Kasvajatest

Kas on viga, mis on viga, mis teha, kuidas vältida jms. Kõik terviseprobleemid, mis rotiga ette tulla võivad.

Moderaatorid: E4-, Amelia

Foorumi reeglid
Kui sinu lemmikul on tõsisem probleem tervisega, soovitame pöörduda koheselt loomaarsti poole, mitte jääda foorumis vastuseid ootama. Loomaarstile võib alati ka helistada ja nõu küsida.
[Nimekiri Eesti loomakliinikutest koos kontaktinfoga][Loomapoed ja kliinikud]

Re: Trollil kasvaja

PostitusPostitas algaja » 13. november 2012, 18:05

paraboa kirjutas:Tean , et pahaloomuline .Isegi kui mul endal oleks illusioone olnud , siis kliinikust ka öeldi . Lihtsalt tunnen rõõmu , et mu priske tibuloom praegu kõbus on ja loodan kõige paremat , aga ise püsin uute märkide suhtes valvel .
Praegu on küll mõnus vaadata , kuidas sõbrake taastub.Mineraalkivi , mida kuude kaupa ei puututud läheb niiet puru lendab ja tüüp on hakanud hapupiimaga kama sööma (hapupiima toodab mul see piimaseen , mis pidi n+1 haigust ravima) Ja hea sõbra soe karvane külg on ka suurepärane soenduskott :)

Huvitav tõesti, et ka minu Gudmundile hakkas mineraalkivi ühe hetkel hirmsasti meeldima, läks pisut aega, siis hakkas ta kaalu kaotama ja muutus loiuks - vere analüüs näitas: kasvaja. Kahjuks oli see kuskil siseorganites, nii, et opereerida ei saanud...
algaja
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 54
Teemad: 9
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kasvajatest

PostitusPostitas Liv » 20. november 2013, 13:53

Leidsin ühe artikli kasvajate ja elamistemperatuuri seoste kohta. Uuriti küll hiiri, aga võib-olla kehtib see mingil määral ka rottide puhul. Igatahes, avastati, et kasvajarakkudega "nakatatud" hiirtel, kelle keskkonnatemperatuur oli 30-31 kraadi, arenesid kasvajad aeglasemalt ja tekkis vähem siirded kui hiirtel, kes elasid temperatuuril 22-23 kraadi. Kui neile anti valida, siis eelistasid kasvajaga hiired isegi 38-kraadist ruumi. Mine tea, on keegi märganud ka rottide juures midagi sarnast?

Link: http://www.the-scientist.com/?articles. ... -Immunity/
Väikeste asjade võlud.
Liv
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 23
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 38
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Kasvajatest

PostitusPostitas hamsterkiku10 » 14. aprill 2014, 18:30

Mul rotil oli rasvkasvaja, mis oli pärilik. Täna käis opil ja mingi viis tundi on möödas. Kui rott pärast operatsiooni nii vähe aega toibunud, kas tal kavaja eemaldatud kohast veritseda tohib (hästi vähe)? :dunno: Muidu ta sööb juba natuke, juua ei taha ning närib aluspanu, maiustusi. Operatsiooni kohta ütles arst, et oli rahuldav, kuid viimane aeg see eemaldada. Loodan, et toibub hästi :scared: :hurt:
hamsterkiku10
Peaaegu põliselanik
Peaaegu põliselanik
 
Postitused: 167
Teemad: 6
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kasvajatest

PostitusPostitas BLackRat » 06. juuli 2014, 19:01

Minu Dellal on ka tekkinud kasvaja :( Saba all, alguses oli selline väike kühm, aga aja jooksul on see suurmaks läinud. Teda ennast ei tundu see segavat, sest ikka on sama aktiivne ja kuidas loiuks ja väsinuks ka pole muutunud. Isu on ka ikka sama suur. Siis vist pahaloomuline pole?
Minna & Diesel
Until one has loved an animal, a part of one's soul remains unawakened ― Anatole France
Kasutaja avatar
BLackRat
Kodustatud
Kodustatud
 
Postitused: 242
Teemad: 10
Pildid: 7
Asukoht: Tartu
Teda kiideti: 1 korda
Vanus: 28
Sugu: Naine
Tuju: Rahulolev
Prindi postitus

Eelmine

Tagasi: Tervis

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 3 külalist