Kas Eestist on võimalik saada Päikese-Aratinga poega(isane)?

Arutelud erinevate suleliste liikide üle

Moderaator: Annie

Kas Eestist on võimalik saada Päikese-Aratinga poega(isane)?

PostitusPostitas FEJY (Teema autor) » 14. mai 2009, 05:12

Tere,

Tahaks teada kas keegi omab päikese-aratingat ja kas keegi müüb poegi äkki kuskil. Soovin endale sellist lindu lähitulevikus soetada ja sooviks teada kas Eestis on neid üldse saadaval jne. Rääkige,mida ma pean tegema et endale sellist lindu saada ja mis võib olla hinnaklass.

-Fred
FEJY
Uus kasutaja
Uus kasutaja
 
Postitused: 1
Teemad: 1
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Määramata
Prindi postitus

Re: Kas Eestist on võimalik saada Päikese-Aratinga poega(isane)?

PostitusPostitas Annie » 14. mai 2009, 09:55

Tallinnas Lauteri tänava loomapoes on müügil päikesearatinga paar. Kuna nad on vähemalt kaks aastat seal poes paarina elanud, siis nemad tasuks küll korraga osta, mitte üksikult.
Vahvad linnud, targad ja uudishimulikud, kuid käelindu neist vaevalt saab - liiga kaua on nad poes elanud. Hind on neil kõikunud sealsamas poes 15000-25000 vahel, mõnikord ripub puuri juures silt: -15%. Ilmselt siis, kui paarina osta - täpselt ei tea, ei ole küsinud.
Samas ei usu ma, et Eestis keegi neid linde kasvataks ja noort tibu saada on vist suhteliselt võimatu.
Käin seal poes neid sageli vaatams ja neist on kahju. Mul oleks väga hea meel, kui nad omale kodu leiaks. Ise ma neid osta ei saa. Hetkel muidugi ka hinna pärast ja minul oleks üksikut vaja enda omale seltsiks.
Kasutaja avatar
Annie
Suleliste suvila
Suleliste suvila
 
Postitused: 1111
Teemad: 55
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 53
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Liigid

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 2 külalist