ja meeter taksi. ♥
Uudistan
Uudistan
 
Postitused: 40
Teemad: 5
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 25
Sugu: Naine
Tuju: Õnnelik
Prindi postitus

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline