epilepsia?

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

epilepsia?

PostitusPostitas helectra (Teema autor) » 27. jaanuar 2005, 15:27

No nii, nüüd on minu täiesti terve rotijurakas muutunud üle öö tudisevaks ja magavaks rotiks. Asi hakkas pihta eile öösel, mil ma avastasin šaariku puurist krampides ja suust voolas tal ila. Krambid olid sellised vahelduvad ning nende vahepeal tundis ta ennast suhteliselt hästi.
Täna hommikul jooksin siis arsti juurde. Üldiselt läks nii nagu ma kartsin, sest eestis ju näriliste spetsialiste ei ole ja piirduti ainult röntgeniga (see talle eriti ei meeldinud ning kutsus esile uued krambid). Igatahes välistatisime mürgituse, traumad ja kopsupõletiku. Arsti ainukeseks kahtluseks jäi idiopaatiline epilepsia ja kesknärvisüsteemi haigused. Uurisime lisaks veel igasugustest raamatutest, aga midagi tarka me ei leidnud. Nii me siis saimegi nädala ajase antibiotsi kuuri, et välistada muid põletikke, mida me võibolla ei diagnoosinud ja kogu lugu.
Kahjuks on šaariku seisund küll siuke, et ma kardan, et varsti läheb ta üle vikerkaaresilla Vanale Paksule külla :(
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Urrloom » 27. jaanuar 2005, 16:46

Kohutav - nii järsku ja midagi teha ka vist ei anna... Loodetavasti peab ta ikka vastu ja saab tervemaks.. Ole tugev!
Urrloom
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 71
Teemad: 3
Teda kiideti: 1 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

PostitusPostitas Liisa » 27. jaanuar 2005, 16:47

Pakuks infarkti, aga see ei seleta, miks tal röntgeni tegemise peale uus hoog tuli. :roll: Loodan, et see siiski midagi on, mis mööda läheb. :(
Liisa
Pere liige
Pere liige
 
Postitused: 2083
Teemad: 201
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 45
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: epilepsia?

PostitusPostitas helectra (Teema autor) » 28. jaanuar 2005, 12:26

ei tea kas see on antibiotsist või millestki muust, aga šaarikon juba tunduvalt kõbusam :) võtab juba pisut sööki ja teeb laual kiiremaid ringe
helectra
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 172
Teemad: 10
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus


Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 6 külalist