Lehekülg 1/1

burgess exel tasty nuggets vs tropifit chinchilla

PostitusPostitatud: 25. august 2012, 14:47
Postitas Nelehiir
[*]Algul kasutasime burgessi toitu, seda soovitas ka kasvataja aga siis ostsime prooviks tropifiti ja see maitses hästi. Kohe loobus esimest toidust, see oli ainult rohelised graanulid. Tropifiti oma koosnes põhiliselt kuivatatud puu ja juurviljadest. Nüüd ei teagi, mis teha, kas anda talle ainult seda, mis talle maitseb või anda burgessi toitu ja oodata millal ta neid jälle sööma hakkab. Heina annan muidugi ka. Kui ma talle tropifiti i anna siis sööb ainult heina.
Ühtlasi tundub, et villak on natuke paksuke.

Re: burgess exel tasty nuggets vs tropifit chinchilla

PostitusPostitatud: 25. august 2012, 18:27
Postitas Merru96
Minul on oma villakuga sarnane lugu. Alguses andsin talle Vitakrafti palle, aga siis ostsin prooviks Cunipic toidusegu, see maitses villakule väga ja ta enam Vitakrafti palle ei söönudki. Aga nüüd seda toidusegu vist enam ei toodeta, kuna kõigidest lemmikloomapoodidest on need otsa saanud ja villak oli sunnitud jälle sööma neid palle, mis talle väga enam ei maitsenud. Ostsin prooviks talleTropifit'i toidusegu ja ta sööb seda väga hea meelega. Ma arvan, et pigem anda talle siis Tropifit'i toitu, kui ta üldse neid graanuleid ei söö. Kas te annate talle maiustusi ka? :)

Re: burgess exel tasty nuggets vs tropifit chinchilla

PostitusPostitatud: 26. august 2012, 10:50
Postitas Nelehiir
Maiustuseks annan maiustuse pulkasid 1tk nädalas ja selle sööb ta kõige esimesena ära

Re: burgess exel tasty nuggets vs tropifit chinchilla

PostitusPostitatud: 03. veebruar 2013, 20:43
Postitas samton
Arvasin, et asi on minu tsintsudes, kes on burgessist tüdinenud või lihtsalt pirtsutama hakanud, aga kui täna nuki8 postitust lugesin -
Burgessi graanulid on päris pisikesed, nagu väikse näpu küüs. Tootja on muutnud graanulite kuju arvatavasti. Alguses, sõi meie villak oma graanuleid rohkem, kuid viimasel ajal nagu pirtsutab. Võibolla on oma graanulitest ära tüdinenud.

- siis pigem võib põhjus tõesti hoopis muutunud burgessis endas olla.
Jah, graanulid on väiksemad, aga see peaks pigem hea olema. Ent kui varem söödi toit üsna jäägitult ära ja riiulitele jäi ainult veidike pudi, siis nüüd on need paksult pudi täis ja sekka vedeleb terveid graanuleid, mida varem laiali üldse ei loobitud. Ilmselgelt süüakse praegu vähem ka.
Kas veel keegi on tähele pannud, et uued graanulid loomadele vähem maitsevad?
Kahjuks pole mul varasemat pakendit kusagilt võtta, et koostist võrrelda saaks.