Rotitohtrit Tallinnas

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Rotitohtrit Tallinnas

PostitusPostitas nofu (Teema autor) » 03. september 2015, 22:51

Tere, tegu on minu esimese postitusega siin foorumis :) kahjuks sellisel teemal.

Mul on kaks isast rotti, umbes 7 kuused. Viimase paari nädala jooksul olen avastanud, et neil on hingamisega mõningaid probleeme. Põhiliselt kuuldavam nuhistamine ja vahel selline vaikne prõgisemine/podisemine lisaks (nagu oleks nina tatine). Paar korda olen kuulnud ka piiksuvat hingamist. Nina ümber seda punast ka aeg ajalt. Muidu käituvad nagu kõik korras ja aktiivsed, uudishimulikud edasi :). Kahtlustan mycoplasmat. Olen neile üritanud anda tumedat šokolaadi (ega nad eriti ei taha seda), hoida soojas ja heas ja pakkund igasugu maitsvat tervislikku söögiks, kuid siiski ei ole hingamine paremaks läinud.

Ilmselt tuleks nendega vist arsti juurde minna ja mingid rohud saada? Kas keegi teab soovitada mõnda loomaarsti Tallinnas, kes rottidega hea on? Lisaks kuna mul pole aimugi, siis mis selline visiit maksma läheks, keegi kursis? (minema peaks nii kui nii, aga hea oleks vaimselt selleks valmistuda :D)
nofu
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Rotitohtrit Tallinnas

PostitusPostitas darkhelen » 04. september 2015, 15:37

Pisiloomadega on Tallinnas tegelemas 2 kliinikut Billy, kus ma kindlat loomaarsti välja tuua ei oska, küll aga tean et mitmed pisiloomade sh rottidega, just seal käivad ja Tatari, kus dr Joost töötab.

Hinnakirju ma välja tuua ei oska, kõik oleneb ravist. Kuid visiiditasu on Tataris 16 euri ja Billys 23 eurot.
“Kui tegeled palju inimestega, hakkad paratamatult loomi armastama.” Jack London
Kasutaja avatar
darkhelen
Küülikuküla
Küülikuküla
 
Postitused: 655
Teemad: 19
Pildid: 9
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 36
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Rotitohtrit Tallinnas

PostitusPostitas roberta » 05. september 2015, 18:21

Billy Loomakliinikus tegeleb rotikestega dr. Silvia Maarja Selirand. Asukohaga Ehitajate tee 103a ja telefon 6570310.
Kasutaja avatar
roberta
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 1181
Teemad: 8
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline

cron