Õrnakesed .. ?

Kuidas sinu villakhiir käitub ja kuidas ei tohiks. Keda kellega puuri kokku panna?

Moderaator: Imbeeh

Õrnakesed .. ?

PostitusPostitas k2tu (Teema autor) » 16. oktoober 2009, 21:56

Rääkige siis õmast kogemusest, kas on tsintsud siis tõesti nii õrnakesed, et satuvad iga pisiasjapärast stressi või muud taolist ? Mull endal saab peaaegu kuuaega, kui Joosu minujuurde tuli, puuripanekuga pole veel harjunud ja pean päris palju vaeva nägema selleks ja iga kord kui ta kätte saan, siis mõtlen, et kas tõesti võin talle stressi tekitada, aga siiamaani on kõik korras .
Kasutaja avatar
k2tu
Kohanen
Kohanen
 
Postitused: 64
Teemad: 6
Pildid: 9
Asukoht: simuna
Teda kiideti: 0 korda
Vanus: 32
Sugu: Naine
Prindi postitus

Re: Õrnakesed .. ?

PostitusPostitas Imbeeh » 17. oktoober 2009, 13:15

Ka mina olin raamatutest ja internetist lugenud, et tšinšiljad on ühed õrnad loomad ning kindlasti mingil määral on nad õrnakesed, kuid vahel on mul tunne, et lugudega on üle pingutatud. Võib-olla on see neid õrnadeks peetud karusnahkade kasvatajate hulgas seetõttu, et nende karvad tulevad väga kergesti lahti kui nad millegile vastu lähevad või püüdes satub tuust pihku. Et kasukas peab ju ilus, terve ja särav olema.
Närvikavalt on nad erinevad. Mõned suudavad koerte ja kassidega koos elada aga teised jälle saavad sellest närvivapustuse.
Kindlasti näevad tšinsud õrnad välja kuna nende karvkatte on nii kohev. Ma olen ise vahel mõelnud, et kui pisikesed nad välja näeksid kui neil seda paksu kasukat seljas ei oleks.
Kasutaja avatar
Imbeeh
Villakhiirte villa
Villakhiirte villa
 
Postitused: 318
Teemad: 5
Pildid: 4
Teda kiideti: 0 korda
Sugu: Naine
Prindi postitus


Tagasi: Käitumine

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Registreeritud kasutajad pole ja 1 külaline